Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

МИХАЙЛО ЛИТВАК: «У НАШИХ ЖІНОК ТРИ СЕКСУАЛЬНИХ РОЗЛАДИ»

Оцініть матеріал
(0 голосів)

На жаль, але шлюбна статистика набула масштабу катастрофи: число розлучень майже дорівнює кількості шлюбів. Психологи переконані: багато людей одружуються з різних безглуздих причин, абсолютно не усвідомлюючи головного завдання – побудувати сім'ю. Звідси всі проблеми, скандали, зради, розлучення. Лише одиниці розуміють, що відносини - це непроста, щоденна і наполеглива праця, але вона того варта...

 

Відомий психолог, психотерапевт з 40-річним стажем, кандидат медичних наук і автор 30 книг, із практичної психології, Михайло Литвак, поділився в своєму інтерв'ю секретами щасливого сімейного життя, де шукати чоловіка і кого варто обходити стороною.

В одному інтерв'ю ви сказали, що щасливих сімей немає ...

Є. Але мало. Я сам досліджував сім'ї. На 11 тис. сімей тільки 3 щасливі. Але що найголовніше - тільки щасливі сім'ї - нормальні. Решта - це патологія, співжиття двох нещасних людей. І така тенденція, на жаль простежуються у всьому світі.

Чому так багато розлучень? Люди помиляються у виборі чоловіка?

Це відбувається тому, що люди погано виховані. Їх не навчили думати, не навчили вибирати чоловіка або дружину. Ми проводили опитування - яке з освідчень в коханні сподобається більше. Запропоновано були такі варіанти: «Я без тебе жити не можу», «Я тебе ніколи не ображу», «Давай разом тягнути лямку життя». Так ось, 75% жінок вибрали варіант «Я без тебе жити не можу». Невже не чути, що це пояснення характерно для чоловіка-дитини або алкоголіка? А ось справжнє освідчення в коханні «Давай разом тягнути лямку життя» нікому не сподобалося.

Що ж таке взагалі - любов?

Це активна зацікавленість в житті й розвитку об'єкта любові. Ось всі кажуть: нема кого любити. А чи вмієте ви любити? У нас шлюби по суті справи «присоска»: «Я без тебе жити не можу».

А що відбувається з любов'ю протягом часу, куди вона зникає?

Протягом часу любов стає все сильніше і сильніше ... А якщо її спочатку не було, то стає гірше і гірше.

У чому різниця в сприйнятті шлюбу у чоловіка і у жінки?

Чоловік і жінка бачать шлюб однаково. Але де ви бачили чоловіків і де ви бачили жінок? У нас справжніх їх немає. Так ось, спочатку потрібно стати або чоловіком, або жінкою, а після цього будувати сім'ю. На створення сім'ї має право тільки фізично здоровий, духовно розвинений і матеріально забезпечений чоловік. Не потрібно мати відносини з жебраками-непрофесіоналами.

Якщо відносини почалися з сексу, яке майбутнє їх чекає?

Секс повинен відбутися потім. А спочатку має бути загальний світогляд. Любов – це не коли дивляться один на одного, а коли дивляться в одну сторону. Канадські дослідники виділили чотири фактори, які роблять сім'ю міцною. Перший - загальний світогляд. Другий - загальні гастрономічні смаки. І тільки на третьому місці секс. На четвертому - бажання гладити один одного. А коли через секс створюється сім'я - нічого хорошого в цьому немає.

Чоловіки часто порівнюють себе з самцями та стверджують, що зради обов'язкові ...

Зради виникають через те, що люди помилилися у виборі супутника. Якщо ти помилився і одружився (вийшла заміж) не на тій (не за того), природно, що починає подобатися хтось інший.

Яким жінкам не зраджують?

Фізично здоровим, духовно розвиненим і матеріально незалежним. У наших жінок є три сексуальних розлади: педофілія, зоофілія, мазохізм. По-перше, вони беруть чоловіка не в чоловіки, а на виховання. По-друге, живуть з алкоголіками. А що таке алкоголік? Це тварина. І по-третє - страждають мазохізмом: люблять, коли над ними знущаються.

Якщо жінка фізично здорова, матеріально незалежна, але вже немолода? Чи менше у неї перспектив?

У неї більше перспектив! Це жінка в самому соку. Вона вже відбулася. Їй не потрібен гарнір, їй потрібен біфштекс. 45-50-річна жінка в сексі дасть фору молодим.

Як на початковому етапі побачень провести розвідку і визначити, «твоя» це людина чи ні?

За спілкуванням, по жестикуляції, за манерою одягатися. Сократ говорив: «Скажи мені що-небудь, щоб я тебе побачив». Вже після декількох фраз можна визначити, хто перед вами і чи підходите ви за світоглядом.

Чи повинна збігатися у партнерів і сексуальна конституція?

Ну звичайно. Якщо чоловікові секс потрібен по 50 хвилин 3 рази в день, а жінці 3 хвилини 1 раз на місяць - у них нічого не вийде.

Якщо є якісь розбіжності, чи може жінка підлаштуватися під чоловіка або спробувати його перевиховати?

Ні. Треба брати готову продукцію, а не напівфабрикат. Одружуватися повинні зрілі люди. А перевиховати можна тільки одну людину - самого себе. Помилилася - значить, треба розійтися. І шукати іншого.

Де краще шукати?

Тільки на роботі. Коли спостерігаєш людину на роботі - бачиш, яка вона. Ось ми зараз з вами разом працюємо, і ви можете скласти про мене свою думку ... А на вечорах зустрічей або в нічних клубах - збори брехунів.

Чи змінилися потреби жінок за останній час?

Ніяк не змінилися за останні сто тисяч років.

А як щодо того, що зараз дівчата хочуть заміж саме за статних чоловіків?

І правильно. Значить, дозрівають. Але треба й самій бути статною. На жаль, у більшості жінок психологія латентної повії: знайти багатого чоловіка, щоб годував. А за це вони планують вести господарство і віддаватися в ліжку. Речі треба називати своїми іменами: це проституція. Однак багато зараз і чоловіків, яких можна назвати латентними альфонсами, які шукають багатих жінок, а самі розвиватися не хочуть.

Але існує теорія, що жінка повинна лише надихати чоловіка, створювати йому комфортні умови, залишаючись в його тіні ...

Чоловікові не потрібно, щоб його надихали. Він сам повинен бути натхненним від своєї роботи та її результату. Не можна жити заради жінки або заради чоловіка.

А заради дітей?

Тим більше не можна ... Діти - це щось ефемерне. Діти, які б вони не були погані або хороші, все одно в 18-20 років від тебе підуть. Чоловік і жінка ближче один для одного, а діти - це щось тимчасове. Побічний продукт нашої любові.

В результаті розлучення жінки залишаються з цим «продуктом любові», а чоловіки стверджують, що не хочуть брати заміж жінку з дитиною ...

Для чоловіка дитина від першого шлюбу не проблема. Чому? Тому що він готовий все зробити для дитини, аби кохана була поруч. Але коли сама жінка вважає, що дитина - найголовніше в житті, вона ніколи не буде щаслива в шлюбі.

Є думка, що інститут шлюбу відмирає, що майбутнє за альтернативними видами співжиття. Як ви ставитеся до цього?

Цивільний шлюб не такий вже й поганий. Буває, люди живуть у цивільному шлюбі - нормально. А тільки зареєструвалися - стали жити погано.

У чому причина таких змін?

У тому, що людина хоче бути вільною. Формальний шлюб його сковує. Печатка в паспорті нічого не змінює для розумної людини. А для дурня змінює.

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі