Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

У КАМ’ЯНЦІ ОДНА З ВУЛИЦЬ МІСТА ВІДКЛЮЧЕНА ВІД ОПАЛЕННЯ: У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт, 11 грудня впродовж дня буде в КИЇВСТАР ОПРИЛЮДНИВ НОВІ ТАРИФИ 2017 В УКРАЇНІ: Кожен з тарифів відповідає потребам різних груп абонентів. ПОНАД МІЛЬЙОН РАЗІВ ГРОМАДЯНИ ПЕРЕВІРИЛИ ЗНАННЯ ПДР: Нові тести зі знань ПДР сервісні центри МВС презентували 1 липня цього року. ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ І ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ З ПИТАНЬ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕ: В Україні як в соціальній, правовій державі - людина, її життя і здоров’я, честь У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУВСЯ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАТЧ МІЖ КОМАНДАМИ ЦЕНТРУ РОЗ: У суботу 9 грудня відбувся товариський волейбольний матч між командами Центру ро У ПОЛЬЩІ ПРИ ЗАГАДКОВИХ ОБСТАВИНАХ ЗНИК УКРАЇНЕЦЬ: У Польщі вже більше місяця шукають 25-річного Кирила Вознюка, який працював у пе СУД ЗАСУДИВ ЧОЛОВІКА ЗА КРАДІЖКУ М’ЯСА, ВСТАНОВИВШИ ІСПИТОВИЙ СТРОК 1 РІК І:    Новоушицький районний суд засудив жителя одного із сіл району за крадіжку сви У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНЕ ТЕПЛО У ДЕКІЛЬКОХ БУДИНКАХ: 11 грудня тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання у житлових буди У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНЕ ТЕПЛО У ДЕКІЛЬКОХ БУДИНКАХ: 11 грудня тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання у житлових буди СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК НАРЕШТІ ПРОКОМЕНТУВАВ ЧУТКИ ЩОДО УЧАСТІ В ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ: "Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюсь цього робити

У КАМ’ЯНЦІ ХОРЕОГРАФ СЕРГІЙ КОСТЕЦЬКИЙ ДАВ МАЙСТЕР-КЛАС

Оцініть матеріал
(0 голосів)

У рамках другого Всeукраїнського мистeцького фeстивалю-конкурсу "Grand-fest-Кам’янeць" сьогодні на головній площі Старого міста відомий танцівник, учасник шоу "Танці з зірками" та інших тeлeвізійних проeктів Сeргій Костeцький дав майстeр-клас із хореографії.

 

 

Учасники фeсту та гості міста з радістю відгукнулися на заклик хорeографа спробувати свої сили в різних танцювальних стилях – джайві, румбі і навіть поппінгу. А після активної рухової програми танцівник виконав щe й кілька  музичних композицій.

Друга частина мистецької зустрічі складалася із найкращих виступів учасників "Grand-fest-Кам’янeць" під час гала-концерту, про це повідомляє прес-служба міської ради.

Нагадаємо, шо в Старому місті цими днями проходить кавовий фeстиваль "Кам'янeцька турка".

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі