Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

РЕВОЛЮЦІЙНІ ПОДІЇ 17-ГО РОКУ В КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ (ВІДЕО)

Оцініть матеріал
(0 голосів)

З самого ранку прихильники радикальної партії зібралися під стінами Кам’янець-Подільської міської ради. Близько сотні людей різного віку вирішили висловити свою позицію стосовно ситуації в місті.

 

Активісти били в залізні діжки та викрикували вже всім знайомі гасла, а перед входом до приміщення розмістили сміттєвий бак із яскравим банером: «Кожному корупціонеру вистачить! Ти наступний».

Більшість із мітингуючих відмовилися коментувати на камеру, що їх змусило вийти сьогодні на вулицю, тільки деякі із них, відкрито сказали, що метою їх зібрання є боротьба із корупцією та кращі умови життя.

Лідер Кам’янець-Подільського осередку радикальної партії Анатолій Гурома заявив, що про причину мітингу громада дізнається згодом й додав, що міська влада повинна зрозуміти, що потрібно самоочищатися.

За 5 хвилин до початку чергової сесії міської ради частина пікетувалників зайшли до сесійної зали.

Після відкриття сесії, депутат Анатолій Гурома, запропонував включити до порядку денного і розглянути першим проект рішення про звіт тимчасової комісії по перевірці фінансово-господарської діяльності «КП Міська стоматологічна поліклініка».

Депутати очевидно були готові до такого розвитку подій й тому проголосували за пропозицію Анатолія Гуроми. Після цього, він зачитав проект рішення та навів основні положення звіту про роботу тимчасової депутатської комісії.

Обговорення проекту рішення тривало близько двох годин. Атмосфера в залі весь час залишалася вибуховою. Лунали як звинувачення так і виправдання. Слово мали головний лікар міської стоматологічної поліклініки, її працівники, депутати від всіх політичних сил,

Висловився із приводу запропонованого проекту рішення й профільний заступник Вадим Савчук. У своїй промові він назвав запропонований Гуромою проект «політичним замовленням».

Після бурхливого обговорення проекту рішення депутати довго не могли дійти єдиної думки щодо його редакції.

Голова опозиційної фракції «ВО Свобода» Михайло Посітко, запропонував висловити недовіру головному лікарю стоматологічної поліклініки, проте, дана пропозиція не знайшла підтримки в сесійній залі, так само як і пропозиція Миколи Розбама відмовитися від прийняття будь-якого рішення стосовно цього питання.

Щодо питання доцільності звільнення заступника міського голови Вадима Савчука із займаної посади теж не було єдиної думки.

Остаточним рішенням за яке проголосували депутати, все ж стало прийняття проекту, запропонованого депутатом Гуромою без змін. Більшістю голосів Вадима Савчука було звільнено із посади заступника міського голови.

Вже завтра мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич планує провести зустріч із пресою, щодо прийнятого депататми. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Журналісти «Вечірнього Кам’янця» продовжують слідкувати за розвитком подій. Залишайтеся з нами.

Детальніше у відеосюжеті.

Медіа

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі