Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

СТУДЕНТКА КПНУ ІМ. І. ОГІЄНКА СТАЛА ЧЕМПІОНКОЮ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ КУРАШ: 1-5 грудня в турецькому Стамбулі відбувся чемпіонат Європи з боротьби кураш, на НА "ТЕЩИНОМУ ЯЗИЦІ" З'ЯВИТЬСЯ ДОДАТКОВА СМУГА ДЛЯ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ (В:  «Тещин язик» - одна із найнебезпечніших ділянок дороги не тільки на Хмельниччин ДЕПУТАТИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ СЕСІЇ: Дванадцятого грудня відбудеться позачергова сесія міської ради, яка швидше за вс СУД ВИПРАВДАВ ЕКС-РЕКТОРА ПОДАТКОВОЇ АКАДЕМІЇ МЕЛЬНИКА ЗА ЗВИНУВАЧЕННЯМ У Р: Бородянський районний суд Київської області визнав колишнього ректора Національн ПРОДАВЧИНЯ ІНСЦЕНУВАЛА РОЗБІЙНИЙ НАПАД НА МАГАЗИН: Працівники Ізяславського відділення поліції викрили 28-річну жінку, яка намагала "КОРУПЦІЙНИЙ ЖИРОБАС" ПОРОШЕНКО: Український бізнесмен-утікач Сергій Курченко подає позов проти генпрокурора за п ГРОЙСМАН ЗАЯВИВ, ЩО ДО 2020 РОКУ ЧЕРГИ ДО ДИТСАДКІВ МАЮТЬ ЛІКВІДУВАТИ: Мета Уряду – ліквідувати до 2020 року черги в дитячі садки. МІХЕЇЛ СААКАШВІЛІ ГОЛОДУЄ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА ДНІВ: Міхеїл Саакашвілі під час перерви у засіданні Печерського суду розповів, що голо "ОЩАДБАНК" НА ДВА ДНІ ПРИЗУПИНИТЬ ПРИЙОМ ПЛАТЕЖІВ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ: Державний «Ощадбанк» призупиняє прийом комунальних та інших платежів через свої В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ НА ХАБАРІ В 2 ТИС. ГРН. ВИКРИТО ПОСАДОВЦЯ РАЙДЕРЖАД: Сьогодні, 11 грудня 2017 року, за безпосередньої участі працівників Кам’янець-По

МАЛОМУЖ: ЯКЩО СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ БУДЕ ЗАГОСТРЮВАТИСЯ, Є НЕОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ, ЩО РЯД НАШИХ ЗАХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ ВІДІЙДЕ НАШИМ СУСІДАМ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

За словами екс-глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломужа, ряд європейських країн не виключає можливості приєднання до себе західні області України.

 

 

«Про це також говорять і наші західні партнери. У гіршому варіанті наші сусіди можуть прийняти в свій склад деякі українські регіони. Це, звичайно, неофіційно, але такий варіант не виключається.

 

Польща, Румунія та Угорщина розглядають варіант приєднання західних областей України. До такого кроку вони можуть вдатися, якщо ситуація в Україні в плані безпеки не стабілізується, але це зовсім крайній випадок.

Як би там не було, під час зустрічей ми чітко заявляємо представникам цих країн, що у нас достатньо сил, які не дозволять реалізувати такий сценарій », - зазначив Маломуж.

На його думку, нинішні формати переговорів по врегулюванню конфлікту на Донбасі успіхом не увінчаються.

 

«Європа не хоче дестабілізації ситуації в Україні, а тим більше продовження війни, тому вони йдуть по простому сценарію - виконання Мінських домовленостей і консервація конфлікту.

 

Я думаю, що нам потрібно виходити на більш широкий формат. Він дозволить забезпечити вирішення системних проблем в глобальному сенсі. Поки мова йде про двосторонні і тристоронні рівні переговорів, Росія буде наполягати на реалізації свого сценарію », - резюмував Маломуж.

 

Джерело

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі