Четвер, 29 Червня 2017 року.   

РАДА ЄС ПРОДОВЖИЛА ЕКОНОМІЧНІ САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ: Радою ЄС офіційно затверджено продовження на шість місяців обмежувальних заходів В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2017: ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ Т: Міністерство освіти і науки України затвердило цьогорічні умови вступу до вищих НА ДОНЕЧЧИНІ ПІДРВАЛИ АВТОМОБІЛЬ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ДЕПАРТАМЕНТУ КОНТРРОЗВІ: Сьогодні, 28 червня, автомобіль із співробітниками Служби безпеки України був пі МЕНШЕ СЛІВ БІЛЬШЕ РОБОТИ (ВІДЕО): 27 червня народний депутат України Володимир Мельниченко разом із депутатом Кам’ ПОБЛИЗУ СМТ. СТАРА УШИЦЯ РЯТУВАЛЬНИКИ ВРЯТУВАЛИ РИБАЛКУ ЯКИЙ ПЕРЕВЕРНУВСЯ Н: 27 червня о 13:20 під час патрулювання на човні річкою Дністер поблизу смт. Стар СУД ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ЩОДО "РОЗБАЗАРЕНОЇ" ЗЕМЛІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО АЕРОПОРТУ: Суд щодо земельної ділянки - закінчився. Позивачі добилися свого. КАМ'ЯНЧАНИН ВИРІШИВ ПІДЗАРОБИТИ НА ОБІРВАНИХ ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ: Працівниками сектору реагування патрульної поліції Максимом Жулковським та Андрі ОСНОВНА ВЕРСІЯ – ПОМСТА: ХТО І ЗА ЩО ПІДІРВАВ ПОЛКОВНИКА СПЕЦНАЗУ ГУР ШАПОВ: У вівторок , 27 червня о 8:15 ранку в Солом’янському районі стався вибух “Мерсед УВАГА! В УКРАЇНІ З’ЯВИЛАСЯ ВЕЛКИКА КІЛЬКІСТЬ ФАЛЬШИВИХ КУПЮР НОМІНАЛОМ 500 : Як то кажуть: «Біда не приходить одна», разом із кібератакою, про яку ми писали НАБРАВ ЧИННОСТІ НОВИЙ ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ДОХОДІВ НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦ: 20 червня було опубліковано та набрав чинності Наказ №469, яким викладено у нові

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА! 29 ЧЕРВНЯ – ОПЕРАЦІЯ

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Бурназа Юрій – батько двох прекрасних синів. Хлопцям по 7 років. У чоловіка виявили онкологічне захворювання - множинну мієлому (захворювання крові, зазвичай виникає в кістковому мозку і тісно пов'язане з лімфомою та лейкемію)

 

Нещодавно ми розповідали про сім’ю з двома 7-річними дітьми, яку настигло страшне лихо.

«У чоловіка почала боліти спина, тому й пішли в лікарню здавати аналізи. Лікарі встановили діагноз - рак», - розповідає Світлана, дружина Юрія.

На даний час 45 – річний чоловік бореться з жахливою недугою. В Національному Інституті раку в Києві кам’янчанину назначили повний курс лікування. Вже пройшов три хіміотерапії.

 

« Я дякую всім рідним, близьким, друзям та просто небайдужим людям. Завдяки їхній підтримці нам вдалося зібрати певну суму коштів, аби продовжити боротися з раком», - розповідає Юрій.

 

На жаль, цих коштів недостатньо. Для того щоб врятувати життя кам’янчанина, батька двох діток лікарі наполягають на трансплантація кісткового мозку. Така операція в середньому коштує 120 тисяч гривень.

 

« Чекати немає часу. Операцію призначили на 29 червня. Я прошу всіх, в кого є змога допомогти нам», - в розпачі додає дружина Світлана.

 

КОШТИ МОЖНА ПЕРЕРАХУВАТИ НА РАХУНОК 5167 4901 4713 2907 ОЩАДБАНК

 

                                                                             5363 5423 0288 2452 ПРИВАТБАНК

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі