Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР КЛАС ІЗ ВИГОТОВЛЕННЯ ЛЯЛЬКИ-МОТАНКИ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Лялька-мотанка здавен була оберегом в українській родині. Кожна матір робила для своєї дитини ляльку, щоб та гралась.

Мотанка з’явилася ще у добу пізнього палеоліту. Тож нині ляльці вже сім тисяч років. Саме вона є втіленням добра і лагідності, посередником між бабусею та онукою, старшим та молодшим поколінням.

Сучасний клуб творчої майстерні «Нота натхнення», що діє при Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці вразив своєю творчою майстерністю на майстер класі по виготовленню ляльки-мотанки. Запросили провести майстер клас Наталію Юліанівну Харченко музейного працівника з Кам’янець-Подільського  державного історичного музею-заповідника. Учасники сучасного клубу взялись до роботи з гарними думками для власного оберегу. Виклали на столі все,що знадобиться для роботи. Клаптики матерії для того, щоб робити ці вузлові ляльки  звуться крам, крамнинки, крамки, прибір, приборинки. Наталя Юліанівна розповіла що лялька-мотанка є незабутнім й неперевершеним українським національним сувеніром, оберегом для своїх господарів, вишуканим подарунком для найвибагливіших поціновувачів мистецтва й усього прекрасного та ексклюзивного. А найголовніше це те, що процес виготовлення приніс усім задоволення. Усім дуже сподобалось, всі талановиті і вийшли гарні ляльки-мотанки.

Оксана Клімова

зав. відділом обслуговування ЦРБ

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі