Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

СТОРІЧЧЯ ПОТОМУ: ЯК ЕВОЛЮЦІОНУВАЛИ УКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТИ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

 У мережі показали, якою було студентське життя сотню років тому, і чим воно відрізняється від сучасного.

 Відомо, що за цей час змінилося багато чого. Так, наприклад, чорнило змінили на гаджети, а замість листів рідним, студенти стали відправляти повідомлення в месседжерах.

У дореволюційні роки знання могли отримувати небагато. В університетах та академіях вчилися нащадки дворян, військових, духовенства та міщан. А ось діти царів отримували домашню освіту.

Так як раніше не було інтернету, студенти отримували свої знання з лекцій та книг, засиджуючись у бібліотеках до пізнього вечора.

Жили діти в основному на знімних квартирах, так як в гуртожитках панував тотальний контроль. За мешканцями стежили цілодобово.

Після 1917 року ситуація кардинально змінилося: вища освіта стала доступною всім, робітники та вихідці з простих сімей отримували певні пільги.

Сьогодні студенти вже не простоюють годинами в бібліотеці, вони можуть знайти все необхідне в інтернеті. Більшість з них практично не беруть до рук зошити, замінивши їх на гаджети.

 

Джерело.

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі