Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

СТАНЬ НАСТАВНИКОМ – ЗМІНИ ЖИТТЯ ДИТИНИ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

15-16 серпня в Хмельницькому відбулося навчання з методології наставництва, що організоване громадською організацією «Одна надія».

 

У навчанні взяли участь представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, закладів освіти та громадських організацій області. У тому числі навчання пройшла психолог Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Тетяна Заїка.

Нажаль, не всі діти, які перебувають в інтернатних закладах, можуть бути влаштовані в сім’ї з багатьох причин юридичного, морального та психологічного характеру. Так само, як і не всі дорослі, небайдужі до таких дітей, можуть стати усиновителями, опікунами чи прийомними батьками.

Для того, щоб допомогти дітям, які знаходяться на вихованні в державних установах, і небайдужим дорослим, котрі хочуть передати свій досвід та знання майбутньому поколінню, ГО «Нова надія» проводить навчання, охоплюючи практично всю територію України. Основною метою Програми Наставництва є підготовка до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У нашому місті громадська організація готова провести навчання для кандидатів у наставники, якщо виявиться достатня кількість бажаючих.

Тому Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує для участі у навчанні кам’янчан, які готові стати наставниками.

За більш детальною інформацію звертатися до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул. Шевченка, буд. 26 (ІІІ поверх), тел. 91429

Маємо надію, що з часом з’явиться не один наставник – турботливий дорослий друг для дитини, який стане для неї значущою людиною, яка хоче і може присвячувати їй час, знання та сили, повідомляє "Вечірній Кам'янець" із посиланням на Кам'янець-Подільську міську раду.

 

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі