П'ятниця, 18 Серпня 2017 року.   

БИТВА ЗА КУБОК УКРАЇНИ ІЗ МОТОКРОСУ ВІДБУДЕТЬСЯ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ (ВІ: 16-17 вересня 2017 р. в Кам’янці-Подільському відбудуться змагання із мотокросу. ЧОЛОВІК ЗБИРАЄТЬСЯ СТРИБНУТИ З 3-ГО ПОВЕРХУ ГОТЕЛЮ Й ВИМАГАЄ РОСІЙСЬКОГО КО: У центрі столиці невідомий чоловік у цивільному одязі погрожує стрибнути з 3-го ПОЛІТОЛОГ ОЛЕКСАНДР КОЧЕТКОВ ОЦІНИВ ШАНСИ ПОРОШЕНКА НА ДРУГИЙ ТЕРМІН: Президент Петро Порошенко використовуватиме будь-які технології, щоб втриматися НАЦБАНК ГОТУЄ РЕВОЛЮЦІЮ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ: Нацбанк видав проект закону про валюту, яка призначена для лібералізації валютно ЯК ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ БЕЗ «ПРОПИСКИ»?: Громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої СТУДЕНТИ КАМ`ЯНЕЦЬКОГО ВУЗУ ВИРУШИЛИ НА ВСЕСВІТНЮ ЛІТНЮ УНІВЕРСІАДУ У ТАЙВА: З 19 по 30 липня місто Тайбей (Тайвань) прийматиме ХХІХ Всесвітню Літню Універсі ГРАНАТУ НА ПОДВІР’Я ТА НЕСПОКІЙНИЙ СОН ПООБІЦЯЛИ ГОЛОВНОМУ ПРИРОДОЗНАВЦЮ НП: Вже більше ніж місяць пройшло з того часу, як працівники НПП «Подільські товтри» В МХП ПРИПУСТИЛИ, ЩО АЧС ЗАНЕСЛИ ПТАХИ: Миронівський хлібопродукт рахує втрати від африканської чуми свиней. Спалах зафі СКІЛЬКИ КАМ’ЯНЦЕВІ КОШТУЄ РЕМОНТ ВНУТРІШНЬОДВОРОВИХ ПРОЇЗДІВ?: У цьому році на ремонт внутрішньодворових проїздів виділено 2950, 0 тис. гривень ЖІНКА - У РЕАНІМАЦІЇ: У КАМ’ЯНЦІ АВТІВКА ЗБИЛА ПЕНСІОНЕРКУ: Як інформує сектор моніторингу ГУ нацполіції у Хмельницькій області, вчора, 16 с

У Кам'янці-Подільському відбулися Всеукраїнські спортивні ігри з волейболу

Оцініть матеріал
(0 голосів)

4-5 квітня 2017 року на базі Коледжу Подільського ДАТУ відбулись Всеукраїнські спортивні ігри з волейболу серед студентів аграрних вищих навчальних закладів України I-II рівнів акредитації.

 

На свято сили, краси і здорового духу прибуло 6 чоловічих та 6 жіночих команд аграрних вишів України. Гостей і учасників змагань щиро привітала директор коледжу Чубайко О.В.

Заслужену перемогу у чесній напруженій боротьбі виборола команда Коледжу ПДАТУ – I місце; II місце посіла команда Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму, III місце – команда Борщівського агротехнічного коледжу.

Серед дівчат I місце здобула команда Рівненського коледжу Національного університету Біоресурсів і природокористування України,

II місце – команда Снятинського коледжу Подільського ДАТУ, III місце – команда Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

Захоплююче спортивне дійство завершилося відзначенням переможців грамотами, врученням медалей і спортивних кубків.

Незабутні враження від прекрасного спортивного свята, щирості й привітності подолян повезли у різні куточки України учасники змагань.

 

 

 

 

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі