Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

ПОВІЛЬНИЙ КОМП'ЮТЕР ЗАБИРАЄ У ВАС 19 ДНІВ ЩОРІЧНО

Оцініть матеріал
(0 голосів)

В середньому офісний працівник зміг би заощадити собі більше двох тижнів життя, якби користувався швидкими девайсами. Саме таку цифру називають в Sharp після проведеного дослідження. Компанія вивчала, як повільний комп'ютер і неефективна техніка знижує продуктивність працівників.

 

У Sharp опитали 6045 офісних працівників з дев'яти країн Європи (Франція, Німеччина, Великобританія, Італія, Швеція, Польща, Нідерланди, Чехія, Угорщина). Основними причинами вимушеного простою є тривале завантаження техніки, нелогічна система зберігання файлів і погане управління документами.

 

В середньому через прийняті принципи зберігання важливих документів співробітники витрачають 12 хвилин і 51 секунду в день на пошук потрібного файлу. Ще 9 хвилин і 22 секунди потрібно на пошук зображень на сервері. Повільно працюють принтери віднімають ще майже 15 хвилин в день. В результаті середній співробітник даремно витрачає близько 40 хвилин в день, або 13-14 годин робочого часу на місяць - це майже півтора робочих дня.

 

Тенденція переходу офісів до хмарних технологій пред'являє ще більш суворі вимоги до якості офісного обладнання. Нестабільний доступ в інтернет, нестача оперативної пам'яті можуть істотно гальмувати роботу. При цьому 38% відзначили, що використання сучасних технологій, навпаки, відмінно мотивує.

 

Майже 65% респондентів також зазначили, що їхній офіс обладнаний застарілою технікою. Якби її оновили, більше половини респондентів (53%) стали б більш продуктивними. А кожен сьомий (14%) перестав би шукати нову роботу, де йому нададуть сучасні гаджети та інструменти.

 

До речі, чимало часу свого життя ми також витрачаємо на марне перемикання каналів по телевізору. На це заняття ми відводимо 15% всього часу, яке щодня присвячуємо телевізору. При цьому зараз за його екраном користувачі проводять 2,5 години в тиждень.

 

Якщо припустити, що середня тривалість життя становить близько 80 років, тоді на перемикання каналів нам потрібно близько 1,3 року, або 474,5 днів. Ця цифра майже в чотири рази вище, ніж час, який стоїть в пробках середній американець: у них він проводить 112 днів. За все життя ми також ходимо в туалет лише 24 дня. На чистку зубів як його рекомендують стоматологи - протягом двох хвилин - нам за все життя необхідний 81 день.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі