Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

Вартість стандартних пологів буде покриватися державою на 100%: хочете свого лікаря і поліпшену палату - легальна доплата в касу, - МОЗ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Вартість стандартної послуги при пологах, яка увійде в гарантований пакет медичних послуг, буде повністю покриватися державою.

 

 

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк нас засіданні Кабінету міністрів в середу, передає «Вечірній Кам’янець» з посиланням на Інтерфакс-Україна.

 

"Базове покриття стандартної медичної послуги - пологи з черговою бригадою в стандартній палаті з усіма необхідними ліками держава зможе покрити. Хочете зі своїм лікарем, хочете поліпшену палату і так далі - легальна співоплати в касу лікарні за зрозумілим тарифу", - сказав він.

 

П. Ковтонюк також повідомив, що Міністерство охорони здоров'я планує почати працювати з послугою при пологах раніше, ніж з іншими з гарантованого пакету медичних послуг.

 

Крім того він зазначив, що в Україні з середньою зарплатою в $ 360 "внески" за пологи по Києву в середньому становлять $ 1 тис.

 

 

Джерело: http://censor.net.ua/v435027

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі