Четвер, 14 Грудня 2017 року.   

В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ЗА ПІДОЗРОЮ В ПИЯЦТВІ ЗА КЕРМОМ ПОЛІЦІЯ ЗУПИНИЛА АВ: 28 листопада «Вечірній Кам’янець» опублікував відеосюжет про затримання поліцією РЯТУВАЛЬНИКИ ДОПОМОГЛИ КАМ'ЯНЧАНАМ ВІДЧИНИТИ ДВЕРІ КВАРТИРИ: 13 грудня о 06:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м БАТЬКО ВБИТОЇ 12-РІЧНОЇ КАТЕРИНИ ДОБРОДІЙ ПРОКОМЕНТУВАВ ТРАГЕДІЮ: У школі, де навчалася 12-річна мешканка Кропивницького Катя Добродій, яку по-зві БАНКАМ ДОЗВОЛИЛИ НЕ ВІДДАВАТИ УКРАЇНЦЯМ ДЕПОЗИТИ: Українським банкам офіційно дозволили не повертати клієнтам депозити. ДИРЕКТОР ROTHSCHILD ПОЯСНИВ, ЧОМУ ПОРОШЕНКО НЕ ЗМІГ ПРОДАТИ ROSHEN: Всі зацікавлені в покупці сторони відмовилися від цієї можливості через високий ХАБАРНИК З ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПОСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ: Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупці ЩО ЧЕКАЄ УКРАЇНЦІВ ЗА НОВИМ ЗАКОНОМ ПРО КОМУНАЛКУ: 9 листопада нардепи проголосували за новий закон про житлово-комунальні послуги. У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ СТАРТУВАВ КОНКУРС НА РОЗРОБКУ БРЕНДУ МІСТА: 12 грудн 2017 р. розпочався прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначен СМЕРТЕЛЬНА ДТП В ХАРКОВІ: ЗАЙЦЕВА ВИЗНАЛА ПРОВИНУ: Підозрювана у скоєнні ДТП у Харкові, у якій загинули 6 осіб, Олена Зайцева визна ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН РОЗПОВІВ, КОЛИ ПОДЕШЕВШАЄ ГАЗ В УКРАЇНІ:  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує на те, що уже за два-три

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ПОСІВ 7 МІСЦЕ В РЕЙТИНГУ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ ЗА ЕФЕКТИВНІСТЮ РОБОТИ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Три роки тому українці обрали нову Верховну Раду, яка стала вже восьмою по рахунку. За три роки роботи Верховної Ради депутатами встигли попрацювати 425 людини.

 

Проте, як говорить соціологія, 80% українців не довіряють депутатам Верховної Ради. Така криза довіри – результат як неякісного вибору, так і відсутності чітких критеріїв оцінки роботи депутатів.

В такій ситуації виникає запитання яким чином оцінити роботу окремо взятого депутата?

Незалежна та незаангажована аналітична платформа VoxUkraine, яку заснувала та очолює команда досвідчених та висококваліфікованих економістів і юристів, що працюють в Україні та за кордоном розробила Індекс підтримки реформ (ІПР) – об’єктивний і зручний інструмент для оцінки, як депутати підтримували реформаторські закони. ІПР показує, наскільки максимально можливий внесок зробив обранець у прийняття 230 прогресивних та 8 анти-реформаторських законів, які використовувалися в індексі iMoRe (Індекс моніторингу реформ). Ці закони відбирали й оцінювали понад 40 незалежних експертів.

Також розраховано, як змінювався ІПР кожного нардепа з початку його роботи у Раді 8-го скликання, а також його внесок у 10 напрямів реформ.

Народний депутат України Володимир Мельниченко, який пройшов до Верховної Ради за мажоритарним округом №193 відповідно до індексу ІПР посів 7 місце із 422 можливих.

Корисність роботи Володимира Мельниченка за Індексом підтримки реформ склала – 94%

ПІДТРИМКА НАРДЕПОМ ТОП-5 РЕФОРМ (Найбільш реформовані напрямки за iMoRe)

Боротьба з корупцією 91%

Децентралізація 95%

Банківський сектор 90%

Регулювання бізнесу 100%

Енергетична незалежність 100%

УЛЮБЛЕНІ РЕФОРМИ ОБРАНЦЯ (Напрямки, які депутат найбільше підтримував)

Корпоративне управління 100%

Валютне регулювання 100%

Адміністративні послуги 100%

Права власності 100%

Інше в держ. Управлінні 100%

Державна служба 100%

Прогули пленарних засідань Верховної Ради склали тільки 3%

Слід відзначити, що на противагу першій десятці найбільш корисних депутатів Верховної Ради 8-го скликання в десятку найменш корисних для реформ потрапили ті, хто майже не вилазить із телевізійних ефірів.

У десятці найменш корисних для реформ депутатів половина – представники Опозиційного блоку: Сергій і Юлія Льовочкіни, Вадим Рабинович, Вадим Новінський і депутат усіх скликань Юхим Звягільський.

На останньому місці –  колишній регіонал і нардеп утікач Сергій Клюєв, його ІПР дорівнює 0%: він пропустив 94% пленарних засідань Ради.

Ще більше прогулів у позафракційного депутата Андрія Білецького - 99%, правда, він встиг проголосувати за єдиний законопроект 1071-д (щодо податкового компромісу).

Детальніше ознайомитися із рейтингом ІПР можна тут.

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі