Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

ВАЛЕРІЙ ГОРДІЙЧУК ЗАПЕВНИВ, ЩО ЗИМОЮ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ БУДЕ ТЕПЛО (ВІДЕО)

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сьогодні в приміщенні міської ради відбулося засідання тимчасової контрольної комісії по перевірці готовності КП “Міськтепловоденергія” до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Створена вищеназвана комісія згідно рішення тридцять шостої сесії міської ради від 8 червня поточного року і до її складу входять представники депутатського корпусу.

 

Участь в обговоренні готовності міста до осінньо-зимового періоду взяли також міський голова Михайло Сімашкевич та генеральний директор КП “Міськтепловоденергія” Валерій Гордійчук. Як запевнив присутніх Валерій Григорович, фактично лише декілька відсотків кам’янчан на сьогодні без опалення, головна причина – пориви, до ліквідації яких приступають одразу ж після їх виникнення. Так за вихідні працівники підприємства усунули шість серйозних пошкоджень.

Обговорювали стан подачі тепла в місті

Виникають ситуації і коли старші будинків одразу ж після підвищення температури, припиняють подачу тепла. Надходили скарги і від мешканців гуртожитків, які перебувають в підпорядкуванні навчальних закладів, де керівництво на власний розсуд вирішує чи включати опалення, чи ні. 

“Я задовго до опалювального сезону поставив завдання перед підприємством - маємо розпочати вчасно і без серйозних збоїв. Всі бачили скільки труб було поміняно влітку і сьогодні фактично 99% мешканців мають тепло в своїх помешканнях. Звичайно, як і кожного року не обходиться без поодиноких непередбачуваних ситуацій, які ми швидко усуваємо”, - зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Викликає побоювання у членів комісії  те, що значна частина мереж зношена і в будь-який час може статися порив. Якщо ж надзвичайних ситуацій не виникне, у всіх помешканнях жителів міста буде тепло.

В разі якщо ж у когось немає тепла, кам’янчан закликають звертатися безпосередньо до КП “Міськтепловоденергія”, або на оперативну службу 15-05.

За інформацією прес-служби Кам’янець-Подільської міської ради.

Медіа

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі