Середа, 18 Жовтня 2017 року.   

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОБИВСЯ ВИДІЛЕННЯ ЩЕ 1 МЛН ГРИВЕНЬ ІЗ ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА : Завдяки активній роботі народного депутата України Володимира Мельниченка та кло У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ МІНЯЛИ ЖІНКУ: Сьогодні на екрані національного каналу “1+1” знову буде Кам’янець. КАМ’ЯНЧАНИ ПРИВЕЗЛИ ШІСТЬ БРОНЗОВИХ НАГОРОД: З 12 по 15 жовтня в м. Харкові пройшов чемпіонат України серед чоловіків та жіно У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЛЬСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ: 23 жовтня 2017 року у м. Кам’янець-Подільський Українсько-Польський Центр Освіти ПІДПРИЄМСТВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧИВ ГОЛОВА ДЕРЖПРАЦІ: Серед переможців, за рішенням конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу СТУДЕНТКА КПНУ– СРІБНА ПРИЗЕРКА НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ЖИМУ: 12-15 жовтня в місті Ла Манга (Іспанія) на чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед ВІЙСЬКА ТУТ БІЛЬШЕ, НІЖ В АТО: ЯК ВНОЧІ АТАКУВАЛИ БУДИНОК ПОРОШЕНКА (ФОТО): Учасники акції протесту збираються у приватній резиденції президента України Пет РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПО ВИЯВЛЕННЮ “НЕЛЕГАЛЬНИХ” ПЕРЕВІЗНИКІВ: 17 жовтня під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Г ДТП У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ: ДЕВ’ЯТЬ ЗБИТИХ ПІШОХОДІВ, СМЕРТЬ ЗА КЕРМОМ І ДЕСЯТКИ П: В період із 9 до 16 жовтня у Хмельницькому трапилося 53 аварії. У порівнянні із СТУДЕНТ К-ПНУ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ З ПЛЯЖНОЇ БОРОТЬБИ: Минулими вихідними в турецькому місті Дальян відбувся Чемпіонат світу з пляжної

РОМАН ГОЛОВАТЮК - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР У ЗМАГАННЯХ З КІКБОКСИНГУ В РАМКАХ ВСЕСВІТНІХ ІГОР

Оцініть матеріал
(0 голосів)

З бронзовою перемогою у змаганнях з кікбоксингу в рамках Всесвітніх ігор.

 

Нещодавно відбулися змаганняз кікбоксингу в рамках Всесвітніх ігор у польському місті Вроцлав, де Україну представляв кам’янецький спортсмен, вихованець  ДЮСШ №2 Роман Головатюк.

Сьогодні, 10 серпня, спорсмена із перемогою привітали народний депутат Володимир Мельниченко та міський голова Михайло Сімашкевич.

Вони вручили юному спортсмену та його тренеру Анатолію Лабатюку квіти і грошову премію.

Як розповів сам Роман, перемога йому далася нелегко, адже довелося побороти представників  Сербії, Бразилії та Польщі.   Хлопець та його тренер подякували меру і народному депутату за постійну підтримку.

За інформацією веб-сайту мерії. 

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі