Середа, 18 Жовтня 2017 року.   

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОБИВСЯ ВИДІЛЕННЯ ЩЕ 1 МЛН ГРИВЕНЬ ІЗ ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА : Завдяки активній роботі народного депутата України Володимира Мельниченка та кло У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ МІНЯЛИ ЖІНКУ: Сьогодні на екрані національного каналу “1+1” знову буде Кам’янець. КАМ’ЯНЧАНИ ПРИВЕЗЛИ ШІСТЬ БРОНЗОВИХ НАГОРОД: З 12 по 15 жовтня в м. Харкові пройшов чемпіонат України серед чоловіків та жіно У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЛЬСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ: 23 жовтня 2017 року у м. Кам’янець-Подільський Українсько-Польський Центр Освіти ПІДПРИЄМСТВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧИВ ГОЛОВА ДЕРЖПРАЦІ: Серед переможців, за рішенням конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу СТУДЕНТКА КПНУ– СРІБНА ПРИЗЕРКА НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ЖИМУ: 12-15 жовтня в місті Ла Манга (Іспанія) на чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед ВІЙСЬКА ТУТ БІЛЬШЕ, НІЖ В АТО: ЯК ВНОЧІ АТАКУВАЛИ БУДИНОК ПОРОШЕНКА (ФОТО): Учасники акції протесту збираються у приватній резиденції президента України Пет РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПО ВИЯВЛЕННЮ “НЕЛЕГАЛЬНИХ” ПЕРЕВІЗНИКІВ: 17 жовтня під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Г ДТП У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ: ДЕВ’ЯТЬ ЗБИТИХ ПІШОХОДІВ, СМЕРТЬ ЗА КЕРМОМ І ДЕСЯТКИ П: В період із 9 до 16 жовтня у Хмельницькому трапилося 53 аварії. У порівнянні із СТУДЕНТ К-ПНУ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ З ПЛЯЖНОЇ БОРОТЬБИ: Минулими вихідними в турецькому місті Дальян відбувся Чемпіонат світу з пляжної

У Кам'янці-Подільському відбулися Всеукраїнські спортивні ігри з волейболу

Оцініть матеріал
(0 голосів)

4-5 квітня 2017 року на базі Коледжу Подільського ДАТУ відбулись Всеукраїнські спортивні ігри з волейболу серед студентів аграрних вищих навчальних закладів України I-II рівнів акредитації.

 

На свято сили, краси і здорового духу прибуло 6 чоловічих та 6 жіночих команд аграрних вишів України. Гостей і учасників змагань щиро привітала директор коледжу Чубайко О.В.

Заслужену перемогу у чесній напруженій боротьбі виборола команда Коледжу ПДАТУ – I місце; II місце посіла команда Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму, III місце – команда Борщівського агротехнічного коледжу.

Серед дівчат I місце здобула команда Рівненського коледжу Національного університету Біоресурсів і природокористування України,

II місце – команда Снятинського коледжу Подільського ДАТУ, III місце – команда Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

Захоплююче спортивне дійство завершилося відзначенням переможців грамотами, врученням медалей і спортивних кубків.

Незабутні враження від прекрасного спортивного свята, щирості й привітності подолян повезли у різні куточки України учасники змагань.

 

 

 

 

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі