Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

Відбулися змагання з бадмінтону для студентів КПНУ ім.І.Огієнка

Оцініть матеріал
(0 голосів)

29 березня вже вчетверте пройшла відкрита першість Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з бадмінтону.

 

 

Це олімпійський вид спорту, який входить до трійки найенергозатратніших видів після триатлону та сквошу; розвиває усі групи м’язів; є найшвидшим з ракеточних видів. За кількістю людей, що грають у вільний час, посідає другу сходинку після футболу.

 

Близько 20 учасників змагались за титул переможців.

 

В особистому заліку серед жінок впевнено перемогла діюча чемпіонка міста Лілія Стрельбіцька, друге місце посіла Олеся Мостова, трійку призерів замкнула Віта Варик. Дівчата є студентками факультету фізичної культури нашого вишу.

 

Серед чоловіків в одиночному розряді наші студенти вибороли срібло (Дмитро Бойко) та бронзу (Дмитро Лісовий).

 

В командних змаганнях місця розподілились таким чином:

 

1. Артур Марінов та Лілія Стрельбіцька (факультет фізичної культури).

 

2. Дмитро Лісовий та Олеся Мостова (факультет фізичної культури).

 

3. Вадим Козловський та Віта Варик (факультет фізичної культури).

 

4. Владислав Потерайко та Анжела Монастирська (факультет іноземної філології).

 

5. Артур Белінський та Інна Лозінська (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології).

 

6. Аня Денисюк та Дарія Цапок (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології).

 

Також відбувались показові змагання серед змішаних пар, в яких перемогу здобули студенти факультету фізичної культури:

 

1. Дмитро Лісовий / Лілія Стрельбіцька.

 

2. Дмитро Бойко / Віта Варик.

 

3. Павло Янішевський / Олеся Мостова.

 

Змагання проводились з метою підготовки до універсіади, що пройде в Харкові на початку травня, а також популяризації бадмінтону серед викладачів та студентів університету.

 

Висловлюємо подяку голові студентському профкому Миколі Моштаку за надані призи та кафедрі спорту і спортивних ігор за організацію змагань.

 

Запрошуємо усіх прихильників гри на тренування, навчання та вдосконалення до спортивної зали № 2 в понеділок, середу та п’ятницю о 13 15 , в понеділок і середу о 19 00 .

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі