Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

У КАМ’ЯНЦІ ОДНА З ВУЛИЦЬ МІСТА ВІДКЛЮЧЕНА ВІД ОПАЛЕННЯ: У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт, 11 грудня впродовж дня буде в КИЇВСТАР ОПРИЛЮДНИВ НОВІ ТАРИФИ 2017 В УКРАЇНІ: Кожен з тарифів відповідає потребам різних груп абонентів. ПОНАД МІЛЬЙОН РАЗІВ ГРОМАДЯНИ ПЕРЕВІРИЛИ ЗНАННЯ ПДР: Нові тести зі знань ПДР сервісні центри МВС презентували 1 липня цього року. ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ І ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ З ПИТАНЬ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕ: В Україні як в соціальній, правовій державі - людина, її життя і здоров’я, честь У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУВСЯ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАТЧ МІЖ КОМАНДАМИ ЦЕНТРУ РОЗ: У суботу 9 грудня відбувся товариський волейбольний матч між командами Центру ро У ПОЛЬЩІ ПРИ ЗАГАДКОВИХ ОБСТАВИНАХ ЗНИК УКРАЇНЕЦЬ: У Польщі вже більше місяця шукають 25-річного Кирила Вознюка, який працював у пе СУД ЗАСУДИВ ЧОЛОВІКА ЗА КРАДІЖКУ М’ЯСА, ВСТАНОВИВШИ ІСПИТОВИЙ СТРОК 1 РІК І:    Новоушицький районний суд засудив жителя одного із сіл району за крадіжку сви У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНЕ ТЕПЛО У ДЕКІЛЬКОХ БУДИНКАХ: 11 грудня тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання у житлових буди У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНЕ ТЕПЛО У ДЕКІЛЬКОХ БУДИНКАХ: 11 грудня тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання у житлових буди СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК НАРЕШТІ ПРОКОМЕНТУВАВ ЧУТКИ ЩОДО УЧАСТІ В ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ: "Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюсь цього робити

ЛУНЬОВ: Я АВТОРИТЕТНО Й ВІДПОВІДАЛЬНО МОЖУ ЗАЯВИТИ, ЩО НАШІ ВОРОГИ ВЖЕ НЕ СПЛЯТЬ СПОКІЙНО

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Командувач Сил спеціальних операцій України Ігор Луньов заявив, що його структура нічого не забуває і не прощає, дістаючи ворогів навіть на окупованій території.

 

Українські Сили спеціальних операцій обмежені чинним законодавством, але це не заважає їм виконувати завдання в тилу ворога. Про це розповів голова Сил спеціальних операцій (ССО) Збройних сил України генерал-майор Ігор Луньов у інтерв'ю виданню "Тиждень.uа".

"У цьому питанні ми... обмежені чинним законодавством. Щоб працювати за кордоном, треба мати прикриття, матеріальні засоби, документи. А це визначається нормативною базою. Я не можу повідомляти всі деталі операцій, але повторюю, що розробка документації не заважає фактичному виконанню завдань. У нас досить мотивованих бійців, щоб працювати навіть у таких умовах. Я досить авторитетно й відповідально можу заявити, що наші вороги вже перестали спати спокійно", – підкреслив він.

Луньов розповів, що 2014 року розвідувальна група одного з полків спецпризначення під час евакуації льотчиків опинилася в засідці.

"Ми два роки вичисляли того, хто їх здав. Знайшли. Дістали з окупованої території. Зараз цей чоловік під слідством. Ми нічого не забуваємо і не прощаємо, прийдемо по кожного. Це реалії", – заявив глава ССО.

Він додав, що сили ССО роблять усе можливе, щоб звільнити українських спецназівців із полону.

"Ми робимо все можливе, щоб їх звільнити, на відміну від радянського підходу, коли в разі захоплення в полон від спецназівців одразу відмовлялися. Така практика припинена. Зараз працюємо над тим, щоб повернути їх додому. Це наш обов'язок", – підсумував Луньов.

Сили спецоперацій існують із початку 2016 року. У січні їхнім командувачем призначили генерал-майора Ігоря Луньова. До цього він був першим заступником командувача Високомобільних десантних військ, а на початку 2000-х років командував 25-ю десантною бригадою.

Звання генерал-майора Луньову присвоїли в жовтні 2015 року.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі