Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

ОДНОГО РАЗУ ТИ ЗРОЗУМІЄШ, ЩО ЗАЛИШИЛАСЯ ОДНА

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Замість передмови. В інтернеті мені часто приписують різноманітні "правила життя", яких я не писала. Подумала, що пора написати свої, щоб було, куди показувати пальцем в таких випадках. Тим більше, що завдяки Оксані Сєдих тепер є свіже глузливе фото.

 

1. Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна. Насправді ти завжди була одна, але це розуміння зазвичай запізнюється. Батьки вмирають, чоловіки зраджують, діти ростуть. Або ти сама йдеш від них тому, що вони тепер чужі. Ламається те, що працювало ще вчора. Не важливо, що саме станеться, пам'ятай: самотність завжди за спиною, як зима. Зрілість - це здатність бути однією, чи не драматизуючи. Готуватися краще заздалегідь, я розповім, як.

2. Всіх крім близької рідні можна замінити. Ніхто і ніщо не буває в одному екземплярі. Впускайте нових людей в своє життя, навіть якщо не розумієш поки, чи є у вас загальне. Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна, і це врятує тебе.

3. Завжди пробуй нове: їжу, одяг, маршрути, гаджети, активності, фільми, книги, теорії і пояснення всесвіту. Мозок зроблений з ледачої жуйки. Чим далі, тим більше він хоче гнутися в одних і тих же місцях, інші його звивини прагнуть зникнути. Не дозволяй йому припадати до одним і тих самих речам, задоволенням, шляхам, способам і трюкам. Завжди пробуй нове, особливо - коли тобі лінь, страшно або не хочеться. Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна, і це врятує тебе.

4. Вибач всіх, кого можна, інших забудь. Забуття - краще покарання і найкращі ліки. І ніколи ні з ким не сперечайся, краще зроби манікюр.

5. Поспішати нікуди. Все, що відбувається швидко, живе недовго. Якщо дійсно чогось хочеш, - зробиш. Якщо перехотілося, значить, було не потрібно. Ризиковані бажання і вчинки відкладай, даючи їм «відлежатися». Роби щось, у чому ти не впевнена, лише якщо бажання невідступно переслідує тебе довгий час.

6. Цей пункт доповнює попередній: якщо дуже хочеш чогось, і вважаєш це правильним, роби. Бажання і є життя. Давай бажанням жити всередині і стеж за ним. Якщо не зникло - вслід йому.

7. Не здавайся, поки чогось хочеш. Удача, це - досвід, тобто - кількість повторень. Будь-яка невдача - брак досвіду і компенсується досвідом. Сміливість і ризик - це досвід. Стійкість, терпимість, вміння прощати, незалежність - все це досвід. Головне - не здаватися, поки чогось хочеш.

8. Ніщо не кінець, навіть кінець: все - лише течія. Пам'ятай про це в розпачі, в горі, біля могили одного, читаючи лист улюбленого, який покинув тебе. Неодмінно буде день, коли ти скажеш: «І на краще!» (Особливо це стосується улюбленого :) Ніщо не кінець: одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна, і ця думка врятує тебе.

9. Ніщо не кінець, але кінець близький. І корисніше думати, що він - завтра. Тоді легше слідувати всім цим пунктам.

10. Роби що хочеш, але подбай про своє тіло, інакше воно несподівано помститься тобі. Придбай звичку питати, чого воно хоче, і виконувати це. Якщо ти ніколи не слухала тіло і не знаєш, як воно розмовляє, почни з простих речей на зразок лісових прогулянок, плавання або йоги. Далі все відбудеться само: тіло чекає, щоб його почули.

11. Романтика, любов і пристрасть - це прекрасно. Але якщо плутати їх з сексом, можна надовго залишитися без нього. А це нерозумно і шкідливо. Зроби так, щоб у тебе був секс. Нехай романтика і любов, прийшовши, застане тебе в ліжку з новим коханцем.

12. Останнє, про що варто хвилюватися: що подумають про тебе люди. Люди думають в основному про себе, а також - про тебе, міряючи по собі. Тобто - вони не думають ні про тебе ні один про одного. Роби, що хочеш і см. Пункт 7.

13. Бійся впевненості. Впевненість - початок маразму. Сумнівайся, допускай інші варіанти, залишай відкритими шляхи відступу собі і іншим. Я сумніваюся в кожному пункті, який я написала. Але цю секунду, мабуть, все залишу як є. Одного разу я залишуся одна, і перевірю, чи врятує мене все це.

P.S. Це єдиний пункт, в якому я не сумніваюся: бережи друзів. Друзі - єдине, що варто накопичувати (мені поки вдається). Одного разу я зрозумію, що залишилася одна, а друзі тут же нагрянуть і скажуть: ти зовсім очманіла, у тебе ж є ми. І це правда :)
Джерело.

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі