Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

СТУДЕНТКА КПНУ ІМ. І. ОГІЄНКА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ КУРАШ: 1-5 грудня в турецькому Стамбулі відбувся чемпіонат Європи з боротьби кураш, на НА "ТЕЩИНОМУ ЯЗИЦІ" З'ЯВИТЬСЯ ДОДАТКОВА СМУГА ДЛЯ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ (В:  «Тещин язик» - одна із найнебезпечніших ділянок дороги не тільки на Хмельниччин ДЕПУТАТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ СЕСІЇ: Дванадцятого грудня відбудеться позачергова сесія міської ради, яка швидше за вс СУД ВИПРАВДАВ ЕКС-РЕКТОРА ПОДАТКОВОЇ АКАДЕМІЇ МЕЛЬНИКА ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ У Р: Бородянський районний суд Київської області визнав колишнього ректора Національн ПРОДАВЧИНЯ ІНСЦЕНУВАЛА РОЗБІЙНИЙ НАПАД НА МАГАЗИН: Працівники Ізяславського відділення поліції викрили 28-річну жінку, яка намагала "КОРУПЦІЙНИЙ ЖИРОБАС" ПОРОШЕНКО: Український бізнесмен-утікач Сергій Курченко подає позов проти генпрокурора за п ГРОЙСМАН ЗАЯВИВ, ЩО ДО 2020 РОКУ ЧЕРГИ ДО ДИТСАДКІВ МАЮТЬ ЛІКВІДУВАТИ: Мета Уряду – ліквідувати до 2020 року черги в дитячі садки. МІХЕЇЛ СААКАШВІЛІ ГОЛОДУЄ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ: Міхеїл Саакашвілі під час перерви у засіданні Печерського суду розповів, що голо "ОЩАДБАНК" НА ДВА ДНІ ПРИЗУПИНИТЬ ПРИЙОМ ПЛАТЕЖІВ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ: Державний «Ощадбанк» призупиняє прийом комунальних та інших платежів через свої В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ НА ХАБАРІ В 2 ТИС. ГРН. ВИКРИТО ПОСАДОВЦЯ РАЙДЕРЖАД: Сьогодні, 11 грудня 2017 року, за безпосередньої участі працівників Кам’янець-По

ВОНИ «ВИСМОКЧУТЬ» ВСІ СОКИ! ХТО ІЗ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ СПРАВЖНІЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ВАМПІР

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Буває так, що з невідомих причин при спілкуванні з певною людиною ми себе почуваємо немов «вичавлений лимон». Не виключено, що такий співрозмовник може і провокувати нас на виплеск негативних емоцій, тим самим покращуючи свій настрій.

Таких людей прийнято називати енергетичними вампірами. І між іншим астрологи давно підмітили, що представники певних знаків Зодіаку схильні до поглинання чужої енергії. І ось, хто до цього схильний.

 

Таких людей досить багато, однак приналежність їх до того чи іншого Знаку Зодіаку може сказати про більше чи менше прагнення до поглинання чужих емоцій.

Донори і вампіри

З дванадцяти Знаків Зодіаку кожен може бути як енергетичним вампіром, так і донором. Донор - це той, хто найбільш піддається впливу висмоктування енергії. Більше, звичайно ж, донорів.

Вампіри легше пристосовуються до важких умов, менш схильні до стресів, а також можуть бути вельми цілеспрямованими. Справжні вампіри завжди прагнуть до того, щоб убезпечити себе і зробити своє життя простіше. Природно, є винятки - люди, які мають здібності насичувати себе енергією іншої людини, але не користуються цим або користуються вкрай рідко.

Знаки - вампіри

Найзапекліший вампір - це, звичайно ж, Рак. Цей Знак буває двох типів - цілеспрямований і такий, який не потребує підживлення від оточуючих людей

 та справжній скиглій, який ставить перед собою мету змусити навколишніх відчути, як їм погано. Потрібно неабияк постаратися, щоб такий Рак відстав від вас. Більшість людей не можуть твердо сказати «досить», тому віддають свою енергію Раку-вампіру.

Іншої стратегії дотримуються Скорпіони. З них виходять найжорстокіші вампіри, оскільки викликане ними почуття провини може позбавити енергії будь-якого. Такі Скорпіони не зупиняться ні перед чим - навіть якщо доведеться забирати енергію своїх дітей, подружжя або батьків. З ними варто поводитися відкрито і робити вигляд, що вам цікаві їхні провокації.

Вампірами-провокаторами є Водолії і, в деякій мірі, Стрільці. Водолії отримують задоволення від того, що відкрито принижують людину. Звичайно, жертва в більшості випадків - їх недоброзичливець, але під гарячу руку може потрапити майже кожен. Це чесні вампіри, які не приховують своїх здібностей. Їх насолода вимотує і просто спустошує. Кращим порятунком також буде звичайне ігнорування, хоча і воно не завжди рятує.

Типовим донором є Риби, адже їх душевна організація часто дуже тонка і вразлива. Вони, звичайно, можуть бути не тільки жертвами, але в більшості випадків сильно піддаються впливу вампірів.

Серед донорів слід зазначити Діву, яка в більшості випадків може відчувати вампірів, перенаправляючи їх силу, змушуючи задуматися про доцільність своєї вампірської поведінки. Діви відчувають енергетику людини, тому найчастіше намагаються самостійно подарувати їй увагу, любов, душевне тепло. Вони рятують, даруючи енергію іншим - часто це відбувається безкорисливо.

 У нашому світі не завжди присутній чіткий поділ на погане і хороше. Вампіри і донори завжди були і будуть, підтримуючи загальний баланс. Намагайтеся працювати над собою, щоб не потрапляти на вудку тим, хто хоче спустошити ваш внутрішній енергетичний світ.

Джерело

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі