Четвер, 17 Серпня 2017 року.   

ГРАНАТУ НА ПОДВІР’Я ТА НЕСПОКІЙНИЙ СОН ПООБІЦЯЛИ ГОЛОВНОМУ ПРИРОДОЗНАВЦЮ НП: Вже більше ніж місяць пройшло з того часу, як працівники НПП «Подільські товтри» В МХП ПРИПУСТИЛИ, ЩО АЧС ЗАНЕСЛИ ПТАХИ: Миронівський хлібопродукт рахує втрати від африканської чуми свиней. Спалах зафі СКІЛЬКИ КАМ’ЯНЦЕВІ КОШТУЄ РЕМОНТ ВНУТРІШНЬОДВОРОВИХ ПРОЇЗДІВ?: У цьому році на ремонт внутрішньодворових проїздів виділено 2950, 0 тис. гривень ЖІНКА - У РЕАНІМАЦІЇ: У КАМ’ЯНЦІ АВТІВКА ЗБИЛА ПЕНСІОНЕРКУ: Як інформує сектор моніторингу ГУ нацполіції у Хмельницькій області, вчора, 16 с "ДИРЕКТОР" ФІТНЕС-ЦЕНТРУ ПОГРАБУВАВ КАМ’ЯНЧАНКУ: Телефонні шахраї продовжують використовувати на практиці різні схеми, аби грабув ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАПЛАТИТЬ 166 ТИСЯЧ ЗА ВИСТУП СПІВАЧКИ ОНУКА НА ДЕНЬ МІСТА:  Управління культури і туризму Хмельницької міської ради за результатами електро МЕР МІСТА ЗАПРОШУЄ КАМ'ЯНЧАН ТА ГОСТЕЙ НА ФЕСТИВАЛЬ «ОСТАННЯ СТОЛИЦЯ»: Запрошуємо кам’янчан і гостей міста на фестиваль військово-історичної реконструк АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «БАРВІНОК» ПОВЕРНУВСЯ З МАНДРІВКИ ЄВРОПОЮ: Кожна подорож підіймає на новий рівень розвитку, розширює світогляд, збагачує св ДО КАМ’ЯНЦЯ В РАМКАХ ТУРУ «100 МІСТ НОІМ» ПРИЇДЕ КІДРУК: Відомий український письменник Макс Кідрук презентуватиме свій новий роман «Не о ЦІНИ НА АВТОГАЗ РІЗКО ЗЛЕТІЛИ ВГОРУ: Протягом 15-16 серпня роздрібні ціни на скраплений газ знову виросли 0,3-1,3 грн

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ТА МИХАЙЛО СІМАШКЕВИЧ ПОДАРУВАЛИ АВТО (ВІДЕО)

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Народний депутат України Володимир Мельниченко та міський голова Михайло Сімашкевич подарували кам'янчанину Олегу Павловичу Хохлову спецавто із ручним управління.

 

Як написав на своїй сторінці у Facebook Михайло Сімашкевич Олег Павлович звернувся до нього з приводу вирішення побутових комунальних проблем. Тоді мер пообіцяв, що особисто провідає його. Але під час гостин виявилося, що в чоловіка є ще одна проблема – автомобіль, який був вже - абсолютно не придатний для ремонту, але надзвичайно необхідний для Олега Павловича, адже він інвалід.

Михайло Сімашкевич обговоривши ситуацію з Володимиром Мельниченком, вирішили допомогти. Й сьогодні побували в Олега Павловича з гарною місією - подарували йому спецавто з ручним управлінням, яке фактично є єдиним способом його пересування.

Як відбулося вручення автомобіля дивіться у нашому відеосюжеті.

Медіа

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі