Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ПЕРЕД ТИМ ЯК НАРОДЖУВАТИ ПОТРІБНО ПОПЕРЕДИТИ ЕЛЕКТРИКІВ? (ВІДЕО)

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сьогодні, 27 жовтня, по допомогу до мерії м.Кам'янця-Подільського звернувся місцевий мешканець. Він поскаржився, що його дружина, вчора, 26 жовтня, була госпіталізована до перинатального центру, для підготовки до операції кесаревого розтину, яку запланували на 27 жовтня. Проте, сьогодні зранку, подружній парі оголосили, що операція відміняється, оскільки відімкнуто електроенергію в медзакладі.


Спочатку чоловік звернувся до заступника міського голови, куратора медицини в Кам'янці-Подільському Вадима Савчука, аби він зумів розібратися в цій «надзвичайній» ситуації та змусив керівництво лікарні відновити нормальну роботу пологового будинку. Проте на його звернення Вадим Савчук, як повідомив чоловік, відреагував формально. Після цього він звернувся до депутатів міської ради та громадських активістів.

До пологового будинку для з'ясування ситуації прибули депутати Кам'янець-Подільської міської ради Анатолій та Степан Гуроми, член виконкому міської ради Павло Василенко, представники молодіжної ради. Пізніше до них за вимогою приєднався і Вадим Савчук, який в цей час перебував на урочистих заходах до дня визволення України від фашистських загарбників, які відбувалися в сесійній залі міської ради.

В ході розмови виявилося, що сьогодні, в офіційно робочий день, в пологовому будинку проводяться планові роботи по заміні лічильників. Саме із цієї причини було відключено енергопостачання в медзакладі.

Проте слід відзначити, що відповідно до закону України в закладі охорони здоров'я повинно бути резервне електропостачання:

«7.77. Аварiйне освiтлення для продовження роботи передбачається в перев’язочнихманiпуляцiйних, процедурних, на постах чергових медсестер, в приймальних вiддiленняхлабораторiях термiнового аналiзу, в операцiйних блоках, реанiмацiйних, пологових, асистентських, аптеках, на пожпостах; в примiщеннях оперативної частини, в примiщеннi комплектацiї та зберiгання валiз виїзних бригад, аптекарських кiмнатах станцiй (вiддiлень) швидкої (невiдкладної) медичної допомоги».

Державні будівельні норми України: Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я (Наказ Держбуду України вiд 4 сiчня 2001 р. № 2 i введенi у дiю з 1 квiтня 2001 р.)

Таким чином вимкнення електропостачання в міському пологовому будинку є прямим порушенням закону.

Але це не найсумніше в цій ситуації. Виявилося, що в лікарні є дизельна установка, яка повинна у випадках вимкнення електропостачання забезпечити безперебійну роботу медзакладу. Але вона чомусь не працює.

Як повідомив член виконавчого комітету міської ради Павло Василенко декілька років тому із міського бюджету було виділено 100 тис грн на ремонт дизельної установки, але як виявилося кошти зникли безслідно.

Також в ході спілкування головний лікар Кам'янець-Подільського перинатального центру Олександр Гурський сказав, що про відімкнення електроенергії та відміну планових операцій був попереджений весь медичний персонал. З яких причин на цей день була запланована операція - кесарів розтин, головний лікар не знає. Проте офіційного документа, який би підтвердив це, він не надав посилаючись на те, що це було усне розпорядження.

Проте головним питанням на наш погляд залишається чому в медичному закладі вже кілька років відсутня система резервного живлення. І якщо дійсно сьогодні це було планове вимкнення електропостачання, то що може статися якщо електрика зникне в момент операції чи пологів? Чи повинні щодня пацієнти, навіть не підозрюючи, перебувати під загрозою втрати життя? І чому цим питанням не зацікавилася прокуратура до сьогодні? Як і куди пропадають кошти платників податків? Коли й хто покладе кінець бездарності? Чому кам'янчани випадково дізнаються про зникнення таких величезних сум грошей з бюджету. Хто злодій???

Медіа

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі