Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

У КАМ’ЯНЦІ ОДНА З ВУЛИЦЬ МІСТА ВІДКЛЮЧЕНА ВІД ОПАЛЕННЯ: У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт, 11 грудня впродовж дня буде в КИЇВСТАР ОПРИЛЮДНИВ НОВІ ТАРИФИ 2017 В УКРАЇНІ: Кожен з тарифів відповідає потребам різних груп абонентів. ПОНАД МІЛЬЙОН РАЗІВ ГРОМАДЯНИ ПЕРЕВІРИЛИ ЗНАННЯ ПДР: Нові тести зі знань ПДР сервісні центри МВС презентували 1 липня цього року. ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ І ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ З ПИТАНЬ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕ: В Україні як в соціальній, правовій державі - людина, її життя і здоров’я, честь У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУВСЯ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАТЧ МІЖ КОМАНДАМИ ЦЕНТРУ РОЗ: У суботу 9 грудня відбувся товариський волейбольний матч між командами Центру ро У ПОЛЬЩІ ПРИ ЗАГАДКОВИХ ОБСТАВИНАХ ЗНИК УКРАЇНЕЦЬ: У Польщі вже більше місяця шукають 25-річного Кирила Вознюка, який працював у пе СУД ЗАСУДИВ ЧОЛОВІКА ЗА КРАДІЖКУ М’ЯСА, ВСТАНОВИВШИ ІСПИТОВИЙ СТРОК 1 РІК І:    Новоушицький районний суд засудив жителя одного із сіл району за крадіжку сви У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНЕ ТЕПЛО У ДЕКІЛЬКОХ БУДИНКАХ: 11 грудня тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання у житлових буди У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНЕ ТЕПЛО У ДЕКІЛЬКОХ БУДИНКАХ: 11 грудня тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання у житлових буди СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК НАРЕШТІ ПРОКОМЕНТУВАВ ЧУТКИ ЩОДО УЧАСТІ В ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ: "Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюсь цього робити

УЗД: ДОБРОВІЛЬНА ПЛАТНА МУТАЦІЯ - РОЗПЛАТА ЧЕРЕЗ 15-20 РОКІВ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

У нашій країні УЗД з'явилося з руйнуванням контролю системи захисту населення від техніки, яка нищить здоров'я, в 1993 році.

Основні досягнення УЗД: простота в обслуговуванні і комерційний прибуток - зламали всі «старорежимні» перепони для впровадження цієї «корисної» техніки.

 

Старорежимні «відсталі» інститути контролю, прискіпливо вивчали техніку, що впливає на людський організм, домагаючись отримання «далеких» результатів, тобто: майбутніх наслідків з організмом. В середньому тривалість таких досліджень розтягувалася від одного року (миші) до п'яти років. За законами СРСР, всі хто стикався у своїй роботі із застосуванням УЗД, мали привілеї в зарплаті і т.д. (за шкідливість).

Але ось прийшли ринково-комерційні часи, коли лікарі стали навперебій кричати, що УЗД - нешкідлива штука і дуже необхідна, особливо для вивчення вагітності. Що в СРСР не було науки, а так, дурня валяли, а ось на заході - прогрес.

Тільки ось вже і на Заході стали доходити прописні істини.

Нове наукове дослідження показало, що ультразвукове обстеження, проведене у вагітних жінок, може перешкодити розвитку клітин головного мозку плода. Дослідження підірвало блискучу репутацію цього обстеження. Вчені з Єльського університету довели, що ультразвукові хвилі чинять негативний вплив на ненароджену дитину - а саме, на її нервові клітини, повідомляє німецька газета Die Zeit.

Група під керівництвом авторитетного нейробіолога Паско Ракіча піддавала вагітних мишей протягом останніх трьох днів їх вагітності ультразвукового обстеження різної протяжності - за допомогою приладу, який зазвичай використовується для ультразвукового обстеження людей. Потім в мозку новонароджених мишей вчені шукали маркіровані нейрони, які протягом трьох днів перед народженням зазвичай переміщаються в певні частини мозку.

В цілому мозок новонароджених мишенят не мав ніяких видимих відхилень, його розміри були стандартними. Але у всіх тварин, які перед народженням зазнали ультразвукового обстеження протягом 30 хвилин і більше, так звані нейрони E16 після народження не перемістилися в відповідне місце кори головного мозку. Вони ніби «заблукали» в більш глибоких шарах сірої речовини. Число «клітин, які заблукали» зростало разом з ультразвуковим навантаженням, деякі нейрони пізніше виявилися навіть в нижче розташованій білій речовині. У цих клітин також були відсутні певні хімічні характеристики правильно позиціонованих нейронів, а такі нервові клітини вже не можуть виконувати функцію, призначену їм природою.

По суті, йде повна мутація клітин з деформацією ДНК.

Ультразвукове дослідження використовує звукові хвилі високої частоти, які, проходячи через рідке середовище, відбиваються від щільного об'єкта, в даному випадку - дитини. Відбиті хвилі перетворюються датчиком, і зображення - скелет і внутрішні органи дитини - з'являються на екрані монітора.

УЗД не вимагає спеціальної підготовки вагітної. Тільки на ранніх термінах, коли навколоплідних вод ще мало, жінку просять приходити на обстеження з наповненим сечовим міхуром, щоб зображення було досить чітким. Жінка лягає на кушетку, оголює живіт, його змащують звукопровідним гелем і водять по ньому датчиком приладу. Вся процедура триває близько десяти хвилин. За бажанням мами, вона може дивитися на екран, але без пояснення хорошого фахівця зрозуміти, що зображено на екрані, дуже складно.

Ніхто не говорить про факт, що діти, які знаходяться в утробі матері, бурхливо реагують на це обстеження, відповідаючи на нього інтенсивним рухом. Цю особливість навіть багато «розумників» використовують як тест під час вагітності, коли мама раптом лякається, що її дитина довго не ворушиться. УЗД стимулює рух плода і викликає прискорення його серцебиття.

Дитина відчуває негативний вплив і рефлекторно реагує на випромінювання, намагаючись захиститися. Цікавість - недостатньо вагома причина для того, щоб піддати малюка потенційній небезпеці в сумнівних цілях, наприклад, впізнавання статі дитини.

У США Національний інститут здоров'я не схвалив обов'язкове УЗД для всіх вагітних.

Дослідження Гаряєва П.П .: Удар по генотипу

УЗИ. Добровольная платная мутация – расплата через 15-20 лет


Ультразвук, який вважався нешкідливим, може пошкоджувати генетичний апарат. До такого висновку прийшли московські дослідники під керівництвом старшого наукового співробітника відділу теоретичних проблем Російської академії наук Петра Петровича Гаряєва.

- Мушу зізнатися, - розповідає Гаряев, - раніше ми дуже боялися, що закони генетики можуть використовуватися на шкоду людям. А виявилося, що це давно вже роблять ... медики. Не розуміючи, що творять, вони впливають на генетичний апарат людини. І зараз важко навіть уявити собі віддалені наслідки цього широкомасштабного експерименту над людьми.

Прозріння почалося зовсім недавно. Кандидат біологічних наук Петро Петрович Гаряєв і кандидат фізико-математичних наук Андрій Олександрович Березін поставили перед собою мету: проникнути в святість живої матерії - хвильовий геном, який управляє розвитком організму. Природа старанно захищає геном від будь-яких вторгнень, щоб зберегти для майбутніх поколінь спадкові програми. Але вчені вирішили внести в них свої поправки - вписати нову інформацію в «тексти ДНК».

Відомо, що виділені з клітин молекули ДНК «видають» найрізноманітніші сигнали.

Це справжня симфонія життя, де, напевно, є «мелодії» всіх тканин, органів і систем, які можуть розвинутися по команді ДНК. Але вчені поки можуть визначати тільки спектр цих акустичних коливань. Їх так багато і вони настільки слабкі, що розрізнити їх здатна лише надчутлива апаратура.

Виділити з хаосу окремі звуки життя допомагають носії світла - фотони. Гелій-неоновий промінь лазера направляють на хиткі молекули ДНК - відбиваючись від них, світло розсіюється, і його спектр записує чуйний прилад. Така вимірювальна система називається установкою спектроскопії кореляції фотонів.

Гаряєв і Березін налили в кювету водний розчин молекул ДНК і обробили його генератором ультразвуку. Вони відмовилися назвати частоти акустичних коливань, лише помітили, що деякі обертони можна було почути вухом, як тонкий свист. Але результати експерименту дослідники не приховують - навпаки, вважають своїм обов'язком розповісти про них якомога більшій кількості людей.

До впливу генератором молекули ДНК видавали звуки в широкому діапазоні: від одиниць до сотень герц. А після - молекули «звучали» з особливою силою на одній частоті: 10 герц. Вона зберігається вже кілька тижнів. І амплітуда коливань не зменшується.

Образно кажучи, в симфонії життя стала переважати одна пронизлива нота.

 Роботу ДНК, - пояснює Гаряєв, - можна порівняти з швидкодіючим комп'ютером, який миттєво приймає величезну кількість рішень. Але уявіть собі, що по комп'ютеру вдарили кувалдою, і в результаті на все-все питання він видає одну і ту ж відповідь. Щось подібне сталося в хвильовому геномі, коли ми оглушили його ультразвуком. Його хвильові матриці так спотворились, що в них різко посилилася одна частота.


Про що кричить фантом

Але ще більше вчених здивував інший факт: спотворення спектра акустичних коливань сталося не відразу. Після впливу вони перевірили, як звучить препарат ДНК, але не знайшли в його «мелодіях» ніяких змін. Засмучені невдачею, вилили старий розчин, налили новий і заморозили його в холодильнику. А коли наступного дня розморозили і знову виміряли, то прямо обімліли: неушкоджений препарат ДНК поводився так, ніби він отримав ультразвукове оглушення.

- Може, вся справа в заморожуванні? - питаю Петра Петровича.

- Ні, - відповідає вчений, - ми перевіряли контрольні препарати ДНК. Коли їх розморожували, вони як і раніше видавали звуки широкого спектра.

Нарешті, найбільш вражаючим був наступний результат. Приготували новий препарат ДНК в новій кюветі, але помістили її на місце старої. Несподівано препарат «пронизливо зазвучав», як ніби його теж обробили ультразвуком.

- А раптом під час дослідів ви навели поля на спектрометр, і вони стали діяти на ДНК?

- Ультразвук не наводиться, це відомо кожному фізику.

Після численних перевірок вчені прийшли до вражаючого висновку: ультразвук «образив» молекули ДНК, і вони це «запам'ятали». Молекули випробували сильне потрясіння, після якого довго приходили до тями і, нарешті, виробили хвильовий фантом болю і страху, який залишився на місці такого жахливого для них експерименту. Під дією цього фантома і інші молекули ДНК пережили схоже потрясіння і теж «закричали від жаху».

Подальші дослідження показали, що під час ультразвукового опромінення подвійні спіралі ДНК розплітаються і навіть розриваються - як буває при сильному нагріванні цих молекул. Під час таких механічних пошкоджень утворюються електромагнітні хвилі, які створюють фантом. Він сам здатний руйнувати ДНК подібно високій температурі і ультразвуку.

Щось подібне відбувається, коли пораненій людині відрізають руку або ногу, а потім у неї багато років болить «порожнє місце». На думку Гаряєва, фантомний ефект іноді виникає і на місці ракової пухлини: коли її видаляють, залишається хвильова матриця, яка потім створює нову колонію злоякісних клітин.

Вчені вважають, що під час їх експерименту у формуванні фантома брала участь вода, в якій плавали молекули ДНК. Під дією ультразвукового генератора в цьому розчині могли утворитися групи з декількох молекул води - вони стали маленькими генераторами акустичних коливань, які з усіх боків безперервно озвучували і пошкоджували ДНК. В результаті на їх розірваних ланцюжках з'явилися згустки електромагнітних хвиль - солітони, які могли існувати самостійно, підживлюючись енергією навколишнього середовища. Сукупність цих солитонів утворила хвильову матрицю, або фантом.

Вченим вдалося навіть сфотографувати фантом ДНК. Поблизу препарата з'явилась яскрава кулька, з якого виходили розгалужені лінії. Це схоже на дерево, висвітлене спалахом блискавки. Але замість листя воно було оповите світлою хмарою з надлегких мікрочастинок.

Фантом "плавав» поблизу препарата ДНК, а коли той прибрали, продовжував парити над цим місцем. Літаюче «дерево» на тлі світлої хмари вчені зафіксували на багатьох фотознімках.

ДНК виконує похоронний марш

-Ці експерименти показують, - каже Гаряєв, - що ультразвук викликає не тільки механічні, але і польові спотворення ДНК. Це означає, що в спадковій програмі може відбуватися збій: спотворення поля буде формувати пошкоджені тканини - з них не зможе розвинутися здоровий організм.

- Але ж це жахливо! - перервав я вченого. - Зараз у всьому світі дуже модне ультразвукове сканування. Метод вважається абсолютно нешкідливим, тому його широко застосовують для діагностики вагітності й дітей. «Просвічують» ультразвуком вагітних жінок, щоб дізнатися стать майбутньої дитини. Інша справа, якщо це особливі медичні показання! Легковажність і самовпевненість «царів природи» просто вражаючі.

Багато хто знає, що деякі тварини використовують ультразвук як зброю: дельфіни глушать їм рибу, кашалоти -кальмарів і так далі.

Але медики запропонували хворим піддатися такому впливу - і вони охоче погодилися, навіть віддали своїх дітей на експеримент з ультразвуком.

- А наші дослідження показали, що ультразвук може бути надзвичайно шкідливим для живих систем. Чого тільки ми не робили, щоб зняти спотворюючий фантомний ефект в ДНК новими, але на місці озвучування все одно виникали аномальні хвильові структури. Ця хвильова матриця зберігалася і формувала нові збої в спадкових програмах. Страшно навіть подумати, що подібний ефект виникає в людських клітинах після ультразвукової діагностики. Ультразвук міг спотворити їх хвильовий геном.

Виходить, не розуміючи, що творять, медики проводять експеримент над людьми. І ці досліди можуть мати катастрофічні наслідки для майбутніх поколінь. Не виключено, що ультразвуковою технікою проводиться вівісекція «цивілізованих» народів. Вони самі себе стирають з лиця землі, щоб очистити місце для «диких» племен.

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі