Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

ВИТРАЧЕНІ НА ОСВІТУ ГРОШІ МОЖНА ПОВЕРНУТИ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Чого тільки не зроблять батьки, аби їх діти отримали вищу освіту. Навіть коли родина живе незаможно, все одно шукають можливість відправити хоча б на контракт. Проте не всі знають, що у законодавстві є кілька цікавих пунктів, за якими витрачені на навчання кошти можна повернути.

Як пояснив адвокат Лаврентій Царук, йдеться про статтю 166 Податкового кодексу України, згідно з якою українець, який отримує офіційну зарплату, має право на подібну компенсацію. Пояснюється це просто: четверта частина прибутків перераховується власниками підприємств до державного бюджету.

З цих податків можна повернути необхідну суму протягом найближчого року, якщо ви витратили її на навчання дружини, дитини чи батька.

Необхідно обов'язково зберігати кожну квитанцію, адже без них цей задум нічого не вартий. З цими документами слід звертатися у податкову, яка за кілька місяців перерахує все платнику.

"Важлива хитрість. Навчальний рік складається з чотирьох семестрів: два семестри в одному році і два - в іншому. Платити можна за весь рік, а можна попросити платити посеместрово. І це буде краще, тому що, якщо заплатиш за весь рік, то повернуть лише половину, а інша половина згорить. Тому повертаються тільки витрати, які зробив попереднього року", - попередив юрист.


Джерело.

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі