Середа, 18 Жовтня 2017 року.   

У НОВОУШИЦЬКОМУ РАЙОНІ ГОРІВ ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ: 18 жовтня о 09:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ БЕРЕ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ: Цими днями Кам’янець-Подільський презентує свою привабливість на XVIII Міжнародн КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПРОСПЕКТУ ГРУШЕВСЬКОГО – I-Й ЕТАП СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ДОР: Під час засідання робочої групи з розробки програми «Стратегія розвитку доріг мі ЩО СТАНЕТЬСЯ З ОРГАНІЗМОМ,ЯКЩО ВИ ВІДМОВИТЕСЬ ВІД М'ЯСА: Останнім часом веганство стало не лише способом живлення, але і образом життя. УКРАЇНКА ПЕРЕМОГЛА НА ВОКАЛЬНОМУ КОНКУРСІ У ЯПОНІЇ: Переможниця українського шоу “Х-Фактор” Аїда Ніколайчук взяла участь у вокальном ХМЕЛЬНИЧЧИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ З ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ: До Вашої уваги вже традиційно щомісячний кейс, який готує Мінрегіон, моніторинг ДУМКИ ЕКСПЕРТІВ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ ОЦІНОК У ШКОЛІ: Напевно нема більш суперечливого запитання в сучасних педагогічних колах, чим пи 19-РІЧНУ ЛЬВІВ’ЯНКУ ЗНАЙШЛИ ПОВІШЕНОЮ В ІТАЛІЇ ПІСЛЯ П'ЯТИДЕННИХ ПОШУКІВ: 19-річну українку Марію Іскру, яка 8 жовтя зникла в італійському місті Купрамонт КВОТИ ДЛЯ 45-РІЧНИХ: Пенсійна реформа передбачає, що кількість співробітників компанії віком понад 45 ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2017 РОКУ: Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому на навчання до закладів в

УКРАЇНІ В ПАРЄ НЕ ВИСТАЧИЛО 1 ГОЛОСУ

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Антигерой сьогоднішнього дня.  Депутат від України в ПАРЄ і за сумісництвом нардеп-радикал Віктор Вовк, який проспав засідання комітету ПАРЄ щодо закону про освіту.

Про це в Facebook написав політолог Тарас Березовець.

 

"Антигерой сьогоднішнього дня. Депутат від України в ПАРЄ і за сумісництвом нардеп-радикал Віктор Вовк. Як пише Костянтин Усов, Вовк вирішив сьогодні як слід виспатися. Ну, з ким не буває. Втомилася людина про Батьківщину думати. Особливо на чужині, там воно подвійно важче" - написав він.

 

 

"І як результат, комітет ПАРЄ з питань освіти, науки і медіа вісьмома голосами проти семи прийняв ряд поправок, вкрай шкідливих для України. Тому що одного голосу не вистачило. Того самого Віктора Вовка. Хороша людина. Патріот, напевно. Добре підставив країну. Радикально так підставив. Запам'ятайте його гарненько, щоб віддячити. В основі багатьох помилок часто стоїть не злий умисел, а звичайна дурість. Банальна людська дурість", - написав Березовець.

Джерело

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі