Неділя, 20 Серпня 2017 року.   

ЗІ СЛЬОЗАМИ ПОПРОЩАЛИСЬ З РОЗВІДНИКОМ ОЛЕКСАНДРОМ БОЙКО У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ (Ф: Олександр Бойко був командиром розвідки 50-го полку Нацгвардії. Навесні підполко У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЗАТРИМАЛИ СУТЕНЕРКУ: Жінка займалася сутенерством на території Хмельницького району. Вона сама підшук НЕ ЗРІКАЮТЬСЯ В ЛЮБОВІ: Я хочу поїхати. Кудись туди, на Захід, услід за мільйонами беручких, працьовитих У ПОЛТАВІ ЖІНКА ЗАЧИНИЛА В АВТОМОБІЛІ 3-РІЧНУ ДИТИНУ ЗА +33 ГРАДУСІВ І ПІШЛ: Небайдужий перехожий помітив, що дитина перестала рухатися, тож розбив скло і за ПОНАД 20 ТИСЯЧ ВІРУЮЧИХ ВИЙШЛИ НА ХРЕСНИЙ ХІД З КАМ'ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО ДО ПО: У свято Преображення Господнього з Кам'янця-Подільського в Свято-Успенську Почаї ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ВІТАЄ З ПЕРЕМОГОЮ ФК "ФОРТЕЦЯ"!: Наша ФК "Фортеця" на виїзді обіграла команду ФК "Случ" з Красилова та вийшла до У КАМ'ЯНЦІ- ПОДІЛЬСЬКОМУ ПОЖЕЖА НА ПРИВОКЗАЛЬНІЙ: У Кам'янці-Подільському по вулиці Привокзальній пожежа, про це стало відомо у со “ДЬЯВОЛ ВО ПЛОТИ”: КЕРНЕС ШОКУВАВ ВСЮ УКРАЇНУ ЗАЯВОЮ ПРО АВАКОВА… ТАКОГО ВІ:  Мер Харкова Геннадій Кернес дав інтерв’ю Дмитру Гордону на телеканалі 112 Украї КАНАДСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ІНСТРУКТОРИ ПІДГОТУВАЛИ ЩЕ 9 СПЕЦІАЛІСТІВ: У Центрі розмінування урочистою церемонією вручення сертифікатів завершився курс УЧАСНИКОМ СМЕРТЕЛЬНОЇ ДТП НА ЛЬВІВЩИНІ СТАВ ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕСМЕН І ВЛАСНИК : Стали відомі подробиці смертельної ДТП біля Львова, де загинула жінка-водій.

ВЧЕНІ ДОВЕЛИ: ВСІ ЧОЛОВІКИ ЗАКОХУЮТЬСЯ ТІЛЬКИ В ТУ ЖІНКУ, ЯКА ВОЛОДІЄ ЦИМИ РИСАМИ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Запам'ятайте і використовуйте це!

 Багато жінок не раз задавалися питанням: яким же дамам віддають перевагу чоловіки? Тим, які на підборах і з макіяжем 24 години на добу? Або, можливо, сильній статі подобаються тендітні, чутливі дівчата, яких потрібно оберігати? Насправді, це все зовнішні атрибути. Чоловіків насамперед привертають ті, хто володіє всього лише однією рисою.

 

 Це не одяг з голочки, не великі груди, не ідеальний манікюр або накачані губи. І навіть не ноги від вух!

 Увага! Дослідники відносин після довгих з'ясувань прийшли до висновку, що все насправді закохуються в ... щастя! Здивовані? А ми - нітрохи. Хіба це дивно, що і чоловіків, і жінок приваблює радісна людина? Випромінююча позитивні емоції всім своїм виглядом дають зрозуміти одне: з такою людиною будь-хто буде щасливий.

 Погодьтеся, кожен з нас по природі трішки егоїст. І, вибираючи партнера, ми в першу чергу думаємо про власне благополуччя.

 Природно, щастя для кожного - поняття дуже розмите. Але якщо узагальнити, то всі люди, в яких закохуються, мають ці якості:

 1. Не "грузять"

 Дивлячись на щасливу людину, ви відчуваєте легкість. Вона не сумує без приводу, не скаржиться на світ / уряд / злих людей. Їй добре завжди і всюди. Вона щаслива тільки від того, що живе в цьому світі і має можливість споглядати навколишній світ.

 2. Посміхаються

 Психологи провели цікавий експеримент. Респондентам показали частину фотографій, на яких люди посміхаються, а частину - на яких вони серйозні. Потім учасників експерименту попросили відповісти, хто їм здається більш привабливим. Результат не дивує: привабливими для них виявилися усміхнені люди. Навіть незважаючи на те, що їх "конкуренти", які не посміхаються, по природі більш красиві.

 3. Відносяться до людей краще, ніж інші

 В офісі новачок? "Та ну, дивний якийсь". Молода людина хоче познайомитися з вами на вулиці? "Потвора". Як часто ми ставимо "ярлики" ще до того, як вивчимо людину! З цієї причини високо цінуються люди, які максимально позитивно ставляться до оточуючих.

 4. Вміють говорити не тільки про себе

 З ваших соцмереж можна дізнатися, що вам подобається, а що ви терпіти не можете. Але що спілкування з вами може дати іншій людині? Якщо ви вмієте піднімати настрій, дарувати радість і викликати посмішку, то це дорогого коштує!

 5. Бачать хороше там, де інші бачать погане

 Огидна погода? Всі і так це бачать. Навіщо концентруватися на негативному, коли можна поговорити про приємне? Люди з такою позицією залучають оточуючих.

  Давайте уявимо, що чоловік запросив двох дівчат на один і той самий фільм. Кіно виявилося не дуже вдалим. Перша дівчина тут же повідомила, що "це повний відстій", і скривила губи. Природно, наш кавалер відчув себе невдахою. А друга дівчина погодилася із супутником, що "кіно не дуже", але запропонувала, припустимо, скрасити враження від вечора походом в кондитерську. Вгадайте, в яку з панянок закохається чоловік?

 Психотерапевт з Лондона Аллен де Боттон багато уваги приділяє вивченню відносин між статями. В одній зі своїх статей він уклав: "Інстинкти тягнуть нас до тих людей, які можуть зробити нас щасливими".

 Таким чином, можна зробити висновки, що закохуються не в тих, хто абстрактно хороший зовні, а в тих, хто може подарувати тепло і турботу! А ви згодні з цим?

Джерело

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі