Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

МАЛОМУЖ: ЯКЩО СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ БУДЕ ЗАГОСТРЮВАТИСЯ, Є НЕОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ, ЩО РЯД НАШИХ ЗАХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ ВІДІЙДЕ НАШИМ СУСІДАМ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

За словами екс-глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломужа, ряд європейських країн не виключає можливості приєднання до себе західні області України.

 

 

«Про це також говорять і наші західні партнери. У гіршому варіанті наші сусіди можуть прийняти в свій склад деякі українські регіони. Це, звичайно, неофіційно, але такий варіант не виключається.

 

Польща, Румунія та Угорщина розглядають варіант приєднання західних областей України. До такого кроку вони можуть вдатися, якщо ситуація в Україні в плані безпеки не стабілізується, але це зовсім крайній випадок.

Як би там не було, під час зустрічей ми чітко заявляємо представникам цих країн, що у нас достатньо сил, які не дозволять реалізувати такий сценарій », - зазначив Маломуж.

На його думку, нинішні формати переговорів по врегулюванню конфлікту на Донбасі успіхом не увінчаються.

 

«Європа не хоче дестабілізації ситуації в Україні, а тим більше продовження війни, тому вони йдуть по простому сценарію - виконання Мінських домовленостей і консервація конфлікту.

 

Я думаю, що нам потрібно виходити на більш широкий формат. Він дозволить забезпечити вирішення системних проблем в глобальному сенсі. Поки мова йде про двосторонні і тристоронні рівні переговорів, Росія буде наполягати на реалізації свого сценарію », - резюмував Маломуж.

 

Джерело

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі