Неділя, 20 Серпня 2017 року.   

ЗІ СЛЬОЗАМИ ПОПРОЩАЛИСЬ З РОЗВІДНИКОМ ОЛЕКСАНДРОМ БОЙКО У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ (Ф: Олександр Бойко був командиром розвідки 50-го полку Нацгвардії. Навесні підполко У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЗАТРИМАЛИ СУТЕНЕРКУ: Жінка займалася сутенерством на території Хмельницького району. Вона сама підшук НЕ ЗРІКАЮТЬСЯ В ЛЮБОВІ: Я хочу поїхати. Кудись туди, на Захід, услід за мільйонами беручких, працьовитих У ПОЛТАВІ ЖІНКА ЗАЧИНИЛА В АВТОМОБІЛІ 3-РІЧНУ ДИТИНУ ЗА +33 ГРАДУСІВ І ПІШЛ: Небайдужий перехожий помітив, що дитина перестала рухатися, тож розбив скло і за ПОНАД 20 ТИСЯЧ ВІРУЮЧИХ ВИЙШЛИ НА ХРЕСНИЙ ХІД З КАМ'ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО ДО ПО: У свято Преображення Господнього з Кам'янця-Подільського в Свято-Успенську Почаї ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ВІТАЄ З ПЕРЕМОГОЮ ФК "ФОРТЕЦЯ"!: Наша ФК "Фортеця" на виїзді обіграла команду ФК "Случ" з Красилова та вийшла до У КАМ'ЯНЦІ- ПОДІЛЬСЬКОМУ ПОЖЕЖА НА ПРИВОКЗАЛЬНІЙ: У Кам'янці-Подільському по вулиці Привокзальній пожежа, про це стало відомо у со “ДЬЯВОЛ ВО ПЛОТИ”: КЕРНЕС ШОКУВАВ ВСЮ УКРАЇНУ ЗАЯВОЮ ПРО АВАКОВА… ТАКОГО ВІ:  Мер Харкова Геннадій Кернес дав інтерв’ю Дмитру Гордону на телеканалі 112 Украї КАНАДСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ІНСТРУКТОРИ ПІДГОТУВАЛИ ЩЕ 9 СПЕЦІАЛІСТІВ: У Центрі розмінування урочистою церемонією вручення сертифікатів завершився курс УЧАСНИКОМ СМЕРТЕЛЬНОЇ ДТП НА ЛЬВІВЩИНІ СТАВ ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕСМЕН І ВЛАСНИК : Стали відомі подробиці смертельної ДТП біля Львова, де загинула жінка-водій.

ВОНИ «ВИСМОКЧУТЬ» ВСІ СОКИ! ХТО ІЗ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ СПРАВЖНІЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ВАМПІР

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Буває так, що з невідомих причин при спілкуванні з певною людиною ми себе почуваємо немов «вичавлений лимон». Не виключено, що такий співрозмовник може і провокувати нас на виплеск негативних емоцій, тим самим покращуючи свій настрій.

Таких людей прийнято називати енергетичними вампірами. І між іншим астрологи давно підмітили, що представники певних знаків Зодіаку схильні до поглинання чужої енергії. І ось, хто до цього схильний.

 

Таких людей досить багато, однак приналежність їх до того чи іншого Знаку Зодіаку може сказати про більше чи менше прагнення до поглинання чужих емоцій.

Донори і вампіри

З дванадцяти Знаків Зодіаку кожен може бути як енергетичним вампіром, так і донором. Донор - це той, хто найбільш піддається впливу висмоктування енергії. Більше, звичайно ж, донорів.

Вампіри легше пристосовуються до важких умов, менш схильні до стресів, а також можуть бути вельми цілеспрямованими. Справжні вампіри завжди прагнуть до того, щоб убезпечити себе і зробити своє життя простіше. Природно, є винятки - люди, які мають здібності насичувати себе енергією іншої людини, але не користуються цим або користуються вкрай рідко.

Знаки - вампіри

Найзапекліший вампір - це, звичайно ж, Рак. Цей Знак буває двох типів - цілеспрямований і такий, який не потребує підживлення від оточуючих людей

 та справжній скиглій, який ставить перед собою мету змусити навколишніх відчути, як їм погано. Потрібно неабияк постаратися, щоб такий Рак відстав від вас. Більшість людей не можуть твердо сказати «досить», тому віддають свою енергію Раку-вампіру.

Іншої стратегії дотримуються Скорпіони. З них виходять найжорстокіші вампіри, оскільки викликане ними почуття провини може позбавити енергії будь-якого. Такі Скорпіони не зупиняться ні перед чим - навіть якщо доведеться забирати енергію своїх дітей, подружжя або батьків. З ними варто поводитися відкрито і робити вигляд, що вам цікаві їхні провокації.

Вампірами-провокаторами є Водолії і, в деякій мірі, Стрільці. Водолії отримують задоволення від того, що відкрито принижують людину. Звичайно, жертва в більшості випадків - їх недоброзичливець, але під гарячу руку може потрапити майже кожен. Це чесні вампіри, які не приховують своїх здібностей. Їх насолода вимотує і просто спустошує. Кращим порятунком також буде звичайне ігнорування, хоча і воно не завжди рятує.

Типовим донором є Риби, адже їх душевна організація часто дуже тонка і вразлива. Вони, звичайно, можуть бути не тільки жертвами, але в більшості випадків сильно піддаються впливу вампірів.

Серед донорів слід зазначити Діву, яка в більшості випадків може відчувати вампірів, перенаправляючи їх силу, змушуючи задуматися про доцільність своєї вампірської поведінки. Діви відчувають енергетику людини, тому найчастіше намагаються самостійно подарувати їй увагу, любов, душевне тепло. Вони рятують, даруючи енергію іншим - часто це відбувається безкорисливо.

 У нашому світі не завжди присутній чіткий поділ на погане і хороше. Вампіри і донори завжди були і будуть, підтримуючи загальний баланс. Намагайтеся працювати над собою, щоб не потрапляти на вудку тим, хто хоче спустошити ваш внутрішній енергетичний світ.

Джерело

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі