Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

В АРМІЇ ДО ЦИХ ПІР ВІДСУТНЯ ФУНКЦІЯ "ALL INCLUSIVE"

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Нещодавно резервіст військовослужбовець Олег Дембітський, який разом з іншими завітав до нашого міста на навчання опублікував на своїй сторінці у Фейсбук допис в якому він розкритикував місцевий навчальний центр.


Як зазначив Олег у повідомленні, після приїзду до Кам'янця-Подільського 93-ї бригади на неї ніхто не чекав, а тому військовослужбовці прийняли рішення заночувати в приміщенні залізничного вокзалу.

Одразу після публікації цього допису в одній із місцевих соціальних груп на керівництво навчального центру та його військовослужбовців почалося загальне обурення від так званих "диванних військ".

Так, наприклад, депутат міської ради від всеукраїнського об'єднання "Свобода" Геннадій Бенкендорф запропонував військовослужбовця навчального центру цитата «підвісити за геніталії».

Журналісти газети "Вечірній Кам'янець" вирішили з'ясувати як насправді розвивалася ситуація після приїзду військовослужбовців 93-ї окремої механізованої бригади до нашого міста.

Як повідомили в навчальному центрі про приїзд резервістів на навчання їм було відомо. Керівництвом було організовано вантажний автомобіль УРАЛ, який повинен був доставити особисті речі військових до розташування, а самі вони за 30 хвилин самостійно пішки повинні були прибути до казарм. Проте як повідомив сам Олег Дембітський, військовослужбовці відмовилися від запропонованого транспорту, вважаючи його некомфортним, а також через те, що вони сильно втомилися від поїздки в потязі й турбувалися за власні речі.

Після такого рішення військових гостей, керівництвом навчального центру було прийнято рішення організувати підвіз резервістів до військової частини. Але оскільки це відбувалося пізно вночі, а резервісти відмовилися від доставки речей, маршрутний автобус змушений здійснити не одну ходку, аби доставити 70 чоловік та величезну кількість сумок в розташування. В результаті підвіз розтягнувся на декілька годин.

Сьогодні ми відвідали навчальний центр й переконалися в тому що тут створені всі умови для проживання та якісного навчання військовослужбовців.Це підтверджують і самі військовослужбовці.

Детальніше у нашому відеосюжеті.

Медіа

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі