Четвер, 29 Червня 2017 року.   

РАДА ЄС ПРОДОВЖИЛА ЕКОНОМІЧНІ САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ: Радою ЄС офіційно затверджено продовження на шість місяців обмежувальних заходів В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2017: ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ Т: Міністерство освіти і науки України затвердило цьогорічні умови вступу до вищих НА ДОНЕЧЧИНІ ПІДРВАЛИ АВТОМОБІЛЬ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ДЕПАРТАМЕНТУ КОНТРРОЗВІ: Сьогодні, 28 червня, автомобіль із співробітниками Служби безпеки України був пі МЕНШЕ СЛІВ БІЛЬШЕ РОБОТИ (ВІДЕО): 27 червня народний депутат України Володимир Мельниченко разом із депутатом Кам’ ПОБЛИЗУ СМТ. СТАРА УШИЦЯ РЯТУВАЛЬНИКИ ВРЯТУВАЛИ РИБАЛКУ ЯКИЙ ПЕРЕВЕРНУВСЯ Н: 27 червня о 13:20 під час патрулювання на човні річкою Дністер поблизу смт. Стар СУД ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ЩОДО "РОЗБАЗАРЕНОЇ" ЗЕМЛІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО АЕРОПОРТУ: Суд щодо земельної ділянки - закінчився. Позивачі добилися свого. КАМ'ЯНЧАНИН ВИРІШИВ ПІДЗАРОБИТИ НА ОБІРВАНИХ ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ: Працівниками сектору реагування патрульної поліції Максимом Жулковським та Андрі ОСНОВНА ВЕРСІЯ – ПОМСТА: ХТО І ЗА ЩО ПІДІРВАВ ПОЛКОВНИКА СПЕЦНАЗУ ГУР ШАПОВ: У вівторок , 27 червня о 8:15 ранку в Солом’янському районі стався вибух “Мерсед УВАГА! В УКРАЇНІ З’ЯВИЛАСЯ ВЕЛКИКА КІЛЬКІСТЬ ФАЛЬШИВИХ КУПЮР НОМІНАЛОМ 500 : Як то кажуть: «Біда не приходить одна», разом із кібератакою, про яку ми писали НАБРАВ ЧИННОСТІ НОВИЙ ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ДОХОДІВ НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦ: 20 червня було опубліковано та набрав чинності Наказ №469, яким викладено у нові

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ТА МИХАЙЛО СІМАШКЕВИЧ ПОДАРУВАЛИ АВТО (ВІДЕО)

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Народний депутат України Володимир Мельниченко та міський голова Михайло Сімашкевич подарували кам'янчанину Олегу Павловичу Хохлову спецавто із ручним управління.

 

Як написав на своїй сторінці у Facebook Михайло Сімашкевич Олег Павлович звернувся до нього з приводу вирішення побутових комунальних проблем. Тоді мер пообіцяв, що особисто провідає його. Але під час гостин виявилося, що в чоловіка є ще одна проблема – автомобіль, який був вже - абсолютно не придатний для ремонту, але надзвичайно необхідний для Олега Павловича, адже він інвалід.

Михайло Сімашкевич обговоривши ситуацію з Володимиром Мельниченком, вирішили допомогти. Й сьогодні побували в Олега Павловича з гарною місією - подарували йому спецавто з ручним управлінням, яке фактично є єдиним способом його пересування.

Як відбулося вручення автомобіля дивіться у нашому відеосюжеті.

Медіа

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі