Неділя, 20 Серпня 2017 року.   

ЗІ СЛЬОЗАМИ ПОПРОЩАЛИСЬ З РОЗВІДНИКОМ ОЛЕКСАНДРОМ БОЙКО У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ (Ф: Олександр Бойко був командиром розвідки 50-го полку Нацгвардії. Навесні підполко У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЗАТРИМАЛИ СУТЕНЕРКУ: Жінка займалася сутенерством на території Хмельницького району. Вона сама підшук НЕ ЗРІКАЮТЬСЯ В ЛЮБОВІ: Я хочу поїхати. Кудись туди, на Захід, услід за мільйонами беручких, працьовитих У ПОЛТАВІ ЖІНКА ЗАЧИНИЛА В АВТОМОБІЛІ 3-РІЧНУ ДИТИНУ ЗА +33 ГРАДУСІВ І ПІШЛ: Небайдужий перехожий помітив, що дитина перестала рухатися, тож розбив скло і за ПОНАД 20 ТИСЯЧ ВІРУЮЧИХ ВИЙШЛИ НА ХРЕСНИЙ ХІД З КАМ'ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО ДО ПО: У свято Преображення Господнього з Кам'янця-Подільського в Свято-Успенську Почаї ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ВІТАЄ З ПЕРЕМОГОЮ ФК "ФОРТЕЦЯ"!: Наша ФК "Фортеця" на виїзді обіграла команду ФК "Случ" з Красилова та вийшла до У КАМ'ЯНЦІ- ПОДІЛЬСЬКОМУ ПОЖЕЖА НА ПРИВОКЗАЛЬНІЙ: У Кам'янці-Подільському по вулиці Привокзальній пожежа, про це стало відомо у со “ДЬЯВОЛ ВО ПЛОТИ”: КЕРНЕС ШОКУВАВ ВСЮ УКРАЇНУ ЗАЯВОЮ ПРО АВАКОВА… ТАКОГО ВІ:  Мер Харкова Геннадій Кернес дав інтерв’ю Дмитру Гордону на телеканалі 112 Украї КАНАДСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ІНСТРУКТОРИ ПІДГОТУВАЛИ ЩЕ 9 СПЕЦІАЛІСТІВ: У Центрі розмінування урочистою церемонією вручення сертифікатів завершився курс УЧАСНИКОМ СМЕРТЕЛЬНОЇ ДТП НА ЛЬВІВЩИНІ СТАВ ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕСМЕН І ВЛАСНИК : Стали відомі подробиці смертельної ДТП біля Львова, де загинула жінка-водій.

УВАГА УСІМ БОРЖНИКАМ З ОПЛАТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

БОРЖНИКАМ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ. З ЛЮБОВ'Ю.

 

 

23 березня 2017 року в Верховній Раді як невідкладний зареєстрований президентський законопроект № 6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Цікаво, хто із законодавців особисто подужає ці суперечливі 785 сторінок? Але я не про це зараз.

 

Законодавчі ініціативи вдарять боляче. Поясню.

 

Однією з новацій проекту є запровадження системи автоматизованого АРЕШТУ КОШТІВ ДОЛЖНИКА НА БАНКІВСЬКИХ РАХУНКАХ (ст. 15 ЦПК, ст. 7 ГПК, ст. 9-1 ЗУ «Про виконавче провадження», ст. 62 ЗУ «Про банки і банківську діяльність») .

Така собі форма забезпечення боргових зобов'язань.

 

Що це означає?

 

Ви є боржником. У вас є банківська карта. Будь-яка, в тому числі зарплатна або пенсійна.

Організація, що надає Вам житлово-комунальні послуги - заявник (стягувач) звертається за стягненням вашої заборгованості в суд.

ОДНОЧАСНО із заявою стягувач просить НАКЛАСТИ АРЕШТ НА ВАШІ КОШТИ НА БАНКІВСЬКИХ РАХУНКАХ.

Суд оперативно виносить відповідну ухвалу, після чого протягом декількох хвилин НАКЛАДАЄТЬСЯ АРЕШТ НА ВАШІ КОШТИ.

Дізнаєтеся Ви про це тільки тоді, коли будете використовувати свою банківську картку при розрахунках.

І поки Ви будете з'ясовувати причину блокування вашої банківської картки, суд в порядку наказного провадження за спрощеною процедурою, без повідомлення заявника і боржника, винесе СУДОВИЙ НАКАЗ про стягнення ВАШОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ.

Все вирішиться без Вас. Суд направить Вам копію судового наказу по пошті або на вашу електронну адресу.

У 15-денний строк з дня отримання цієї копії Ви можете подати заяву в суд про скасування цього наказу. Але банківська картка буде заблокована доти, ПОКИ ВИ НЕ розрахуватися за своїми боргами.

Приваблива перспектива! Чи не так? Пора прощатися з картками?

Подивимося хто буде голосувати за цю процедуру, адже вона неймовірно своєчасна і гуманна в зубожілому державі, де за останні три роки, ціни на комунальні послуги підвищилися на 400%, на газ - на 590%,на теплопостачання - на 250%,на воду - на 212%, на електроенергію - на 140%.

 

А 95% громадян вважають себе БІДНИМИ.

 

ЗБІЛЬШЕННЯ СТАВОК СУДОВОГО ЗБОРУ

 

Для суперечок майнового характеру судовий збір зросте з 110% від суми позову до 150% - за апеляційні скарги, і зі 120% від суми позову до 200% - за касаційні скарги.

Суди у нас не для бідних.

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі