Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

ЯК ДЕПУТАТИ РОЗДІЛИЛИ 2,7 МЛН ГРИВЕНЬ ІЗ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ (ВІДЕО)

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Сьогодні, 23 жовтня відбулося засідання 43-ї позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради. Зазначимо, що протягом цього місяця депутати збираються на засідання вже втретє.

 

Причина скликання позачергової сесії – внесення змін до бюджету міста. Нещодавно, завдяки наполегливій роботі народного депутата України - Володимира Мельниченка із державного бюджету на соціально-економічний розвиток міста надійшла субвенція в розмірі 2 мільйона  700 тисяч гривень.

Відповідно до рішення депутатів міської ради, отримані кошти із держбюджету будуть використані, зокрема, на придбання робочої станції для оформлення та видачі біометричних паспортів – 310 тис грн.

На Управління освіти і науки було направлено 1 млн 200 тис. грн. Ці кошти будуть використані на придбання обладнання для дошкільних, загальноосвітніх та дитячо-юнацьких спортивних навчальних закладів , а також на ремонт приміщень шкіл міста.

На департамент ЖКГ спрямовано 1 млн 190 тис грн. ,Ці кошти будуть використані на капітальний ремонт доріг міста – вул. Папаніна та вул. Вутіша.

Це вже не перша субвенція із державного бюджету яка надійшла на розвиток міста та виборчого округу завдяки роботі народного депутата.

У зв’язку із цим, важко не погодитися із думкою Володимира Мельниченка, яку він висловив під час засідання Верховної Ради України стосовно змін виборчого законодавства.

 

Медіа

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі