Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

СТУДЕНТКА КПНУ ІМ. І. ОГІЄНКА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ КУРАШ: 1-5 грудня в турецькому Стамбулі відбувся чемпіонат Європи з боротьби кураш, на НА "ТЕЩИНОМУ ЯЗИЦІ" З'ЯВИТЬСЯ ДОДАТКОВА СМУГА ДЛЯ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ (В:  «Тещин язик» - одна із найнебезпечніших ділянок дороги не тільки на Хмельниччин ДЕПУТАТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ СЕСІЇ: Дванадцятого грудня відбудеться позачергова сесія міської ради, яка швидше за вс СУД ВИПРАВДАВ ЕКС-РЕКТОРА ПОДАТКОВОЇ АКАДЕМІЇ МЕЛЬНИКА ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ У Р: Бородянський районний суд Київської області визнав колишнього ректора Національн ПРОДАВЧИНЯ ІНСЦЕНУВАЛА РОЗБІЙНИЙ НАПАД НА МАГАЗИН: Працівники Ізяславського відділення поліції викрили 28-річну жінку, яка намагала "КОРУПЦІЙНИЙ ЖИРОБАС" ПОРОШЕНКО: Український бізнесмен-утікач Сергій Курченко подає позов проти генпрокурора за п ГРОЙСМАН ЗАЯВИВ, ЩО ДО 2020 РОКУ ЧЕРГИ ДО ДИТСАДКІВ МАЮТЬ ЛІКВІДУВАТИ: Мета Уряду – ліквідувати до 2020 року черги в дитячі садки. МІХЕЇЛ СААКАШВІЛІ ГОЛОДУЄ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ: Міхеїл Саакашвілі під час перерви у засіданні Печерського суду розповів, що голо "ОЩАДБАНК" НА ДВА ДНІ ПРИЗУПИНИТЬ ПРИЙОМ ПЛАТЕЖІВ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ: Державний «Ощадбанк» призупиняє прийом комунальних та інших платежів через свої В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ НА ХАБАРІ В 2 ТИС. ГРН. ВИКРИТО ПОСАДОВЦЯ РАЙДЕРЖАД: Сьогодні, 11 грудня 2017 року, за безпосередньої участі працівників Кам’янець-По

Відбулися змагання з бадмінтону для студентів КПНУ ім.І.Огієнка

Оцініть матеріал
(0 голосів)

29 березня вже вчетверте пройшла відкрита першість Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з бадмінтону.

 

 

Це олімпійський вид спорту, який входить до трійки найенергозатратніших видів після триатлону та сквошу; розвиває усі групи м’язів; є найшвидшим з ракеточних видів. За кількістю людей, що грають у вільний час, посідає другу сходинку після футболу.

 

Близько 20 учасників змагались за титул переможців.

 

В особистому заліку серед жінок впевнено перемогла діюча чемпіонка міста Лілія Стрельбіцька, друге місце посіла Олеся Мостова, трійку призерів замкнула Віта Варик. Дівчата є студентками факультету фізичної культури нашого вишу.

 

Серед чоловіків в одиночному розряді наші студенти вибороли срібло (Дмитро Бойко) та бронзу (Дмитро Лісовий).

 

В командних змаганнях місця розподілились таким чином:

 

1. Артур Марінов та Лілія Стрельбіцька (факультет фізичної культури).

 

2. Дмитро Лісовий та Олеся Мостова (факультет фізичної культури).

 

3. Вадим Козловський та Віта Варик (факультет фізичної культури).

 

4. Владислав Потерайко та Анжела Монастирська (факультет іноземної філології).

 

5. Артур Белінський та Інна Лозінська (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології).

 

6. Аня Денисюк та Дарія Цапок (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології).

 

Також відбувались показові змагання серед змішаних пар, в яких перемогу здобули студенти факультету фізичної культури:

 

1. Дмитро Лісовий / Лілія Стрельбіцька.

 

2. Дмитро Бойко / Віта Варик.

 

3. Павло Янішевський / Олеся Мостова.

 

Змагання проводились з метою підготовки до універсіади, що пройде в Харкові на початку травня, а також популяризації бадмінтону серед викладачів та студентів університету.

 

Висловлюємо подяку голові студентському профкому Миколі Моштаку за надані призи та кафедрі спорту і спортивних ігор за організацію змагань.

 

Запрошуємо усіх прихильників гри на тренування, навчання та вдосконалення до спортивної зали № 2 в понеділок, середу та п’ятницю о 13 15 , в понеділок і середу о 19 00 .

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі