Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

СТУДЕНТКА КПНУ ІМ. І. ОГІЄНКА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ КУРАШ: 1-5 грудня в турецькому Стамбулі відбувся чемпіонат Європи з боротьби кураш, на НА "ТЕЩИНОМУ ЯЗИЦІ" З'ЯВИТЬСЯ ДОДАТКОВА СМУГА ДЛЯ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ (В:  «Тещин язик» - одна із найнебезпечніших ділянок дороги не тільки на Хмельниччин ДЕПУТАТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ СЕСІЇ: Дванадцятого грудня відбудеться позачергова сесія міської ради, яка швидше за вс СУД ВИПРАВДАВ ЕКС-РЕКТОРА ПОДАТКОВОЇ АКАДЕМІЇ МЕЛЬНИКА ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ У Р: Бородянський районний суд Київської області визнав колишнього ректора Національн ПРОДАВЧИНЯ ІНСЦЕНУВАЛА РОЗБІЙНИЙ НАПАД НА МАГАЗИН: Працівники Ізяславського відділення поліції викрили 28-річну жінку, яка намагала "КОРУПЦІЙНИЙ ЖИРОБАС" ПОРОШЕНКО: Український бізнесмен-утікач Сергій Курченко подає позов проти генпрокурора за п ГРОЙСМАН ЗАЯВИВ, ЩО ДО 2020 РОКУ ЧЕРГИ ДО ДИТСАДКІВ МАЮТЬ ЛІКВІДУВАТИ: Мета Уряду – ліквідувати до 2020 року черги в дитячі садки. МІХЕЇЛ СААКАШВІЛІ ГОЛОДУЄ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ: Міхеїл Саакашвілі під час перерви у засіданні Печерського суду розповів, що голо "ОЩАДБАНК" НА ДВА ДНІ ПРИЗУПИНИТЬ ПРИЙОМ ПЛАТЕЖІВ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ: Державний «Ощадбанк» призупиняє прийом комунальних та інших платежів через свої В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ НА ХАБАРІ В 2 ТИС. ГРН. ВИКРИТО ПОСАДОВЦЯ РАЙДЕРЖАД: Сьогодні, 11 грудня 2017 року, за безпосередньої участі працівників Кам’янець-По

Вартість стандартних пологів буде покриватися державою на 100%: хочете свого лікаря і поліпшену палату - легальна доплата в касу, - МОЗ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Вартість стандартної послуги при пологах, яка увійде в гарантований пакет медичних послуг, буде повністю покриватися державою.

 

 

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк нас засіданні Кабінету міністрів в середу, передає «Вечірній Кам’янець» з посиланням на Інтерфакс-Україна.

 

"Базове покриття стандартної медичної послуги - пологи з черговою бригадою в стандартній палаті з усіма необхідними ліками держава зможе покрити. Хочете зі своїм лікарем, хочете поліпшену палату і так далі - легальна співоплати в касу лікарні за зрозумілим тарифу", - сказав він.

 

П. Ковтонюк також повідомив, що Міністерство охорони здоров'я планує почати працювати з послугою при пологах раніше, ніж з іншими з гарантованого пакету медичних послуг.

 

Крім того він зазначив, що в Україні з середньою зарплатою в $ 360 "внески" за пологи по Києву в середньому становлять $ 1 тис.

 

 

Джерело: http://censor.net.ua/v435027

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі