Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

ВОНИ «ВИСМОКЧУТЬ» ВСІ СОКИ! ХТО ІЗ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ СПРАВЖНІЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ВАМПІР

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Буває так, що з невідомих причин при спілкуванні з певною людиною ми себе почуваємо немов «вичавлений лимон». Не виключено, що такий співрозмовник може і провокувати нас на виплеск негативних емоцій, тим самим покращуючи свій настрій.

Таких людей прийнято називати енергетичними вампірами. І між іншим астрологи давно підмітили, що представники певних знаків Зодіаку схильні до поглинання чужої енергії. І ось, хто до цього схильний.

 

Таких людей досить багато, однак приналежність їх до того чи іншого Знаку Зодіаку може сказати про більше чи менше прагнення до поглинання чужих емоцій.

Донори і вампіри

З дванадцяти Знаків Зодіаку кожен може бути як енергетичним вампіром, так і донором. Донор - це той, хто найбільш піддається впливу висмоктування енергії. Більше, звичайно ж, донорів.

Вампіри легше пристосовуються до важких умов, менш схильні до стресів, а також можуть бути вельми цілеспрямованими. Справжні вампіри завжди прагнуть до того, щоб убезпечити себе і зробити своє життя простіше. Природно, є винятки - люди, які мають здібності насичувати себе енергією іншої людини, але не користуються цим або користуються вкрай рідко.

Знаки - вампіри

Найзапекліший вампір - це, звичайно ж, Рак. Цей Знак буває двох типів - цілеспрямований і такий, який не потребує підживлення від оточуючих людей

 та справжній скиглій, який ставить перед собою мету змусити навколишніх відчути, як їм погано. Потрібно неабияк постаратися, щоб такий Рак відстав від вас. Більшість людей не можуть твердо сказати «досить», тому віддають свою енергію Раку-вампіру.

Іншої стратегії дотримуються Скорпіони. З них виходять найжорстокіші вампіри, оскільки викликане ними почуття провини може позбавити енергії будь-якого. Такі Скорпіони не зупиняться ні перед чим - навіть якщо доведеться забирати енергію своїх дітей, подружжя або батьків. З ними варто поводитися відкрито і робити вигляд, що вам цікаві їхні провокації.

Вампірами-провокаторами є Водолії і, в деякій мірі, Стрільці. Водолії отримують задоволення від того, що відкрито принижують людину. Звичайно, жертва в більшості випадків - їх недоброзичливець, але під гарячу руку може потрапити майже кожен. Це чесні вампіри, які не приховують своїх здібностей. Їх насолода вимотує і просто спустошує. Кращим порятунком також буде звичайне ігнорування, хоча і воно не завжди рятує.

Типовим донором є Риби, адже їх душевна організація часто дуже тонка і вразлива. Вони, звичайно, можуть бути не тільки жертвами, але в більшості випадків сильно піддаються впливу вампірів.

Серед донорів слід зазначити Діву, яка в більшості випадків може відчувати вампірів, перенаправляючи їх силу, змушуючи задуматися про доцільність своєї вампірської поведінки. Діви відчувають енергетику людини, тому найчастіше намагаються самостійно подарувати їй увагу, любов, душевне тепло. Вони рятують, даруючи енергію іншим - часто це відбувається безкорисливо.

 У нашому світі не завжди присутній чіткий поділ на погане і хороше. Вампіри і донори завжди були і будуть, підтримуючи загальний баланс. Намагайтеся працювати над собою, щоб не потрапляти на вудку тим, хто хоче спустошити ваш внутрішній енергетичний світ.

Джерело

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі