Четвер, 17 Серпня 2017 року.   

ГРАНАТУ НА ПОДВІР’Я ТА НЕСПОКІЙНИЙ СОН ПООБІЦЯЛИ ГОЛОВНОМУ ПРИРОДОЗНАВЦЮ НП: Вже більше ніж місяць пройшло з того часу, як працівники НПП «Подільські товтри» В МХП ПРИПУСТИЛИ, ЩО АЧС ЗАНЕСЛИ ПТАХИ: Миронівський хлібопродукт рахує втрати від африканської чуми свиней. Спалах зафі СКІЛЬКИ КАМ’ЯНЦЕВІ КОШТУЄ РЕМОНТ ВНУТРІШНЬОДВОРОВИХ ПРОЇЗДІВ?: У цьому році на ремонт внутрішньодворових проїздів виділено 2950, 0 тис. гривень ЖІНКА - У РЕАНІМАЦІЇ: У КАМ’ЯНЦІ АВТІВКА ЗБИЛА ПЕНСІОНЕРКУ: Як інформує сектор моніторингу ГУ нацполіції у Хмельницькій області, вчора, 16 с "ДИРЕКТОР" ФІТНЕС-ЦЕНТРУ ПОГРАБУВАВ КАМ’ЯНЧАНКУ: Телефонні шахраї продовжують використовувати на практиці різні схеми, аби грабув ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАПЛАТИТЬ 166 ТИСЯЧ ЗА ВИСТУП СПІВАЧКИ ОНУКА НА ДЕНЬ МІСТА:  Управління культури і туризму Хмельницької міської ради за результатами електро МЕР МІСТА ЗАПРОШУЄ КАМ'ЯНЧАН ТА ГОСТЕЙ НА ФЕСТИВАЛЬ «ОСТАННЯ СТОЛИЦЯ»: Запрошуємо кам’янчан і гостей міста на фестиваль військово-історичної реконструк АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «БАРВІНОК» ПОВЕРНУВСЯ З МАНДРІВКИ ЄВРОПОЮ: Кожна подорож підіймає на новий рівень розвитку, розширює світогляд, збагачує св ДО КАМ’ЯНЦЯ В РАМКАХ ТУРУ «100 МІСТ НОІМ» ПРИЇДЕ КІДРУК: Відомий український письменник Макс Кідрук презентуватиме свій новий роман «Не о ЦІНИ НА АВТОГАЗ РІЗКО ЗЛЕТІЛИ ВГОРУ: Протягом 15-16 серпня роздрібні ціни на скраплений газ знову виросли 0,3-1,3 грн

МЕДПРАЦІВНИКІВ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ (ФОТО)

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Щорічно у третю неділю червня українці відзначають професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України.

 

День медичного працівника відзначають на державному рівні вже понад 35 років. Професія медика є найдавнішою у світі, оскільки хвороби та травми виникли разом з першими людьми. Символічно, що в медичній галузі багато династій. Офіційно свято відзначається з 1981 року.

Фото Тетяны Крочай.

В 2017 році День медичного працівника припадає на 18 червня.

Сьогодні, 16 червня, з нагоди свята у Кам’янець-Подільських закладах охорони здоров’я відбулися урочисті заходи.

Фото Тетяны Крочай.

Привітали тих, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя, народний депутат України Володимир Мельниченко, міський голова Михайло Сімашкевич, голова районної ради Борис Бец та голова районної державної адміністрації Василь Сукач.

Фото Тетяны Крочай.

Фото Тетяны Крочай.

Фото Тетяны Крочай.

Фото Тетяны Крочай.

Фото Тетяны Крочай.

Володимир Мельниченко побажав медикам міцного здоров’я та витримки в щоденній нелегкій праці.

Найкращих медичних працівників нагородили грамотами та солодкими подарунками.

Фото Тетяны Крочай.

Фото Тетяны Крочай.

Фото Тетяны Крочай.

Фото Тетяны Крочай.

Більше фото на наших сторінках у соціальних мережах.

Медіа

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі