Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

СТУДЕНТКА КПНУ ІМ. І. ОГІЄНКА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ КУРАШ: 1-5 грудня в турецькому Стамбулі відбувся чемпіонат Європи з боротьби кураш, на НА "ТЕЩИНОМУ ЯЗИЦІ" З'ЯВИТЬСЯ ДОДАТКОВА СМУГА ДЛЯ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ (В:  «Тещин язик» - одна із найнебезпечніших ділянок дороги не тільки на Хмельниччин ДЕПУТАТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ СЕСІЇ: Дванадцятого грудня відбудеться позачергова сесія міської ради, яка швидше за вс СУД ВИПРАВДАВ ЕКС-РЕКТОРА ПОДАТКОВОЇ АКАДЕМІЇ МЕЛЬНИКА ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ У Р: Бородянський районний суд Київської області визнав колишнього ректора Національн ПРОДАВЧИНЯ ІНСЦЕНУВАЛА РОЗБІЙНИЙ НАПАД НА МАГАЗИН: Працівники Ізяславського відділення поліції викрили 28-річну жінку, яка намагала "КОРУПЦІЙНИЙ ЖИРОБАС" ПОРОШЕНКО: Український бізнесмен-утікач Сергій Курченко подає позов проти генпрокурора за п ГРОЙСМАН ЗАЯВИВ, ЩО ДО 2020 РОКУ ЧЕРГИ ДО ДИТСАДКІВ МАЮТЬ ЛІКВІДУВАТИ: Мета Уряду – ліквідувати до 2020 року черги в дитячі садки. МІХЕЇЛ СААКАШВІЛІ ГОЛОДУЄ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ: Міхеїл Саакашвілі під час перерви у засіданні Печерського суду розповів, що голо "ОЩАДБАНК" НА ДВА ДНІ ПРИЗУПИНИТЬ ПРИЙОМ ПЛАТЕЖІВ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ: Державний «Ощадбанк» призупиняє прийом комунальних та інших платежів через свої В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ НА ХАБАРІ В 2 ТИС. ГРН. ВИКРИТО ПОСАДОВЦЯ РАЙДЕРЖАД: Сьогодні, 11 грудня 2017 року, за безпосередньої участі працівників Кам’янець-По

УВАГА УСІМ БОРЖНИКАМ З ОПЛАТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

БОРЖНИКАМ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ. З ЛЮБОВ'Ю.

 

 

23 березня 2017 року в Верховній Раді як невідкладний зареєстрований президентський законопроект № 6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Цікаво, хто із законодавців особисто подужає ці суперечливі 785 сторінок? Але я не про це зараз.

 

Законодавчі ініціативи вдарять боляче. Поясню.

 

Однією з новацій проекту є запровадження системи автоматизованого АРЕШТУ КОШТІВ ДОЛЖНИКА НА БАНКІВСЬКИХ РАХУНКАХ (ст. 15 ЦПК, ст. 7 ГПК, ст. 9-1 ЗУ «Про виконавче провадження», ст. 62 ЗУ «Про банки і банківську діяльність») .

Така собі форма забезпечення боргових зобов'язань.

 

Що це означає?

 

Ви є боржником. У вас є банківська карта. Будь-яка, в тому числі зарплатна або пенсійна.

Організація, що надає Вам житлово-комунальні послуги - заявник (стягувач) звертається за стягненням вашої заборгованості в суд.

ОДНОЧАСНО із заявою стягувач просить НАКЛАСТИ АРЕШТ НА ВАШІ КОШТИ НА БАНКІВСЬКИХ РАХУНКАХ.

Суд оперативно виносить відповідну ухвалу, після чого протягом декількох хвилин НАКЛАДАЄТЬСЯ АРЕШТ НА ВАШІ КОШТИ.

Дізнаєтеся Ви про це тільки тоді, коли будете використовувати свою банківську картку при розрахунках.

І поки Ви будете з'ясовувати причину блокування вашої банківської картки, суд в порядку наказного провадження за спрощеною процедурою, без повідомлення заявника і боржника, винесе СУДОВИЙ НАКАЗ про стягнення ВАШОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ.

Все вирішиться без Вас. Суд направить Вам копію судового наказу по пошті або на вашу електронну адресу.

У 15-денний строк з дня отримання цієї копії Ви можете подати заяву в суд про скасування цього наказу. Але банківська картка буде заблокована доти, ПОКИ ВИ НЕ розрахуватися за своїми боргами.

Приваблива перспектива! Чи не так? Пора прощатися з картками?

Подивимося хто буде голосувати за цю процедуру, адже вона неймовірно своєчасна і гуманна в зубожілому державі, де за останні три роки, ціни на комунальні послуги підвищилися на 400%, на газ - на 590%,на теплопостачання - на 250%,на воду - на 212%, на електроенергію - на 140%.

 

А 95% громадян вважають себе БІДНИМИ.

 

ЗБІЛЬШЕННЯ СТАВОК СУДОВОГО ЗБОРУ

 

Для суперечок майнового характеру судовий збір зросте з 110% від суми позову до 150% - за апеляційні скарги, і зі 120% від суми позову до 200% - за касаційні скарги.

Суди у нас не для бідних.

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі