Неділя, 22 Жовтня 2017 року.   

ЕСТОНСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ВІДВІДАЛИ ЦЕНТР РОЗМІНУВАННЯ (ФОТО): В період з 09 по 20 жовтня 2017 року, в Центрі розмінування Головного управління ГРОЙСМАН ПООБІЦЯВ ДОБУДУВАТИ ХМЕЛЬНИЦЬКУ АЕС: Україна планує з 2021 року розпочати роботи із завершення будівництва третього т МЕДИЧНА РЕФОРМА В ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ: "Вже з наступного року пацієнти та лікарі матимуть зовсім нові стосунки з систем «СВОБОДА» І «ПРАВИЙ СЕКТОР» ВИСТУПИЛИ ПРОТИ КОНЦЕРТУ БАБКІНА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМ: Відомий співак Сергій Бабкін в рамках туру «15Rоків» подорожує Україною. В понед ФОТО КАМ`ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: 1860р. / 2017р.: Міхал Грейм (1828-1911) став засновником першого професійного фотоательє у місті В МЕРЕЖІ З`ЯВИЛОСЯ ВІДЕО ВИКРАДЕННЯ НЕМОВЛЯТИ ІЗ КИЇВСЬКОГО ДИТСАДКА (ВІДЕО: У Інтернеті опублікували відео викрадення двомісячної дитини із садочка на Оболо КИЇВ ТА ОДЕСУ ПЛАНУЮТЬ З'ЄДНАТИ "ЄВРОПЕЙСЬКОЮ" КОЛІЄЮ: Запланована майбутня залізниця, яка по прямій з'єднає Київ і Одесу, може отримат МЕР ХМЕЛЬНИЦЬКОГО СИМЧИШИН ОТРИМАВ НАГАНЯЙ ВІД НАРДЕПА ЗА НЕЕФЕКТИВНЕ ВИКОР: Член бюджетного комітету Верховної Ради і голова підкомітету з питань державних СТАТУС ЖЕРТВИ МІЖНАРОДНОГО КОНФЛІКТУ ПРАГНЕ ОТРИМАТИ КОЛИШНІЙ АТОВЕЦЬ: Встановити юридичний факт поранення, захворювання та перебування у полоні в пері У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ П’ЯНИЙ ВОДІЙ НАМАГАВСЯ ВТЕКТИ ВІД ПАТРУЛЬНИХ (ВІДЕО): Хмельницькі патрульні ганялися за нетверезим водієм, який втікав від них на вели

УКРАЇНЦІ ДІЛЯТЬСЯ ВРАЖЕННЯМИ ПРО БЕЗВІЗ: ПРИКОРДОННИКИ НІЧОГО НЕ ПИТАЮТЬ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

В брюссельському аеропорту навіть відкрили чотири окремих вікна.

 

 

В брюссельському аеропорту для проходження кордону українцями, які вперше подорожують з біометричними паспортами без віз, відкрили чотири окремих вікна. Їм не задали жодного запитання. Про це після прибуття та проходження паспортного контролю журналістам повідомили власники біометричних паспортів.  «Нічого не питали. Вони навіть виділили чотири віконця тільки для України - вперше таке бачу», - розповів Артур з Києва.

 

Людмила Берестова з Києва підтверджує його слова: «У нас дуже гарні враження. Нас дуже гарно прийняли, нічого не питали, подивилися паспорт, поставили відмітку і побажали гарного дня». Свій вибір полетіти саме до Брюсселі вона пояснила тим, що «хотілося подивитися місто, в якому було прийнято таке історичне рішення».

 

Інший мандрівник, Максим Станкевич сказав, що «щасливий мати такий шанс». «Я дуже радий, що це сталося, і що на сьогодні ми маємо таку можливість приїхати сюди, звичайні люди, студенти. Я дякую Європейському Союзу, Європейському парламенту, європейцям за те, що повірили в нас, дали нам можливість зробити крок вперед. Для нас це важливо. Така зміна дозволить відчувати вільніше, вільними в цілому і вільними всередині. Це дуже серйозний крок до євроінтеграції», - переконаний він.

 

Для туристів, які прибули до Брюсселю на один день, виділили чотири автобуси. Спочатку вони відвідають розважальний комплекс Атоміум, потім музей Європейського парламенту та здійснять екскурсію до старого міста.

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі