Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

ФОТО КАМ`ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: 1860р. / 2017р.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Міхал Грейм (1828-1911) став засновником першого професійного фотоательє у місті Кам`янець-Подільський.

У свій час він вважався найкращим професійним фотографом. У його світлинах відбилось практично життя міста тієї епохи: люди, події, історичні та культурні пам’ятки Кам’янця-Подільського – усе, що потрапляло у його об’єктив.

У 1875-1902-х роках, знаний кам'янецький фотограф і колекціонер Міхал Грейм, подарував Антропологічній Комісії Академії Наук 143 фотографії свого авторства.

Фотокореспондент «Вечірнього Кам`янця» вирішив відтворити декілька фотографій з колекції Грейма. Різниця в часі на фото становить більше 150 років. Про зміни в архітектурі міста з 1860-1870 р. по 2017р. судіть самі.

 

 

                                                                                                                             1. Башта Баторія

 

2. Руська брама

 

3. Вид на Старе місто з Нового мосту

 

4. Тріумфальна брама

 

5. Тринітарський костел

 

6. Чоловіча гімназія (історичний факультет)

7. Панорама Кам'янця із заходу (з 3 частин), вид на Замковий міст в Старому місті

 

Коли з'єднати всі фотографії, то вийде така панорама:

8. Панорама Кам'янця з півдня (3 частини), Південно-західний вигин ущелини на південній стороні річки Смотрич

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі