Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

МІСЬКИЙ ГОЛОВА МИХАЙЛО СІМАШКЕВИЧ ПЕРЕВІРИВ РЕМОНТ ДОРІГ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сьогодні міський голова Михайло Сімашкевич оглянув дороги міста, де наразі ведуться ремонтні роботи.

 

Спершу очільник міста завітав на Підзамецький узвіз, де здійснено оновлення дорожнього покриття. Варто зауважити, що це одна з небагатьох ділянок, де її виконано в бетоні. Заплановано, що роботи із відновлення дороги тут продовжаться, оскільки наразі відремонтовано лише частину вулиці.

Також мер перевірив як ведуться роботи на Папаніна, де дорогу облаштовують плиткою. Як обіцяв підрядник, за умови сприятливих погодних умов, приблизно за місяць цей проект буде завершений.

Ще один об’єкт, на який завітав Михайло Євстафійович – ремонт дороги по вулиці Польський ринок, де частину дорожнього покриття теж мостять плиткою. Окрім дорожнього покриття, мер міста оглянув загальну концепцію облаштування цієї території, зокрема завершення проекту дитячого майданчика, оновлення вуличного освітлення, тощо.

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі