Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

СТУДЕНТКА КПНУ ІМ. І. ОГІЄНКА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ КУРАШ: 1-5 грудня в турецькому Стамбулі відбувся чемпіонат Європи з боротьби кураш, на НА "ТЕЩИНОМУ ЯЗИЦІ" З'ЯВИТЬСЯ ДОДАТКОВА СМУГА ДЛЯ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ (В:  «Тещин язик» - одна із найнебезпечніших ділянок дороги не тільки на Хмельниччин ДЕПУТАТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ СЕСІЇ: Дванадцятого грудня відбудеться позачергова сесія міської ради, яка швидше за вс СУД ВИПРАВДАВ ЕКС-РЕКТОРА ПОДАТКОВОЇ АКАДЕМІЇ МЕЛЬНИКА ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ У Р: Бородянський районний суд Київської області визнав колишнього ректора Національн ПРОДАВЧИНЯ ІНСЦЕНУВАЛА РОЗБІЙНИЙ НАПАД НА МАГАЗИН: Працівники Ізяславського відділення поліції викрили 28-річну жінку, яка намагала "КОРУПЦІЙНИЙ ЖИРОБАС" ПОРОШЕНКО: Український бізнесмен-утікач Сергій Курченко подає позов проти генпрокурора за п ГРОЙСМАН ЗАЯВИВ, ЩО ДО 2020 РОКУ ЧЕРГИ ДО ДИТСАДКІВ МАЮТЬ ЛІКВІДУВАТИ: Мета Уряду – ліквідувати до 2020 року черги в дитячі садки. МІХЕЇЛ СААКАШВІЛІ ГОЛОДУЄ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ: Міхеїл Саакашвілі під час перерви у засіданні Печерського суду розповів, що голо "ОЩАДБАНК" НА ДВА ДНІ ПРИЗУПИНИТЬ ПРИЙОМ ПЛАТЕЖІВ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ: Державний «Ощадбанк» призупиняє прийом комунальних та інших платежів через свої В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ НА ХАБАРІ В 2 ТИС. ГРН. ВИКРИТО ПОСАДОВЦЯ РАЙДЕРЖАД: Сьогодні, 11 грудня 2017 року, за безпосередньої участі працівників Кам’янець-По

ВЧЕНІ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ, ЯКІ НАС ВБИВАЮТЬ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Раціон впливає на наше здоров'я більше, ніж можна припустити, нагадують фахівці.

Journal of the American Medical Association повідомляє, що більше половини смертей від хвороб серця, інсульту і діабету другого типу в розвинених країнах пов'язані з неправильним харчуванням.

 

Вчені з Університету Тафтса виявили, що всього 10 видів їжі - занадто велика їх кількість або, навпаки, недолік - можуть істотно підвищити ризик смерті від перерахованих захворювань

Продукти, кількість яких варто обмежити

На першому місці знаходиться сіль з 9,5% смертей, на другому - червоне м'ясо і перероблене м'ясо (бекон, ковбаси, сосиски) з 8% смертей, а на третьому - солодкі газовані напої з 7,4% смертей.

На іншій стороні знаходяться продукти, кількість яких в меню, навпаки, повинна бути збільшена.

Так, низьке споживання горіхів було пов'язано з 9% смертей від серцево-судинних захворювань і діабету із загальної вибірки, а недолік риби, морепродуктів, цільних зерен, свіжих фруктів і овочів - з 6-8% смертей по кожному з пунктів.

"Гарна новина полягає в тому, що тепер ми розуміємо, на які моменти в дієті варто звернути увагу, щоб знизити ризик смерті від кардіометаболічного порушень", - коментує дієтолог і епідеміолог, провідний автор дослідження Рената Миха.

Аналіз даних також дозволив говорити про те, що правильне харчування (тобто, присутність в раціоні достатньої кількості "корисних" продуктів і обмеження "шкідливих" продуктів) в більшості випадків пов'язано з іншими здоровими звичками.

Люди, які стежать за своїм раціоном, досить рухаються, сплять шість-вісім годин на добу і ефективніше справляються зі стресовими перевантаженнями.

Вчені додають, що вам в будь-якому випадку не доведеться відмовлятися від улюблених продуктів, якщо ви хочете продовжити собі життя. Інша справа, що їх споживання повинне бути помірним, про що свідчать численні дослідження.

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі