Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

ЯК ОБДУРИТИ СТРЕС

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Професор університету Вірджинії, який також є автором книги The Mind-Body Mood Solution Джеффрі Россмен поділився секретами, як обдурити стрес і використовувати його собі на благо.Як розповів психолог, з будь-якої стресової ситуації можна знайти вихід та вигоду. З одного боку, постійне нервове напруження часто провокує хвороби або порушення сну, але з іншого – стрес може вас бадьорити та краще мислити.

На думку Джеффрі Россмен, головне навчитись правильно сприймати стресові ситуації. Пропонуємо дізнатись 5 способів Джеффрі, як отримати від стресу користь:

1. Не бійтеся страху
Справді, якщо ви перебуваєте в ситуації, коли серце б'ється швидше, а долоні починають пітніти, просто заспокоюйте себе тим, що це нормальна реакція на стрес і все буде в порядку. Адже такий викид адреналіну стимулює організм краще справлятися зі стресом та підтримувати емоційні життєві сили.

Постарайтеся якомога швидше себе заспокоїти і контролювати власні емоції, так стрес справді швидше перейде.

2. Уявляйте ситуацію в позитивних тонах
Завжди уявляйте собі майбутню ситуацію лише в хорошому світлі і переконуйте себе самі, що ви зі всім впораєтесь. Тому що ваше позитивне очікування дуже допомагає почуватися впевнено й енергійно безпосередньо під час виступу.

3. Підбадьорюйте себе
Завжди кажіть собі фрази Я можу з цим впоратися, це нескладно", "В моїй практиці були і більш складні завдання", "Що я можу дізнатися з цього досвіду?", "Як ця ситуація допоможе мені вирости?". Саме так ваш стрес не буде вам здаватися катастрофою.

4. Відкиньте перфекціонізм
Не будьте прискіпливими до кожної деталі і не провокуйте себе на "ідеальність", тому що так може не трапитись і ви будете надто сильно над цим переживати. Намагайтеся шукати лише позитивні моменти і завжди аналізуйте будь-який досвід, щоб досягати успіху.

5. Подружіться зі своїм диханням
Так, саме диханням. Адже воно є універсальним і завжди доступним способом впоратися зі стресом. Повільне, глибоке і ритмічне дихання допомагає відновити контроль над ситуацією і відчувати себе більш впевнено.

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі