Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

НАЗВАНО ПРОДУКТИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ В БОРОТЬБІ З РАКОМ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Дослідники з Університету Варвік встановили, що природний процес в організмі викликає запалення.

 

Внаслідок цього збільшується ризик раку товстої кишки і хвороби Крона. Дослідження показало: існує зв'язок між запаленням і аутофагії - процесом поглинання і перетравлення в лізосомах внутрішніх компонентів клітини.

Вчені знайшли білок, який регулюється за допомогою аутофагії. Йдеться про білок Kenny. Цей білок руйнується за допомогою аутофагії. Збій в механізмі аутофагії призводить до накопичення Kenny і запалення.

Фахівці провели дослідження на плодових мушках. Білок зробили флуоресцентним. Завдяки цьому вдалося з'ясувати, що Kenny був присутній в клітинах, де відбувалася аутофагія.

За словами дослідників, різні продукти можуть активувати аутофагію і знижувати ризик виникнення проблем з кишечником. Зокрема, на це здатні гранати, червоний виноград, груші, гриби, сочевиця, соєві боби і зелений горошок. Секрет в з'єднаннях, що містяться в цих продуктах.

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі