Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

В МХП ПРИПУСТИЛИ, ЩО АЧС ЗАНЕСЛИ ПТАХИ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Миронівський хлібопродукт рахує втрати від африканської чуми свиней. Спалах зафіксували минулого тижня у філії «Рідний край» на Хмельниччині, де утримувалось 6 600 тварин.

 

Ринкова вартість вимушено забитих свиней – 15 млн грн. Витрати на дезінфекцію прораховують.

«Припускаємо, вірус потрапив на ферму через птахів, – каже Олександр Білоус, головний фахівець МХП з тваринництва. – Почалась масова міграція ворін. Вони вподобали дерева на території ферми, а птахи цього виду харчуються загиблими тваринами».

Фіксація АЧС не вплине на експорт продукції, повідомили в МХП. Свинокомплекс розташований  окремо, інші тваринницькі об’єкти не попали в карантинну зону.

Після карантину, дезінфекції та технологічної модернізації ферма відновить роботу.

Два роки тому після фіксації в Україні АЧС компанія закрила свинокомплекси, де неможливо досягти необхідного рівня біобезпеки.

На фермах, що лишились, посилили контроль за дотриманням правил біобезпеки. Підприємства працюють в закритому режимі, доступ на територію обмежений.

З 2012 року свинарі втратили від АЧС 130 000 поголів’я. Збитки – понад 125 млн грн.

Джерело.

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі