Четвер, 14 Грудня 2017 року.   

В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ЗА ПІДОЗРОЮ В ПИЯЦТВІ ЗА КЕРМОМ ПОЛІЦІЯ ЗУПИНИЛА АВ: 28 листопада «Вечірній Кам’янець» опублікував відеосюжет про затримання поліцією РЯТУВАЛЬНИКИ ДОПОМОГЛИ КАМ'ЯНЧАНАМ ВІДЧИНИТИ ДВЕРІ КВАРТИРИ: 13 грудня о 06:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м БАТЬКО ВБИТОЇ 12-РІЧНОЇ КАТЕРИНИ ДОБРОДІЙ ПРОКОМЕНТУВАВ ТРАГЕДІЮ: У школі, де навчалася 12-річна мешканка Кропивницького Катя Добродій, яку по-зві БАНКАМ ДОЗВОЛИЛИ НЕ ВІДДАВАТИ УКРАЇНЦЯМ ДЕПОЗИТИ: Українським банкам офіційно дозволили не повертати клієнтам депозити. ДИРЕКТОР ROTHSCHILD ПОЯСНИВ, ЧОМУ ПОРОШЕНКО НЕ ЗМІГ ПРОДАТИ ROSHEN: Всі зацікавлені в покупці сторони відмовилися від цієї можливості через високий ХАБАРНИК З ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПОСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ: Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупці ЩО ЧЕКАЄ УКРАЇНЦІВ ЗА НОВИМ ЗАКОНОМ ПРО КОМУНАЛКУ: 9 листопада нардепи проголосували за новий закон про житлово-комунальні послуги. У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ СТАРТУВАВ КОНКУРС НА РОЗРОБКУ БРЕНДУ МІСТА: 12 грудн 2017 р. розпочався прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначен СМЕРТЕЛЬНА ДТП В ХАРКОВІ: ЗАЙЦЕВА ВИЗНАЛА ПРОВИНУ: Підозрювана у скоєнні ДТП у Харкові, у якій загинули 6 осіб, Олена Зайцева визна ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН РОЗПОВІВ, КОЛИ ПОДЕШЕВШАЄ ГАЗ В УКРАЇНІ:  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує на те, що уже за два-три

В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ ВИБУХОВА СИТУАЦІЯ (ВІДЕО)

Оцініть матеріал
(0 голосів)

У вівторок, 3 жовтня відбулася сесія Кам'янець-Подільської міської ради. Депутат Анатолій Гурома під час обговорення питань порядку денного виніс на обговорення питання пов'язане із фінансуванням та контролем за використанням коштів комунальним підприємством "Міська стоматологічна поліклініка" ова йшла про 250 тисяч гривень які були виділенні на заміну вікон).


Нагадаємо, після минулої сесії міської ради, на якій було прийнято рішення про виділення 250 тисяч гривень на заміну вікон в установі, декілька депутатів міської ради навідалися туди, аби пересвідчитися у правильності свого рішення. Як повідомив в інтерв'ю нашій газеті Анатолій Гурома під час візиту до лікарні він з'ясував, що вікна в установі вже були замінені ще при попередньому керівнику установи.

Після отриманого повідомлення про ситуацію яка склалася в комунальній установі журналіст «Вечірнього» вирішив особисто навідатися до поліклініки аби розібратися в ситуації. Як виявилося в поліклініці вже тривалий час нездорова атмосфера: колектив розколовся на своїх і чужих, технічне оснащення в установі на низькому рівні, існує велика різниця в оплаті праці лікарів.

Також під час сесії в депутатів міської ради виникло багато запитань до заступника міського голови Вадима Савчука, який і курує напрямок охорони здоров'я, проте дати відповідь на них заступник міського голови не зміг, оскільки був у відрядженні.

В результаті тривалого обговорення депутати прийняли рішення створити закриту тимчасову депутатську комісію, яка перевірить фінансову господарську діяльність комунального підприємства.

Одразу після закінчення сесії міської ради депутатська комісія вирушила до комунального підприємства. Проте на момент візиту такого поважного депутатського десанту на робочому місці із вищого керівництва стоматологічної поліклініки нікого не було: ні головного лікаря, ні головного бухгалтера, ні керівника відділу кадрів.
Проте, депутатській комісії вдалося поспілкуватися із працівниками поліклініки, які підтвердили нездорову атмосферу в медзакладі.

Після цього депутати навідалися в бухгалтерію до працівників фінансового відділу міської ради, який працює в комунальній установі із перевіркою, які чомусь вороже поставилися до візиту депутатів та журналістів "Вечірнього Кам'янця".

Оскільки депутатська комісія має закритий характер то на даний час результати перевірки залишаються недоступними.
Коментар від головного лікаря стоматологічної поліклініки та заступника міського голови Вадима Савчука стосовно цих питань ми спробуємо взяти після того, як вони повернуться із відрядження.Читайте наші публікації найближчим часом. 

А поки що сьогодні депутати провели збори разом з трудовим колективом на яких обговорили робочі питання. Судячи з розмови лікарів ситуація в закладі напружена. Ми будемо слідкувати за розгортанням подій в стоматполіклініці та проінформуємо Вас найближчим часом про напрямок та хід розслідування.

Медіа

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі