Середа, 13 Грудня 2017 року.   

ОБ’ЄДНАННЮ ГРОМАД КОЛИБАЇВКИ ТА ПАНІВЦІВ БУТИ (ВІДЕО): Сьогодні, 12 грудня народний депутат України Володимир Мельниченко, разом із гол ЛЕОНІД КУЧМА ЗРОБИВ ВІДВЕРТУ ЗАЯВУ ПРО СИТУАЦІЮ НА ДОНБАСІ: Ситуація на Донбасі не зміниться до виборів президента Росії 2018 року. КОМУ УКРАЇНЦІ ДОВІРЯЮТЬ НАЙБІЛЬШЕ: В українському суспільстві на сьогоднішній день панує апатія та зневіра у майбут НА ПРИКАРПАТТІ ЖІНКА 15 РОКІВ ОТРИМУВАЛА ПЕНСІЮ ЗА СЕБЕ І СВОЮ ПОМЕРЛУ СЕСТ: Мешканка села Гвіздець Івано-Франківської області незаконно отримувала в Пенсійн НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ У ЦЕРКВІ ЗЛОДІЙ ВЛАШТУВАВ ВЕЧІРКУ: Вночі у магазині спрацювала сигналізація. Правоохоронці прибули на місце і дуже МІНФІН ЗАПРОВАДЖУЄ ЄДИНИЙ КАЗНАЧЕЙСЬКИЙ РАХУНОК ДФС ДЛЯ СПЛАТИ МИТНИХ ПЛАТЕ: Міністерство фінансів запроваджує використання єдиного авансового рахунка ДФС дл ГПУ ЗНОВУ КЛИЧЕ НА ДОПИТ СААКАШВІЛІ: Колишнього голову Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі викликають на ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР УКРПОШТИ НАЗВАВ НЕДОЛІКИ ЗАКОНУ ПРО ПОСИЛКИ: Укрпошта підтримує наміри знизити рівень нелегальних перевезень. Однак рішення с ЗАБОРОНЕНИЙ СЕРІАЛ “СВАТИ” РАПТОВО ПОВЕРТАЮТЬСЯ: Серіал “Свати”, який заборонили показувати в Україні, несподівано повернеться на ЮРІЙ ЛУЦЕНКО РОЗПОВІВ, ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ СААКАШВІЛІ І МЕЛЬНИКОМ: Колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі, як і підозрюван

У Кам'янці-Подільському відбулися Всеукраїнські спортивні ігри з волейболу

Оцініть матеріал
(0 голосів)

4-5 квітня 2017 року на базі Коледжу Подільського ДАТУ відбулись Всеукраїнські спортивні ігри з волейболу серед студентів аграрних вищих навчальних закладів України I-II рівнів акредитації.

 

На свято сили, краси і здорового духу прибуло 6 чоловічих та 6 жіночих команд аграрних вишів України. Гостей і учасників змагань щиро привітала директор коледжу Чубайко О.В.

Заслужену перемогу у чесній напруженій боротьбі виборола команда Коледжу ПДАТУ – I місце; II місце посіла команда Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму, III місце – команда Борщівського агротехнічного коледжу.

Серед дівчат I місце здобула команда Рівненського коледжу Національного університету Біоресурсів і природокористування України,

II місце – команда Снятинського коледжу Подільського ДАТУ, III місце – команда Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

Захоплююче спортивне дійство завершилося відзначенням переможців грамотами, врученням медалей і спортивних кубків.

Незабутні враження від прекрасного спортивного свята, щирості й привітності подолян повезли у різні куточки України учасники змагань.

 

 

 

 

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі