Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

УВАГА! ВАЖЛИВО ЗНАТИ! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Відділ соціальних гарантій, компенсацій та у справах сім’ї  Департаменту соціального захисту населення повідомляє, що з 23 жовтня 2017 року відповідно до рішення міського голови від 23 жовтня 2017 року №1041 «Про початок опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2017-2018р.р.», розпочато опалювальний сезон осінньо-зимового періоду 2017-2018 року.

 

Додатково повідомляємо, що для громадян, які використовують природній газ, електричну енергію для індивідуального опалення, опалювальний період розпочато з 16 жовтня 2017 року по 15 квітня 2018 рік включно.

Зважаючи на вищезазначене проводяться перерахунки субсидій в зв’язку із початком опалювального періоду, після чого одержувачам необхідно звернутись за отриманням повідомлень про надання субсидії, оскільки, змінився розмір обов’язкової плати на житлово-комунальні послуги.

Одержати детальну консультацію можна за адресою вул. Шевченка,26, Департамент соціального захисту населення або за телефонами: 2-10-25,  2-54-93.

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі