Четвер, 17 Серпня 2017 року.   

ГРАНАТУ НА ПОДВІР’Я ТА НЕСПОКІЙНИЙ СОН ПООБІЦЯЛИ ГОЛОВНОМУ ПРИРОДОЗНАВЦЮ НП: Вже більше ніж місяць пройшло з того часу, як працівники НПП «Подільські товтри» В МХП ПРИПУСТИЛИ, ЩО АЧС ЗАНЕСЛИ ПТАХИ: Миронівський хлібопродукт рахує втрати від африканської чуми свиней. Спалах зафі СКІЛЬКИ КАМ’ЯНЦЕВІ КОШТУЄ РЕМОНТ ВНУТРІШНЬОДВОРОВИХ ПРОЇЗДІВ?: У цьому році на ремонт внутрішньодворових проїздів виділено 2950, 0 тис. гривень ЖІНКА - У РЕАНІМАЦІЇ: У КАМ’ЯНЦІ АВТІВКА ЗБИЛА ПЕНСІОНЕРКУ: Як інформує сектор моніторингу ГУ нацполіції у Хмельницькій області, вчора, 16 с "ДИРЕКТОР" ФІТНЕС-ЦЕНТРУ ПОГРАБУВАВ КАМ’ЯНЧАНКУ: Телефонні шахраї продовжують використовувати на практиці різні схеми, аби грабув ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАПЛАТИТЬ 166 ТИСЯЧ ЗА ВИСТУП СПІВАЧКИ ОНУКА НА ДЕНЬ МІСТА:  Управління культури і туризму Хмельницької міської ради за результатами електро МЕР МІСТА ЗАПРОШУЄ КАМ'ЯНЧАН ТА ГОСТЕЙ НА ФЕСТИВАЛЬ «ОСТАННЯ СТОЛИЦЯ»: Запрошуємо кам’янчан і гостей міста на фестиваль військово-історичної реконструк АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «БАРВІНОК» ПОВЕРНУВСЯ З МАНДРІВКИ ЄВРОПОЮ: Кожна подорож підіймає на новий рівень розвитку, розширює світогляд, збагачує св ДО КАМ’ЯНЦЯ В РАМКАХ ТУРУ «100 МІСТ НОІМ» ПРИЇДЕ КІДРУК: Відомий український письменник Макс Кідрук презентуватиме свій новий роман «Не о ЦІНИ НА АВТОГАЗ РІЗКО ЗЛЕТІЛИ ВГОРУ: Протягом 15-16 серпня роздрібні ціни на скраплений газ знову виросли 0,3-1,3 грн

ПОВІЛЬНИЙ КОМП'ЮТЕР ЗАБИРАЄ У ВАС 19 ДНІВ ЩОРІЧНО

Оцініть матеріал
(0 голосів)

В середньому офісний працівник зміг би заощадити собі більше двох тижнів життя, якби користувався швидкими девайсами. Саме таку цифру називають в Sharp після проведеного дослідження. Компанія вивчала, як повільний комп'ютер і неефективна техніка знижує продуктивність працівників.

 

У Sharp опитали 6045 офісних працівників з дев'яти країн Європи (Франція, Німеччина, Великобританія, Італія, Швеція, Польща, Нідерланди, Чехія, Угорщина). Основними причинами вимушеного простою є тривале завантаження техніки, нелогічна система зберігання файлів і погане управління документами.

 

В середньому через прийняті принципи зберігання важливих документів співробітники витрачають 12 хвилин і 51 секунду в день на пошук потрібного файлу. Ще 9 хвилин і 22 секунди потрібно на пошук зображень на сервері. Повільно працюють принтери віднімають ще майже 15 хвилин в день. В результаті середній співробітник даремно витрачає близько 40 хвилин в день, або 13-14 годин робочого часу на місяць - це майже півтора робочих дня.

 

Тенденція переходу офісів до хмарних технологій пред'являє ще більш суворі вимоги до якості офісного обладнання. Нестабільний доступ в інтернет, нестача оперативної пам'яті можуть істотно гальмувати роботу. При цьому 38% відзначили, що використання сучасних технологій, навпаки, відмінно мотивує.

 

Майже 65% респондентів також зазначили, що їхній офіс обладнаний застарілою технікою. Якби її оновили, більше половини респондентів (53%) стали б більш продуктивними. А кожен сьомий (14%) перестав би шукати нову роботу, де йому нададуть сучасні гаджети та інструменти.

 

До речі, чимало часу свого життя ми також витрачаємо на марне перемикання каналів по телевізору. На це заняття ми відводимо 15% всього часу, яке щодня присвячуємо телевізору. При цьому зараз за його екраном користувачі проводять 2,5 години в тиждень.

 

Якщо припустити, що середня тривалість життя становить близько 80 років, тоді на перемикання каналів нам потрібно близько 1,3 року, або 474,5 днів. Ця цифра майже в чотири рази вище, ніж час, який стоїть в пробках середній американець: у них він проводить 112 днів. За все життя ми також ходимо в туалет лише 24 дня. На чистку зубів як його рекомендують стоматологи - протягом двох хвилин - нам за все життя необхідний 81 день.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі