Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

СЕЛАМИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ КУРСУЄ ПЕРЕСУВНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Щодня стоматологи "на колесах" приймають десятки пацієнтів.

 

Стоматологи з Хмельницького раз на місяць вирушають у відрядження в села різних районів області, аби допомогти людям, котрі роками не звертаються до лікарів.

Консультації та лікування проводять лікарі різних спеціальностей безкоштовно.

"Пересувний кабінет складається з ортопеда, хірурга, терапевта і медсестри, котрі безкоштовно консультують і лікують".

 

Селяни розповідають, що за зубами особливо ніхто не дбає - навіть не чистять. Тож із віком ті просто випадають, а їсти привчаються тим, що лишилося. Таке ставлення пояснюють відсутністю грошей, часу та відстанню до стоматологів у райцентрі.

Люди їдять рідкі страви, а до медиків не навідуються, навіть коли зуби болять, бо мають свої методи - алкоголь, сало, часник, а в окремих випадках і нитку до дверей.

Стоматологи від такого підходу не в захваті.

"Погано вичищають, не користуються зубними нитками. Чистять, коли попадеться, а не два рази вдень. В основному все через гігієну, ну і плюс шкідливі звички", - каже лікар Дмитро Процик.

"Запущені, скажемо так, зуби через те, що вони не проходять профілактику", - додає колега Ігор Онишко.

За день лікарі приймають кілька десятків пацієнтів. Але на область пересувний кабінет лише один, тому охопити всіх і кардинально виправити ситуацію він не може.

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі