Середа, 18 Жовтня 2017 року.   

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОБИВСЯ ВИДІЛЕННЯ ЩЕ 1 МЛН ГРИВЕНЬ ІЗ ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА : Завдяки активній роботі народного депутата України Володимира Мельниченка та кло У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ МІНЯЛИ ЖІНКУ: Сьогодні на екрані національного каналу “1+1” знову буде Кам’янець. КАМ’ЯНЧАНИ ПРИВЕЗЛИ ШІСТЬ БРОНЗОВИХ НАГОРОД: З 12 по 15 жовтня в м. Харкові пройшов чемпіонат України серед чоловіків та жіно У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОЛЬСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ: 23 жовтня 2017 року у м. Кам’янець-Подільський Українсько-Польський Центр Освіти ПІДПРИЄМСТВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧИВ ГОЛОВА ДЕРЖПРАЦІ: Серед переможців, за рішенням конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу СТУДЕНТКА КПНУ– СРІБНА ПРИЗЕРКА НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ЖИМУ: 12-15 жовтня в місті Ла Манга (Іспанія) на чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед ВІЙСЬКА ТУТ БІЛЬШЕ, НІЖ В АТО: ЯК ВНОЧІ АТАКУВАЛИ БУДИНОК ПОРОШЕНКА (ФОТО): Учасники акції протесту збираються у приватній резиденції президента України Пет РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПО ВИЯВЛЕННЮ “НЕЛЕГАЛЬНИХ” ПЕРЕВІЗНИКІВ: 17 жовтня під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Г ДТП У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ: ДЕВ’ЯТЬ ЗБИТИХ ПІШОХОДІВ, СМЕРТЬ ЗА КЕРМОМ І ДЕСЯТКИ П: В період із 9 до 16 жовтня у Хмельницькому трапилося 53 аварії. У порівнянні із СТУДЕНТ К-ПНУ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ З ПЛЯЖНОЇ БОРОТЬБИ: Минулими вихідними в турецькому місті Дальян відбувся Чемпіонат світу з пляжної

РОМАН БЕЗСМЕРТНИЙ: «ЦЯ ВЛАДА НА МЕЖІ. БУДЕ МАЙДАН»

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сьогодні ситуація в країні приблизно така: олігархи обманом прийшли до влади й вступили в жорстке протистояння з власним народом.

 

Так описує сьогоднішній стан справ відомий український політик Роман Безсмертний, - передає «Вечірній Кам’янець» з посиланням на інтерв'ю Цензор.НЕТ

За словами Бесмертного, народ вже б давно зніс цю паразитуючу на крові українців владу, проте не робить цього через бойові дії на фронті.

Політик зазначає, що саме війна допомогла Порошенко і олігархам повністю централізувати всі гілки влади в одних руках і саме війна допомогла нинішньому Президенту встановити в Україні диктатуру.

«Більше року тому я сказав вам:« Коли війна йде другий рік, значить, вона комусь вже потрібна. В першу чергу тим, хто на ній наживається». Коли війна затягується на четвертий рік, боюся, почне працювати механізм - тепер вона потрібна всім. Тому що поки вона триває, Україна, як суспільство і держава, ще існує», - розповів він.

«Ситуація на сьогоднішній день приблизно така: суспільство в протистоянні з владою, яка паразитує на війні, саме тому її терплять, бо  тривають військові дії. В іншому випадку вже був би Майдан, і все це тихо пішло б в небуття. Ось вам формула щастя людей, які зараз перебувають при владі. Очевидно, раніше на війні паразитували ті, хто на ній заробляли, а тепер це роблять чиновники. Чим довше буде йти війна, тим більше у неї буде союзників. Такий її закон. Тільки такі генії, як Отто фон Бісмарк, говорили: «Невелика війна з Францією, домоможе нам об'єднати Німеччину», - пояснив Безсмертний.

«Очевидно, що сьогодні на порядку денному в Україні є мілітаризація економіки, промисловості і влади. А за цим слідує «ломка» Конституції в сторону не демократії, а централізації влади. Тут тенденція зрозуміла. Ми можемо на поверхні мати чисто реваншистську систему, яка спочатку поб'є ворога, а потім і власний народ. Тут дуже тонка грань. За нею треба вміти ходити », - додав він.

«Наскільки я зараз бачу, ситуація катастрофічно летить в прірву. Боюся, за гаслами про необхідність убити супротивника буде «ломка» в бік централізації ресурсів, влади і повноважень, що зробить недієздатним цю систему. Якби мова йшла про певний перехідний період, я б це прийняв, як аргумент. А думати про майбутнє? Коли говорять, що нам допоможе тільки президентська влада або ще якась, я розумію, навіщо це робиться напередодні виборів», - резюмував Безсмертний.

Безсмертний також натякнув, що Майдан неодмінно буде і чим швидше люди повстануть проти божевільної системи, тим швидше країна зможе повернуться до нормального життя.

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі