Неділя, 22 Жовтня 2017 року.   

ЕСТОНСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ВІДВІДАЛИ ЦЕНТР РОЗМІНУВАННЯ (ФОТО): В період з 09 по 20 жовтня 2017 року, в Центрі розмінування Головного управління ГРОЙСМАН ПООБІЦЯВ ДОБУДУВАТИ ХМЕЛЬНИЦЬКУ АЕС: Україна планує з 2021 року розпочати роботи із завершення будівництва третього т МЕДИЧНА РЕФОРМА В ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ: "Вже з наступного року пацієнти та лікарі матимуть зовсім нові стосунки з систем «СВОБОДА» І «ПРАВИЙ СЕКТОР» ВИСТУПИЛИ ПРОТИ КОНЦЕРТУ БАБКІНА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМ: Відомий співак Сергій Бабкін в рамках туру «15Rоків» подорожує Україною. В понед ФОТО КАМ`ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: 1860р. / 2017р.: Міхал Грейм (1828-1911) став засновником першого професійного фотоательє у місті В МЕРЕЖІ З`ЯВИЛОСЯ ВІДЕО ВИКРАДЕННЯ НЕМОВЛЯТИ ІЗ КИЇВСЬКОГО ДИТСАДКА (ВІДЕО: У Інтернеті опублікували відео викрадення двомісячної дитини із садочка на Оболо КИЇВ ТА ОДЕСУ ПЛАНУЮТЬ З'ЄДНАТИ "ЄВРОПЕЙСЬКОЮ" КОЛІЄЮ: Запланована майбутня залізниця, яка по прямій з'єднає Київ і Одесу, може отримат МЕР ХМЕЛЬНИЦЬКОГО СИМЧИШИН ОТРИМАВ НАГАНЯЙ ВІД НАРДЕПА ЗА НЕЕФЕКТИВНЕ ВИКОР: Член бюджетного комітету Верховної Ради і голова підкомітету з питань державних СТАТУС ЖЕРТВИ МІЖНАРОДНОГО КОНФЛІКТУ ПРАГНЕ ОТРИМАТИ КОЛИШНІЙ АТОВЕЦЬ: Встановити юридичний факт поранення, захворювання та перебування у полоні в пері У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ П’ЯНИЙ ВОДІЙ НАМАГАВСЯ ВТЕКТИ ВІД ПАТРУЛЬНИХ (ВІДЕО): Хмельницькі патрульні ганялися за нетверезим водієм, який втікав від них на вели

ФАХІВЦІ НАЗВАЛИ КОРИСНІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ВЛАСТИВОСТІ САЛА

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сало підвищує інтелект і зміцнює імунітет

 

Сало - джерело незамінних для нашого організму тваринних жирів, і, звичайно, об'єкт пильної уваги дієтологів і лікарів. Сьогодні є як противники вживання даного продукту, так і навпаки затяті захисники.

Для багатьох слов'янських народів сало вже кілька тисяч років є головною стравою на всі випадки життя. Свинячий шпик рекомендується тим, хто хоче підвищити інтелектуальну діяльність і зміцнити імунітет.

У салі сконцентровані різні біологічно активні речовини, антиоксиданти і вітаміни жиророзчинного типу. Сало містить такі корисні речовини як вітаміни А, D і Е, мікроелементи, насичені і жирні кислоти.

Найцінніша кислота, яка присутня в салі - поліненасичених жирних арахідонової кислоти з цілим комплексом корисних дій. Вона покращує мозкову активність, стимулює роботу нирок, серця, нормалізує показники крові та виводить з неї надлишки шкідливого холестерину.

Так, зовсім невеликий шматочок перед іспитами або роботою, пов'язаною з розумовою діяльністю, ніколи не буде не зайвим. Все тому, що сало може підвищувати інтелект людини. Крім того, сало є дуже калорійним продуктом, тому 30-40 грам свинячого сала можуть швидко наситити організм, зарядивши його необхідною енергією. Вважається, що невеликий шматочок, з'їдений з ранку, допомагає запустити механізм травної системи, сприяючи очищенню організму.

Сало допомагає поліпшити роботу серця і судин, мозку і багатьох інших внутрішніх органів. Користь цього мікроелемента для організму безцінна, але він повністю відсутній в продуктах рослинного походження.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі