Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

ВЧЕНІ ДОВЕЛИ: ВСІ ЧОЛОВІКИ ЗАКОХУЮТЬСЯ ТІЛЬКИ В ТУ ЖІНКУ, ЯКА ВОЛОДІЄ ЦИМИ РИСАМИ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Запам'ятайте і використовуйте це!

 Багато жінок не раз задавалися питанням: яким же дамам віддають перевагу чоловіки? Тим, які на підборах і з макіяжем 24 години на добу? Або, можливо, сильній статі подобаються тендітні, чутливі дівчата, яких потрібно оберігати? Насправді, це все зовнішні атрибути. Чоловіків насамперед привертають ті, хто володіє всього лише однією рисою.

 

 Це не одяг з голочки, не великі груди, не ідеальний манікюр або накачані губи. І навіть не ноги від вух!

 Увага! Дослідники відносин після довгих з'ясувань прийшли до висновку, що все насправді закохуються в ... щастя! Здивовані? А ми - нітрохи. Хіба це дивно, що і чоловіків, і жінок приваблює радісна людина? Випромінююча позитивні емоції всім своїм виглядом дають зрозуміти одне: з такою людиною будь-хто буде щасливий.

 Погодьтеся, кожен з нас по природі трішки егоїст. І, вибираючи партнера, ми в першу чергу думаємо про власне благополуччя.

 Природно, щастя для кожного - поняття дуже розмите. Але якщо узагальнити, то всі люди, в яких закохуються, мають ці якості:

 1. Не "грузять"

 Дивлячись на щасливу людину, ви відчуваєте легкість. Вона не сумує без приводу, не скаржиться на світ / уряд / злих людей. Їй добре завжди і всюди. Вона щаслива тільки від того, що живе в цьому світі і має можливість споглядати навколишній світ.

 2. Посміхаються

 Психологи провели цікавий експеримент. Респондентам показали частину фотографій, на яких люди посміхаються, а частину - на яких вони серйозні. Потім учасників експерименту попросили відповісти, хто їм здається більш привабливим. Результат не дивує: привабливими для них виявилися усміхнені люди. Навіть незважаючи на те, що їх "конкуренти", які не посміхаються, по природі більш красиві.

 3. Відносяться до людей краще, ніж інші

 В офісі новачок? "Та ну, дивний якийсь". Молода людина хоче познайомитися з вами на вулиці? "Потвора". Як часто ми ставимо "ярлики" ще до того, як вивчимо людину! З цієї причини високо цінуються люди, які максимально позитивно ставляться до оточуючих.

 4. Вміють говорити не тільки про себе

 З ваших соцмереж можна дізнатися, що вам подобається, а що ви терпіти не можете. Але що спілкування з вами може дати іншій людині? Якщо ви вмієте піднімати настрій, дарувати радість і викликати посмішку, то це дорогого коштує!

 5. Бачать хороше там, де інші бачать погане

 Огидна погода? Всі і так це бачать. Навіщо концентруватися на негативному, коли можна поговорити про приємне? Люди з такою позицією залучають оточуючих.

  Давайте уявимо, що чоловік запросив двох дівчат на один і той самий фільм. Кіно виявилося не дуже вдалим. Перша дівчина тут же повідомила, що "це повний відстій", і скривила губи. Природно, наш кавалер відчув себе невдахою. А друга дівчина погодилася із супутником, що "кіно не дуже", але запропонувала, припустимо, скрасити враження від вечора походом в кондитерську. Вгадайте, в яку з панянок закохається чоловік?

 Психотерапевт з Лондона Аллен де Боттон багато уваги приділяє вивченню відносин між статями. В одній зі своїх статей він уклав: "Інстинкти тягнуть нас до тих людей, які можуть зробити нас щасливими".

 Таким чином, можна зробити висновки, що закохуються не в тих, хто абстрактно хороший зовні, а в тих, хто може подарувати тепло і турботу! А ви згодні з цим?

Джерело

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі