Середа, 13 Грудня 2017 року.   

ОБ’ЄДНАННЮ ГРОМАД КОЛИБАЇВКИ ТА ПАНІВЦІВ БУТИ (ВІДЕО): Сьогодні, 12 грудня народний депутат України Володимир Мельниченко, разом із гол ЛЕОНІД КУЧМА ЗРОБИВ ВІДВЕРТУ ЗАЯВУ ПРО СИТУАЦІЮ НА ДОНБАСІ: Ситуація на Донбасі не зміниться до виборів президента Росії 2018 року. КОМУ УКРАЇНЦІ ДОВІРЯЮТЬ НАЙБІЛЬШЕ: В українському суспільстві на сьогоднішній день панує апатія та зневіра у майбут НА ПРИКАРПАТТІ ЖІНКА 15 РОКІВ ОТРИМУВАЛА ПЕНСІЮ ЗА СЕБЕ І СВОЮ ПОМЕРЛУ СЕСТ: Мешканка села Гвіздець Івано-Франківської області незаконно отримувала в Пенсійн НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ У ЦЕРКВІ ЗЛОДІЙ ВЛАШТУВАВ ВЕЧІРКУ: Вночі у магазині спрацювала сигналізація. Правоохоронці прибули на місце і дуже МІНФІН ЗАПРОВАДЖУЄ ЄДИНИЙ КАЗНАЧЕЙСЬКИЙ РАХУНОК ДФС ДЛЯ СПЛАТИ МИТНИХ ПЛАТЕ: Міністерство фінансів запроваджує використання єдиного авансового рахунка ДФС дл ГПУ ЗНОВУ КЛИЧЕ НА ДОПИТ СААКАШВІЛІ: Колишнього голову Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі викликають на ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР УКРПОШТИ НАЗВАВ НЕДОЛІКИ ЗАКОНУ ПРО ПОСИЛКИ: Укрпошта підтримує наміри знизити рівень нелегальних перевезень. Однак рішення с ЗАБОРОНЕНИЙ СЕРІАЛ “СВАТИ” РАПТОВО ПОВЕРТАЮТЬСЯ: Серіал “Свати”, який заборонили показувати в Україні, несподівано повернеться на ЮРІЙ ЛУЦЕНКО РОЗПОВІВ, ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ СААКАШВІЛІ І МЕЛЬНИКОМ: Колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі, як і підозрюван

УКРАЇНЦІ ДІЛЯТЬСЯ ВРАЖЕННЯМИ ПРО БЕЗВІЗ: ПРИКОРДОННИКИ НІЧОГО НЕ ПИТАЮТЬ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

В брюссельському аеропорту навіть відкрили чотири окремих вікна.

 

 

В брюссельському аеропорту для проходження кордону українцями, які вперше подорожують з біометричними паспортами без віз, відкрили чотири окремих вікна. Їм не задали жодного запитання. Про це після прибуття та проходження паспортного контролю журналістам повідомили власники біометричних паспортів.  «Нічого не питали. Вони навіть виділили чотири віконця тільки для України - вперше таке бачу», - розповів Артур з Києва.

 

Людмила Берестова з Києва підтверджує його слова: «У нас дуже гарні враження. Нас дуже гарно прийняли, нічого не питали, подивилися паспорт, поставили відмітку і побажали гарного дня». Свій вибір полетіти саме до Брюсселі вона пояснила тим, що «хотілося подивитися місто, в якому було прийнято таке історичне рішення».

 

Інший мандрівник, Максим Станкевич сказав, що «щасливий мати такий шанс». «Я дуже радий, що це сталося, і що на сьогодні ми маємо таку можливість приїхати сюди, звичайні люди, студенти. Я дякую Європейському Союзу, Європейському парламенту, європейцям за те, що повірили в нас, дали нам можливість зробити крок вперед. Для нас це важливо. Така зміна дозволить відчувати вільніше, вільними в цілому і вільними всередині. Це дуже серйозний крок до євроінтеграції», - переконаний він.

 

Для туристів, які прибули до Брюсселю на один день, виділили чотири автобуси. Спочатку вони відвідають розважальний комплекс Атоміум, потім музей Європейського парламенту та здійснять екскурсію до старого міста.

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі