Субота, 24 Червня 2017 року.   

КАМ’ЯНЧАНКА ВИРОЩУВАЛА КОНОПЛІ НА ГОРОДІ:  Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання на території міста ЧЕРНІВЧАНКУ ЗА СЛУЖБУ «ДНР» ЗАСУДИЛИ ДО 11 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ: Шевченківський районний суд Чернівців засудив на 11 років позбавлення волі 43-рі ЮРІЮ ЛУЦЕНКУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ РОБОТА ПРОКУРАТУРИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував місцеву прокуратуру Кам’ ЦЯ КРУПА ВИВОДИТЬ КАМЕНІ І ПІСОК З НИРОК І СЕЧОВОГО МІХУРА, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД Ц: Ця крупа допомагає вивести камені і пісок з нирок, сечового міхура, вилікувати ц ДО СПИСКУ ПАМ’ЯТОК ЮНЕСКО МОЖЕ УВІЙТИ ЩЕ ОДНА ПАМ’ЯТКА АРХЕОЛОГІЇ КАМ’ЯНЕЧЧ: На Хмельниччині спільно з Українським національним комітетом міжнародної ради з ВІЦЕ-СПІКЕРА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ОКСАНУ СИРОЇД ГОСПІТАЛІЗОВАНО: Віце-спікера Верховної Ради Оксану Сироїд, яка протягом кількох днів голодувала ЛУЦЕНКО ПЛАНУЄ ПОКАРАТИ ПРАВООХОРОНЦІВ ШЕПЕТІВЩИНИ, ЯКІ НЕ ПОВАЖАЮТЬ АГРАРІ: Генпрокурор України Юрій Луценко вважає, що слідчі та прокурори Шепетівщини, кот НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО: Нещодавно в Україні  стартував дуже цікавий флешмоб - буккросинг! Запустили його ЖИТИ НЕ МІГ ІНАКШЕ!: Швидко плине час… Але він не владний над пам’яттю про Людину, яка була, є і буде НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОЧАСТІШАЛИ НІЧНІ РОЗБІЙНІ НАПАДИ НА ЗАМОЖНІ ПРИВАТНІ БУДИН: Близько третьої години ночі двоє розбійників у балаклавах, підваживши ломом плас

ФАХІВЦІ НАЗВАЛИ КОРИСНІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ВЛАСТИВОСТІ САЛА

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сало підвищує інтелект і зміцнює імунітет

 

Сало - джерело незамінних для нашого організму тваринних жирів, і, звичайно, об'єкт пильної уваги дієтологів і лікарів. Сьогодні є як противники вживання даного продукту, так і навпаки затяті захисники.

Для багатьох слов'янських народів сало вже кілька тисяч років є головною стравою на всі випадки життя. Свинячий шпик рекомендується тим, хто хоче підвищити інтелектуальну діяльність і зміцнити імунітет.

У салі сконцентровані різні біологічно активні речовини, антиоксиданти і вітаміни жиророзчинного типу. Сало містить такі корисні речовини як вітаміни А, D і Е, мікроелементи, насичені і жирні кислоти.

Найцінніша кислота, яка присутня в салі - поліненасичених жирних арахідонової кислоти з цілим комплексом корисних дій. Вона покращує мозкову активність, стимулює роботу нирок, серця, нормалізує показники крові та виводить з неї надлишки шкідливого холестерину.

Так, зовсім невеликий шматочок перед іспитами або роботою, пов'язаною з розумовою діяльністю, ніколи не буде не зайвим. Все тому, що сало може підвищувати інтелект людини. Крім того, сало є дуже калорійним продуктом, тому 30-40 грам свинячого сала можуть швидко наситити організм, зарядивши його необхідною енергією. Вважається, що невеликий шматочок, з'їдений з ранку, допомагає запустити механізм травної системи, сприяючи очищенню організму.

Сало допомагає поліпшити роботу серця і судин, мозку і багатьох інших внутрішніх органів. Користь цього мікроелемента для організму безцінна, але він повністю відсутній в продуктах рослинного походження.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі