Середа, 18 Жовтня 2017 року.   

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЯВИЛИ П'ЯНОГО ВОДІЯ РЕЙСОВОГО АВТОБУСА: Цими вихідними працівники Теофіпольського відділення поліції задокументували жит У НОВОУШИЦЬКОМУ РАЙОНІ ГОРІВ ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ: 18 жовтня о 09:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ БЕРЕ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ: Цими днями Кам’янець-Подільський презентує свою привабливість на XVIII Міжнародн КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПРОСПЕКТУ ГРУШЕВСЬКОГО – I-Й ЕТАП СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ДОР: Під час засідання робочої групи з розробки програми «Стратегія розвитку доріг мі ЩО СТАНЕТЬСЯ З ОРГАНІЗМОМ,ЯКЩО ВИ ВІДМОВИТЕСЬ ВІД М'ЯСА: Останнім часом веганство стало не лише способом живлення, але і образом життя. УКРАЇНКА ПЕРЕМОГЛА НА ВОКАЛЬНОМУ КОНКУРСІ У ЯПОНІЇ: Переможниця українського шоу “Х-Фактор” Аїда Ніколайчук взяла участь у вокальном ХМЕЛЬНИЧЧИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ З ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ: До Вашої уваги вже традиційно щомісячний кейс, який готує Мінрегіон, моніторинг ДУМКИ ЕКСПЕРТІВ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ ОЦІНОК У ШКОЛІ: Напевно нема більш суперечливого запитання в сучасних педагогічних колах, чим пи 19-РІЧНУ ЛЬВІВ’ЯНКУ ЗНАЙШЛИ ПОВІШЕНОЮ В ІТАЛІЇ ПІСЛЯ П'ЯТИДЕННИХ ПОШУКІВ: 19-річну українку Марію Іскру, яка 8 жовтя зникла в італійському місті Купрамонт КВОТИ ДЛЯ 45-РІЧНИХ: Пенсійна реформа передбачає, що кількість співробітників компанії віком понад 45

В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ ВИБУХОВА СИТУАЦІЯ (ВІДЕО)

Оцініть матеріал
(0 голосів)

У вівторок, 3 жовтня відбулася сесія Кам'янець-Подільської міської ради. Депутат Анатолій Гурома під час обговорення питань порядку денного виніс на обговорення питання пов'язане із фінансуванням та контролем за використанням коштів комунальним підприємством "Міська стоматологічна поліклініка" ова йшла про 250 тисяч гривень які були виділенні на заміну вікон).


Нагадаємо, після минулої сесії міської ради, на якій було прийнято рішення про виділення 250 тисяч гривень на заміну вікон в установі, декілька депутатів міської ради навідалися туди, аби пересвідчитися у правильності свого рішення. Як повідомив в інтерв'ю нашій газеті Анатолій Гурома під час візиту до лікарні він з'ясував, що вікна в установі вже були замінені ще при попередньому керівнику установи.

Після отриманого повідомлення про ситуацію яка склалася в комунальній установі журналіст «Вечірнього» вирішив особисто навідатися до поліклініки аби розібратися в ситуації. Як виявилося в поліклініці вже тривалий час нездорова атмосфера: колектив розколовся на своїх і чужих, технічне оснащення в установі на низькому рівні, існує велика різниця в оплаті праці лікарів.

Також під час сесії в депутатів міської ради виникло багато запитань до заступника міського голови Вадима Савчука, який і курує напрямок охорони здоров'я, проте дати відповідь на них заступник міського голови не зміг, оскільки був у відрядженні.

В результаті тривалого обговорення депутати прийняли рішення створити закриту тимчасову депутатську комісію, яка перевірить фінансову господарську діяльність комунального підприємства.

Одразу після закінчення сесії міської ради депутатська комісія вирушила до комунального підприємства. Проте на момент візиту такого поважного депутатського десанту на робочому місці із вищого керівництва стоматологічної поліклініки нікого не було: ні головного лікаря, ні головного бухгалтера, ні керівника відділу кадрів.
Проте, депутатській комісії вдалося поспілкуватися із працівниками поліклініки, які підтвердили нездорову атмосферу в медзакладі.

Після цього депутати навідалися в бухгалтерію до працівників фінансового відділу міської ради, який працює в комунальній установі із перевіркою, які чомусь вороже поставилися до візиту депутатів та журналістів "Вечірнього Кам'янця".

Оскільки депутатська комісія має закритий характер то на даний час результати перевірки залишаються недоступними.
Коментар від головного лікаря стоматологічної поліклініки та заступника міського голови Вадима Савчука стосовно цих питань ми спробуємо взяти після того, як вони повернуться із відрядження.Читайте наші публікації найближчим часом. 

А поки що сьогодні депутати провели збори разом з трудовим колективом на яких обговорили робочі питання. Судячи з розмови лікарів ситуація в закладі напружена. Ми будемо слідкувати за розгортанням подій в стоматполіклініці та проінформуємо Вас найближчим часом про напрямок та хід розслідування.

Медіа

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі