П'ятниця, 18 Серпня 2017 року.   

БИТВА ЗА КУБОК УКРАЇНИ ІЗ МОТОКРОСУ ВІДБУДЕТЬСЯ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ (ВІ: 16-17 вересня 2017 р. в Кам’янці-Подільському відбудуться змагання із мотокросу. ЧОЛОВІК ЗБИРАЄТЬСЯ СТРИБНУТИ З 3-ГО ПОВЕРХУ ГОТЕЛЮ Й ВИМАГАЄ РОСІЙСЬКОГО КО: У центрі столиці невідомий чоловік у цивільному одязі погрожує стрибнути з 3-го ПОЛІТОЛОГ ОЛЕКСАНДР КОЧЕТКОВ ОЦІНИВ ШАНСИ ПОРОШЕНКА НА ДРУГИЙ ТЕРМІН: Президент Петро Порошенко використовуватиме будь-які технології, щоб втриматися НАЦБАНК ГОТУЄ РЕВОЛЮЦІЮ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ: Нацбанк видав проект закону про валюту, яка призначена для лібералізації валютно ЯК ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ БЕЗ «ПРОПИСКИ»?: Громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої СТУДЕНТИ КАМ`ЯНЕЦЬКОГО ВУЗУ ВИРУШИЛИ НА ВСЕСВІТНЮ ЛІТНЮ УНІВЕРСІАДУ У ТАЙВА: З 19 по 30 липня місто Тайбей (Тайвань) прийматиме ХХІХ Всесвітню Літню Універсі ГРАНАТУ НА ПОДВІР’Я ТА НЕСПОКІЙНИЙ СОН ПООБІЦЯЛИ ГОЛОВНОМУ ПРИРОДОЗНАВЦЮ НП: Вже більше ніж місяць пройшло з того часу, як працівники НПП «Подільські товтри» В МХП ПРИПУСТИЛИ, ЩО АЧС ЗАНЕСЛИ ПТАХИ: Миронівський хлібопродукт рахує втрати від африканської чуми свиней. Спалах зафі СКІЛЬКИ КАМ’ЯНЦЕВІ КОШТУЄ РЕМОНТ ВНУТРІШНЬОДВОРОВИХ ПРОЇЗДІВ?: У цьому році на ремонт внутрішньодворових проїздів виділено 2950, 0 тис. гривень ЖІНКА - У РЕАНІМАЦІЇ: У КАМ’ЯНЦІ АВТІВКА ЗБИЛА ПЕНСІОНЕРКУ: Як інформує сектор моніторингу ГУ нацполіції у Хмельницькій області, вчора, 16 с

НАЗВАНІ НАЙБІЛЬШ ВІДВІДУВАНІ ІНТЕРНЕТ-САЙТИ В УКРАЇНІ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

 

В черговий раз рейтинг очолила пошукова система Google

 

Пошукова система Google в травні 2017 року черговий раз очолила список найбільш відвідуваних інтернет-ресурсів в Україні.

 

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Інтернет Асоціації України.

Згідно з повідомленням, в дослідженні, проведеному агентством Factum Group Україна на замовлення асоціації, 5000 інтернет користувачів  брало участь з усієї України.

 

За даними дослідження, середнє значення денної долі в аудиторії травня Google склало 63% відвідувачів.

 

Далі в рейтингу розташувалися домени Youtube.com (43%), Vkontakte (43%), Яндекс (34%), Однокласників (27%), Facebook (26%) Mail.ru (24%).

 

В інших доменів середньоденна частка склала менше 15%.

  

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі