Середа, 18 Жовтня 2017 року.   

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОБИВСЯ ВИДІЛЕННЯ ЩЕ 1 МЛН ГРИВЕНЬ ІЗ ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА : Завдяки активній роботі народного депутата України Володимира Мельниченка та кло У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ МІНЯЛИ ЖІНКУ: Сьогодні на екрані національного каналу “1+1” знову буде Кам’янець. КАМ’ЯНЧАНИ ПРИВЕЗЛИ ШІСТЬ БРОНЗОВИХ НАГОРОД: З 12 по 15 жовтня в м. Харкові пройшов чемпіонат України серед чоловіків та жіно У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЛЬСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ: 23 жовтня 2017 року у м. Кам’янець-Подільський Українсько-Польський Центр Освіти ПІДПРИЄМСТВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧИВ ГОЛОВА ДЕРЖПРАЦІ: Серед переможців, за рішенням конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу СТУДЕНТКА КПНУ– СРІБНА ПРИЗЕРКА НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ЖИМУ: 12-15 жовтня в місті Ла Манга (Іспанія) на чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед ВІЙСЬКА ТУТ БІЛЬШЕ, НІЖ В АТО: ЯК ВНОЧІ АТАКУВАЛИ БУДИНОК ПОРОШЕНКА (ФОТО): Учасники акції протесту збираються у приватній резиденції президента України Пет РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПО ВИЯВЛЕННЮ “НЕЛЕГАЛЬНИХ” ПЕРЕВІЗНИКІВ: 17 жовтня під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Г ДТП У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ: ДЕВ’ЯТЬ ЗБИТИХ ПІШОХОДІВ, СМЕРТЬ ЗА КЕРМОМ І ДЕСЯТКИ П: В період із 9 до 16 жовтня у Хмельницькому трапилося 53 аварії. У порівнянні із СТУДЕНТ К-ПНУ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ З ПЛЯЖНОЇ БОРОТЬБИ: Минулими вихідними в турецькому місті Дальян відбувся Чемпіонат світу з пляжної

У с. ДОВЖОК БУДЕ ЯКІСНА ЄВРОПЕЙСЬКА ДОРОГА (ВІДЕО)

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сьогодні, 9 серпня, с. Довжок, Кам’янець-Подільського району, завітали народний депутат України Володимир Мельниченко та голова Кам’янець-Подільської РДА Василь Сукач. Вони оглянули хід виконання робіт із капітального ремонту дороги в селі.

 

Жителі с.Довжок та прихожани місцевої церкви зверталися до народного депутата Володимира Мельниченка аби він допоміг їм відновити дорогу до храму. Народний депутат вирішив допомогти.

«230 тисяч гривень уже виділено із бюджету, й ми бачимо що вже розпочалися роботи. Загалом на реалізацію проекту потрібно 1 млн 300 тис гривень. Я думаю що найближчим часом ці кошти будуть знайдені і жителі села будуть мати якісну європейську дорогу» , - відзначив Володимир Мельниченко.

Детальніше дивіться у нашому відеосюжтежі.

Медіа

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі