Середа, 13 Грудня 2017 року.   

ОБ’ЄДНАННЮ ГРОМАД КОЛИБАЇВКИ ТА ПАНІВЦІВ БУТИ (ВІДЕО): Сьогодні, 12 грудня народний депутат України Володимир Мельниченко, разом із гол ЛЕОНІД КУЧМА ЗРОБИВ ВІДВЕРТУ ЗАЯВУ ПРО СИТУАЦІЮ НА ДОНБАСІ: Ситуація на Донбасі не зміниться до виборів президента Росії 2018 року. КОМУ УКРАЇНЦІ ДОВІРЯЮТЬ НАЙБІЛЬШЕ: В українському суспільстві на сьогоднішній день панує апатія та зневіра у майбут НА ПРИКАРПАТТІ ЖІНКА 15 РОКІВ ОТРИМУВАЛА ПЕНСІЮ ЗА СЕБЕ І СВОЮ ПОМЕРЛУ СЕСТ: Мешканка села Гвіздець Івано-Франківської області незаконно отримувала в Пенсійн НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ У ЦЕРКВІ ЗЛОДІЙ ВЛАШТУВАВ ВЕЧІРКУ: Вночі у магазині спрацювала сигналізація. Правоохоронці прибули на місце і дуже МІНФІН ЗАПРОВАДЖУЄ ЄДИНИЙ КАЗНАЧЕЙСЬКИЙ РАХУНОК ДФС ДЛЯ СПЛАТИ МИТНИХ ПЛАТЕ: Міністерство фінансів запроваджує використання єдиного авансового рахунка ДФС дл ГПУ ЗНОВУ КЛИЧЕ НА ДОПИТ СААКАШВІЛІ: Колишнього голову Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі викликають на ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР УКРПОШТИ НАЗВАВ НЕДОЛІКИ ЗАКОНУ ПРО ПОСИЛКИ: Укрпошта підтримує наміри знизити рівень нелегальних перевезень. Однак рішення с ЗАБОРОНЕНИЙ СЕРІАЛ “СВАТИ” РАПТОВО ПОВЕРТАЮТЬСЯ: Серіал “Свати”, який заборонили показувати в Україні, несподівано повернеться на ЮРІЙ ЛУЦЕНКО РОЗПОВІВ, ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ СААКАШВІЛІ І МЕЛЬНИКОМ: Колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі, як і підозрюван

ПОВІЛЬНИЙ КОМП'ЮТЕР ЗАБИРАЄ У ВАС 19 ДНІВ ЩОРІЧНО

Оцініть матеріал
(0 голосів)

В середньому офісний працівник зміг би заощадити собі більше двох тижнів життя, якби користувався швидкими девайсами. Саме таку цифру називають в Sharp після проведеного дослідження. Компанія вивчала, як повільний комп'ютер і неефективна техніка знижує продуктивність працівників.

 

У Sharp опитали 6045 офісних працівників з дев'яти країн Європи (Франція, Німеччина, Великобританія, Італія, Швеція, Польща, Нідерланди, Чехія, Угорщина). Основними причинами вимушеного простою є тривале завантаження техніки, нелогічна система зберігання файлів і погане управління документами.

 

В середньому через прийняті принципи зберігання важливих документів співробітники витрачають 12 хвилин і 51 секунду в день на пошук потрібного файлу. Ще 9 хвилин і 22 секунди потрібно на пошук зображень на сервері. Повільно працюють принтери віднімають ще майже 15 хвилин в день. В результаті середній співробітник даремно витрачає близько 40 хвилин в день, або 13-14 годин робочого часу на місяць - це майже півтора робочих дня.

 

Тенденція переходу офісів до хмарних технологій пред'являє ще більш суворі вимоги до якості офісного обладнання. Нестабільний доступ в інтернет, нестача оперативної пам'яті можуть істотно гальмувати роботу. При цьому 38% відзначили, що використання сучасних технологій, навпаки, відмінно мотивує.

 

Майже 65% респондентів також зазначили, що їхній офіс обладнаний застарілою технікою. Якби її оновили, більше половини респондентів (53%) стали б більш продуктивними. А кожен сьомий (14%) перестав би шукати нову роботу, де йому нададуть сучасні гаджети та інструменти.

 

До речі, чимало часу свого життя ми також витрачаємо на марне перемикання каналів по телевізору. На це заняття ми відводимо 15% всього часу, яке щодня присвячуємо телевізору. При цьому зараз за його екраном користувачі проводять 2,5 години в тиждень.

 

Якщо припустити, що середня тривалість життя становить близько 80 років, тоді на перемикання каналів нам потрібно близько 1,3 року, або 474,5 днів. Ця цифра майже в чотири рази вище, ніж час, який стоїть в пробках середній американець: у них він проводить 112 днів. За все життя ми також ходимо в туалет лише 24 дня. На чистку зубів як його рекомендують стоматологи - протягом двох хвилин - нам за все життя необхідний 81 день.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі