Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

УВАГА УСІМ БОРЖНИКАМ З ОПЛАТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

БОРЖНИКАМ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ. З ЛЮБОВ'Ю.

 

 

23 березня 2017 року в Верховній Раді як невідкладний зареєстрований президентський законопроект № 6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Цікаво, хто із законодавців особисто подужає ці суперечливі 785 сторінок? Але я не про це зараз.

 

Законодавчі ініціативи вдарять боляче. Поясню.

 

Однією з новацій проекту є запровадження системи автоматизованого АРЕШТУ КОШТІВ ДОЛЖНИКА НА БАНКІВСЬКИХ РАХУНКАХ (ст. 15 ЦПК, ст. 7 ГПК, ст. 9-1 ЗУ «Про виконавче провадження», ст. 62 ЗУ «Про банки і банківську діяльність») .

Така собі форма забезпечення боргових зобов'язань.

 

Що це означає?

 

Ви є боржником. У вас є банківська карта. Будь-яка, в тому числі зарплатна або пенсійна.

Організація, що надає Вам житлово-комунальні послуги - заявник (стягувач) звертається за стягненням вашої заборгованості в суд.

ОДНОЧАСНО із заявою стягувач просить НАКЛАСТИ АРЕШТ НА ВАШІ КОШТИ НА БАНКІВСЬКИХ РАХУНКАХ.

Суд оперативно виносить відповідну ухвалу, після чого протягом декількох хвилин НАКЛАДАЄТЬСЯ АРЕШТ НА ВАШІ КОШТИ.

Дізнаєтеся Ви про це тільки тоді, коли будете використовувати свою банківську картку при розрахунках.

І поки Ви будете з'ясовувати причину блокування вашої банківської картки, суд в порядку наказного провадження за спрощеною процедурою, без повідомлення заявника і боржника, винесе СУДОВИЙ НАКАЗ про стягнення ВАШОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ.

Все вирішиться без Вас. Суд направить Вам копію судового наказу по пошті або на вашу електронну адресу.

У 15-денний строк з дня отримання цієї копії Ви можете подати заяву в суд про скасування цього наказу. Але банківська картка буде заблокована доти, ПОКИ ВИ НЕ розрахуватися за своїми боргами.

Приваблива перспектива! Чи не так? Пора прощатися з картками?

Подивимося хто буде голосувати за цю процедуру, адже вона неймовірно своєчасна і гуманна в зубожілому державі, де за останні три роки, ціни на комунальні послуги підвищилися на 400%, на газ - на 590%,на теплопостачання - на 250%,на воду - на 212%, на електроенергію - на 140%.

 

А 95% громадян вважають себе БІДНИМИ.

 

ЗБІЛЬШЕННЯ СТАВОК СУДОВОГО ЗБОРУ

 

Для суперечок майнового характеру судовий збір зросте з 110% від суми позову до 150% - за апеляційні скарги, і зі 120% від суми позову до 200% - за касаційні скарги.

Суди у нас не для бідних.

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі