Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ЗА УЧАСТЮ МЕРА ТА ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ (ВІДЕО)

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Вчора, 13 листопада в комунальному підприємстві «Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка» відбулися загальні збори трудового колективу, в яких взяв участь міський голова Михайло Сімашкевич та депутати міської ради.

 

Мер Кам’янця-Подільського повідомив колективу про результати перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства, а також оголосив 16 фактів порушень в роботі медзакладу. Міський голова також зазначив, що матеріали перевірки були передані до прокуратури, яка проведе свою перевірку комунального підприємства.

Під час зборів депутат міської ради Василь Кобильник зробив заяву стосовно ветованого міським головою рішення міської ради, яким був звільнений із займаної посади заступник міського голови Вадим Савчук.

Він повідомив, що не дивлячись на те, що в міській раді є достатня кількість голосів, щоб подолати вето, депутати прийняли рішення дочекатися офіційних висновків правоохоронних органів

Також на зборах було обговорено питання подальшої роботи стоматологічної поліклініки.

В головного лікаря Антона Паканича закінчився термін дії контракту. У зв’язку із цим було прийнято рішення до надання висновків правоохоронних органів обов'язки керівника закладу виконуватиме його заступник.

Медіа

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі