Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

ВЧЕНІ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ, ЯКІ НАС ВБИВАЮТЬ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Раціон впливає на наше здоров'я більше, ніж можна припустити, нагадують фахівці.

Journal of the American Medical Association повідомляє, що більше половини смертей від хвороб серця, інсульту і діабету другого типу в розвинених країнах пов'язані з неправильним харчуванням.

 

Вчені з Університету Тафтса виявили, що всього 10 видів їжі - занадто велика їх кількість або, навпаки, недолік - можуть істотно підвищити ризик смерті від перерахованих захворювань

Продукти, кількість яких варто обмежити

На першому місці знаходиться сіль з 9,5% смертей, на другому - червоне м'ясо і перероблене м'ясо (бекон, ковбаси, сосиски) з 8% смертей, а на третьому - солодкі газовані напої з 7,4% смертей.

На іншій стороні знаходяться продукти, кількість яких в меню, навпаки, повинна бути збільшена.

Так, низьке споживання горіхів було пов'язано з 9% смертей від серцево-судинних захворювань і діабету із загальної вибірки, а недолік риби, морепродуктів, цільних зерен, свіжих фруктів і овочів - з 6-8% смертей по кожному з пунктів.

"Гарна новина полягає в тому, що тепер ми розуміємо, на які моменти в дієті варто звернути увагу, щоб знизити ризик смерті від кардіометаболічного порушень", - коментує дієтолог і епідеміолог, провідний автор дослідження Рената Миха.

Аналіз даних також дозволив говорити про те, що правильне харчування (тобто, присутність в раціоні достатньої кількості "корисних" продуктів і обмеження "шкідливих" продуктів) в більшості випадків пов'язано з іншими здоровими звичками.

Люди, які стежать за своїм раціоном, досить рухаються, сплять шість-вісім годин на добу і ефективніше справляються зі стресовими перевантаженнями.

Вчені додають, що вам в будь-якому випадку не доведеться відмовлятися від улюблених продуктів, якщо ви хочете продовжити собі життя. Інша справа, що їх споживання повинне бути помірним, про що свідчать численні дослідження.

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі