Середа, 13 Грудня 2017 року.   

ОБ’ЄДНАННЮ ГРОМАД КОЛИБАЇВКИ ТА ПАНІВЦІВ БУТИ (ВІДЕО): Сьогодні, 12 грудня народний депутат України Володимир Мельниченко, разом із гол ЛЕОНІД КУЧМА ЗРОБИВ ВІДВЕРТУ ЗАЯВУ ПРО СИТУАЦІЮ НА ДОНБАСІ: Ситуація на Донбасі не зміниться до виборів президента Росії 2018 року. КОМУ УКРАЇНЦІ ДОВІРЯЮТЬ НАЙБІЛЬШЕ: В українському суспільстві на сьогоднішній день панує апатія та зневіра у майбут НА ПРИКАРПАТТІ ЖІНКА 15 РОКІВ ОТРИМУВАЛА ПЕНСІЮ ЗА СЕБЕ І СВОЮ ПОМЕРЛУ СЕСТ: Мешканка села Гвіздець Івано-Франківської області незаконно отримувала в Пенсійн НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ У ЦЕРКВІ ЗЛОДІЙ ВЛАШТУВАВ ВЕЧІРКУ: Вночі у магазині спрацювала сигналізація. Правоохоронці прибули на місце і дуже МІНФІН ЗАПРОВАДЖУЄ ЄДИНИЙ КАЗНАЧЕЙСЬКИЙ РАХУНОК ДФС ДЛЯ СПЛАТИ МИТНИХ ПЛАТЕ: Міністерство фінансів запроваджує використання єдиного авансового рахунка ДФС дл ГПУ ЗНОВУ КЛИЧЕ НА ДОПИТ СААКАШВІЛІ: Колишнього голову Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі викликають на ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР УКРПОШТИ НАЗВАВ НЕДОЛІКИ ЗАКОНУ ПРО ПОСИЛКИ: Укрпошта підтримує наміри знизити рівень нелегальних перевезень. Однак рішення с ЗАБОРОНЕНИЙ СЕРІАЛ “СВАТИ” РАПТОВО ПОВЕРТАЮТЬСЯ: Серіал “Свати”, який заборонили показувати в Україні, несподівано повернеться на ЮРІЙ ЛУЦЕНКО РОЗПОВІВ, ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ СААКАШВІЛІ І МЕЛЬНИКОМ: Колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі, як і підозрюван

ФАХІВЦІ НАЗВАЛИ КОРИСНІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ВЛАСТИВОСТІ САЛА

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сало підвищує інтелект і зміцнює імунітет

 

Сало - джерело незамінних для нашого організму тваринних жирів, і, звичайно, об'єкт пильної уваги дієтологів і лікарів. Сьогодні є як противники вживання даного продукту, так і навпаки затяті захисники.

Для багатьох слов'янських народів сало вже кілька тисяч років є головною стравою на всі випадки життя. Свинячий шпик рекомендується тим, хто хоче підвищити інтелектуальну діяльність і зміцнити імунітет.

У салі сконцентровані різні біологічно активні речовини, антиоксиданти і вітаміни жиророзчинного типу. Сало містить такі корисні речовини як вітаміни А, D і Е, мікроелементи, насичені і жирні кислоти.

Найцінніша кислота, яка присутня в салі - поліненасичених жирних арахідонової кислоти з цілим комплексом корисних дій. Вона покращує мозкову активність, стимулює роботу нирок, серця, нормалізує показники крові та виводить з неї надлишки шкідливого холестерину.

Так, зовсім невеликий шматочок перед іспитами або роботою, пов'язаною з розумовою діяльністю, ніколи не буде не зайвим. Все тому, що сало може підвищувати інтелект людини. Крім того, сало є дуже калорійним продуктом, тому 30-40 грам свинячого сала можуть швидко наситити організм, зарядивши його необхідною енергією. Вважається, що невеликий шматочок, з'їдений з ранку, допомагає запустити механізм травної системи, сприяючи очищенню організму.

Сало допомагає поліпшити роботу серця і судин, мозку і багатьох інших внутрішніх органів. Користь цього мікроелемента для організму безцінна, але він повністю відсутній в продуктах рослинного походження.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі