Неділя, 22 Жовтня 2017 року.   

ЕСТОНСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ВІДВІДАЛИ ЦЕНТР РОЗМІНУВАННЯ (ФОТО): В період з 09 по 20 жовтня 2017 року, в Центрі розмінування Головного управління ГРОЙСМАН ПООБІЦЯВ ДОБУДУВАТИ ХМЕЛЬНИЦЬКУ АЕС: Україна планує з 2021 року розпочати роботи із завершення будівництва третього т МЕДИЧНА РЕФОРМА В ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ: "Вже з наступного року пацієнти та лікарі матимуть зовсім нові стосунки з систем «СВОБОДА» І «ПРАВИЙ СЕКТОР» ВИСТУПИЛИ ПРОТИ КОНЦЕРТУ БАБКІНА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМ: Відомий співак Сергій Бабкін в рамках туру «15Rоків» подорожує Україною. В понед ФОТО КАМ`ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: 1860р. / 2017р.: Міхал Грейм (1828-1911) став засновником першого професійного фотоательє у місті В МЕРЕЖІ З`ЯВИЛОСЯ ВІДЕО ВИКРАДЕННЯ НЕМОВЛЯТИ ІЗ КИЇВСЬКОГО ДИТСАДКА (ВІДЕО: У Інтернеті опублікували відео викрадення двомісячної дитини із садочка на Оболо КИЇВ ТА ОДЕСУ ПЛАНУЮТЬ З'ЄДНАТИ "ЄВРОПЕЙСЬКОЮ" КОЛІЄЮ: Запланована майбутня залізниця, яка по прямій з'єднає Київ і Одесу, може отримат МЕР ХМЕЛЬНИЦЬКОГО СИМЧИШИН ОТРИМАВ НАГАНЯЙ ВІД НАРДЕПА ЗА НЕЕФЕКТИВНЕ ВИКОР: Член бюджетного комітету Верховної Ради і голова підкомітету з питань державних СТАТУС ЖЕРТВИ МІЖНАРОДНОГО КОНФЛІКТУ ПРАГНЕ ОТРИМАТИ КОЛИШНІЙ АТОВЕЦЬ: Встановити юридичний факт поранення, захворювання та перебування у полоні в пері У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ П’ЯНИЙ ВОДІЙ НАМАГАВСЯ ВТЕКТИ ВІД ПАТРУЛЬНИХ (ВІДЕО): Хмельницькі патрульні ганялися за нетверезим водієм, який втікав від них на вели

ПОВІЛЬНИЙ КОМП'ЮТЕР ЗАБИРАЄ У ВАС 19 ДНІВ ЩОРІЧНО

Оцініть матеріал
(0 голосів)

В середньому офісний працівник зміг би заощадити собі більше двох тижнів життя, якби користувався швидкими девайсами. Саме таку цифру називають в Sharp після проведеного дослідження. Компанія вивчала, як повільний комп'ютер і неефективна техніка знижує продуктивність працівників.

 

У Sharp опитали 6045 офісних працівників з дев'яти країн Європи (Франція, Німеччина, Великобританія, Італія, Швеція, Польща, Нідерланди, Чехія, Угорщина). Основними причинами вимушеного простою є тривале завантаження техніки, нелогічна система зберігання файлів і погане управління документами.

 

В середньому через прийняті принципи зберігання важливих документів співробітники витрачають 12 хвилин і 51 секунду в день на пошук потрібного файлу. Ще 9 хвилин і 22 секунди потрібно на пошук зображень на сервері. Повільно працюють принтери віднімають ще майже 15 хвилин в день. В результаті середній співробітник даремно витрачає близько 40 хвилин в день, або 13-14 годин робочого часу на місяць - це майже півтора робочих дня.

 

Тенденція переходу офісів до хмарних технологій пред'являє ще більш суворі вимоги до якості офісного обладнання. Нестабільний доступ в інтернет, нестача оперативної пам'яті можуть істотно гальмувати роботу. При цьому 38% відзначили, що використання сучасних технологій, навпаки, відмінно мотивує.

 

Майже 65% респондентів також зазначили, що їхній офіс обладнаний застарілою технікою. Якби її оновили, більше половини респондентів (53%) стали б більш продуктивними. А кожен сьомий (14%) перестав би шукати нову роботу, де йому нададуть сучасні гаджети та інструменти.

 

До речі, чимало часу свого життя ми також витрачаємо на марне перемикання каналів по телевізору. На це заняття ми відводимо 15% всього часу, яке щодня присвячуємо телевізору. При цьому зараз за його екраном користувачі проводять 2,5 години в тиждень.

 

Якщо припустити, що середня тривалість життя становить близько 80 років, тоді на перемикання каналів нам потрібно близько 1,3 року, або 474,5 днів. Ця цифра майже в чотири рази вище, ніж час, який стоїть в пробках середній американець: у них він проводить 112 днів. За все життя ми також ходимо в туалет лише 24 дня. На чистку зубів як його рекомендують стоматологи - протягом двох хвилин - нам за все життя необхідний 81 день.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі