Четвер, 19 Жовтня 2017 року.   

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ «AGROUNIFEST`17»: Сьогодні, 18 жовтня, в прес-центрі  Подільського державного аграрно-технічного у У КАМ'ЯНЧАНКИ ІЗ СУМКИ ВИКРАЛИ ГАМАНЕЦЬ: 17 жовтня в період з 13:00 до 16:40 години в приміщенні дитячого садочку по вул. У ТЕОФІПОЛІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИЛУЧИЛИ У ЖИТЕЛЯ ГРАНАТУ, НАБОЇ ТА НАРКОТИКИ:  Під час санкціонованого обшуку на господарстві у жителя селища Теофіполь поліце КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІ КІКБОКСЕРИ ВИБОРОЛИ ТРИ ЗОЛОТА НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ (: 12-15 жовтня в м. Дніпро відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу (фул контакт, ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЯВИЛИ П'ЯНОГО ВОДІЯ РЕЙСОВОГО АВТОБУСА: Цими вихідними працівники Теофіпольського відділення поліції задокументували жит У НОВОУШИЦЬКОМУ РАЙОНІ ГОРІВ ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ: 18 жовтня о 09:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ БЕРЕ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ: Цими днями Кам’янець-Подільський презентує свою привабливість на XVIII Міжнародн КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПРОСПЕКТУ ГРУШЕВСЬКОГО – I-Й ЕТАП СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ДОР: Під час засідання робочої групи з розробки програми «Стратегія розвитку доріг мі ЩО СТАНЕТЬСЯ З ОРГАНІЗМОМ,ЯКЩО ВИ ВІДМОВИТЕСЬ ВІД М'ЯСА: Останнім часом веганство стало не лише способом живлення, але і образом життя. УКРАЇНКА ПЕРЕМОГЛА НА ВОКАЛЬНОМУ КОНКУРСІ У ЯПОНІЇ: Переможниця українського шоу “Х-Фактор” Аїда Ніколайчук взяла участь у вокальном

УВАГА УСІМ БОРЖНИКАМ З ОПЛАТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

БОРЖНИКАМ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ. З ЛЮБОВ'Ю.

 

 

23 березня 2017 року в Верховній Раді як невідкладний зареєстрований президентський законопроект № 6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Цікаво, хто із законодавців особисто подужає ці суперечливі 785 сторінок? Але я не про це зараз.

 

Законодавчі ініціативи вдарять боляче. Поясню.

 

Однією з новацій проекту є запровадження системи автоматизованого АРЕШТУ КОШТІВ ДОЛЖНИКА НА БАНКІВСЬКИХ РАХУНКАХ (ст. 15 ЦПК, ст. 7 ГПК, ст. 9-1 ЗУ «Про виконавче провадження», ст. 62 ЗУ «Про банки і банківську діяльність») .

Така собі форма забезпечення боргових зобов'язань.

 

Що це означає?

 

Ви є боржником. У вас є банківська карта. Будь-яка, в тому числі зарплатна або пенсійна.

Організація, що надає Вам житлово-комунальні послуги - заявник (стягувач) звертається за стягненням вашої заборгованості в суд.

ОДНОЧАСНО із заявою стягувач просить НАКЛАСТИ АРЕШТ НА ВАШІ КОШТИ НА БАНКІВСЬКИХ РАХУНКАХ.

Суд оперативно виносить відповідну ухвалу, після чого протягом декількох хвилин НАКЛАДАЄТЬСЯ АРЕШТ НА ВАШІ КОШТИ.

Дізнаєтеся Ви про це тільки тоді, коли будете використовувати свою банківську картку при розрахунках.

І поки Ви будете з'ясовувати причину блокування вашої банківської картки, суд в порядку наказного провадження за спрощеною процедурою, без повідомлення заявника і боржника, винесе СУДОВИЙ НАКАЗ про стягнення ВАШОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ.

Все вирішиться без Вас. Суд направить Вам копію судового наказу по пошті або на вашу електронну адресу.

У 15-денний строк з дня отримання цієї копії Ви можете подати заяву в суд про скасування цього наказу. Але банківська картка буде заблокована доти, ПОКИ ВИ НЕ розрахуватися за своїми боргами.

Приваблива перспектива! Чи не так? Пора прощатися з картками?

Подивимося хто буде голосувати за цю процедуру, адже вона неймовірно своєчасна і гуманна в зубожілому державі, де за останні три роки, ціни на комунальні послуги підвищилися на 400%, на газ - на 590%,на теплопостачання - на 250%,на воду - на 212%, на електроенергію - на 140%.

 

А 95% громадян вважають себе БІДНИМИ.

 

ЗБІЛЬШЕННЯ СТАВОК СУДОВОГО ЗБОРУ

 

Для суперечок майнового характеру судовий збір зросте з 110% від суми позову до 150% - за апеляційні скарги, і зі 120% від суми позову до 200% - за касаційні скарги.

Суди у нас не для бідних.

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі