Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

ТО Я СИДІЛА САМА В КВАРТИРІ ГОЛОДНА, ЇСТИ ЗОВСІМ НЕ БУЛО. ВЖЕ ХОТІЛА ВЕНИ РІЗАТИ, ВІРИШ, ДІВЧИНКО, ТО ВЖЕ Б І ПОРІЗАЛА…

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

- Ой, які ж в нас люди добрі, які хороші люди! Якби не люди, не знаю, щоб я робила. Уже померла би давно… чимчикує по дорозі старесенька, як світ, згорблена й скрючена майже до землі бабуся. Та й заводить зі мною розмову.

 

- Типова, на превеликий жаль, історія. Донька із зятем продали її квартиру в іншому місті, купили їй меншу, решту грошей забрали собі, бо їм же потрібніше, а нащо гроші тій бабці. А пенсію наші бюрократи два місяці не можуть переоформити на нову адресу.

- Я вже хотіла піти НА РОБОТУ, так мене не взяли, кажуть, у вас хребет кривий, ви хворі, не можемо взяти… А так я би працювала, я не лінива; То я сиділа сама в квартирі голодна, їсти зовсім не було. Вже хотіла ВЕНИ РІЗАТИ, віриш, дівчинко, то вже б і порізала; А потім думаю; вийду на вулицю, попрошу в когось під магазином хоч на буханку хліба… І мені всі дають, віриш, жодного разу так не було, щоб я попросила в людей, і мені не купили хліба; А одна жіночка взагалі, послухала мене, та й пішла, та принесла цілу торбу продуктів… Такі хороші в нас люди, такі добрі! Щоб я робила!

- А тут відкриваєш фейсбучик - і наче паралельна реальність. «П’ять тисяч гривень - це не зарплата», «Вже давно ніхто не їсть просто щоб втамувати голод» і т.ін. Божевілля якесь.

- Люди, частіше озирайтесь навкруги. Світ не зовсім такий, яким ви його бачите на екрані свого айфону. І комусь в цьому світі може бути потрібна ваша допомога.

Виктория Резниченко
Джерело.

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі