Четвер, 17 Серпня 2017 року.   

ГРАНАТУ НА ПОДВІР’Я ТА НЕСПОКІЙНИЙ СОН ПООБІЦЯЛИ ГОЛОВНОМУ ПРИРОДОЗНАВЦЮ НП: Вже більше ніж місяць пройшло з того часу, як працівники НПП «Подільські товтри» В МХП ПРИПУСТИЛИ, ЩО АЧС ЗАНЕСЛИ ПТАХИ: Миронівський хлібопродукт рахує втрати від африканської чуми свиней. Спалах зафі СКІЛЬКИ КАМ’ЯНЦЕВІ КОШТУЄ РЕМОНТ ВНУТРІШНЬОДВОРОВИХ ПРОЇЗДІВ?: У цьому році на ремонт внутрішньодворових проїздів виділено 2950, 0 тис. гривень ЖІНКА - У РЕАНІМАЦІЇ: У КАМ’ЯНЦІ АВТІВКА ЗБИЛА ПЕНСІОНЕРКУ: Як інформує сектор моніторингу ГУ нацполіції у Хмельницькій області, вчора, 16 с "ДИРЕКТОР" ФІТНЕС-ЦЕНТРУ ПОГРАБУВАВ КАМ’ЯНЧАНКУ: Телефонні шахраї продовжують використовувати на практиці різні схеми, аби грабув ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАПЛАТИТЬ 166 ТИСЯЧ ЗА ВИСТУП СПІВАЧКИ ОНУКА НА ДЕНЬ МІСТА:  Управління культури і туризму Хмельницької міської ради за результатами електро МЕР МІСТА ЗАПРОШУЄ КАМ'ЯНЧАН ТА ГОСТЕЙ НА ФЕСТИВАЛЬ «ОСТАННЯ СТОЛИЦЯ»: Запрошуємо кам’янчан і гостей міста на фестиваль військово-історичної реконструк АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «БАРВІНОК» ПОВЕРНУВСЯ З МАНДРІВКИ ЄВРОПОЮ: Кожна подорож підіймає на новий рівень розвитку, розширює світогляд, збагачує св ДО КАМ’ЯНЦЯ В РАМКАХ ТУРУ «100 МІСТ НОІМ» ПРИЇДЕ КІДРУК: Відомий український письменник Макс Кідрук презентуватиме свій новий роман «Не о ЦІНИ НА АВТОГАЗ РІЗКО ЗЛЕТІЛИ ВГОРУ: Протягом 15-16 серпня роздрібні ціни на скраплений газ знову виросли 0,3-1,3 грн

ФАХІВЦІ НАЗВАЛИ КОРИСНІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ВЛАСТИВОСТІ САЛА

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Сало підвищує інтелект і зміцнює імунітет

 

Сало - джерело незамінних для нашого організму тваринних жирів, і, звичайно, об'єкт пильної уваги дієтологів і лікарів. Сьогодні є як противники вживання даного продукту, так і навпаки затяті захисники.

Для багатьох слов'янських народів сало вже кілька тисяч років є головною стравою на всі випадки життя. Свинячий шпик рекомендується тим, хто хоче підвищити інтелектуальну діяльність і зміцнити імунітет.

У салі сконцентровані різні біологічно активні речовини, антиоксиданти і вітаміни жиророзчинного типу. Сало містить такі корисні речовини як вітаміни А, D і Е, мікроелементи, насичені і жирні кислоти.

Найцінніша кислота, яка присутня в салі - поліненасичених жирних арахідонової кислоти з цілим комплексом корисних дій. Вона покращує мозкову активність, стимулює роботу нирок, серця, нормалізує показники крові та виводить з неї надлишки шкідливого холестерину.

Так, зовсім невеликий шматочок перед іспитами або роботою, пов'язаною з розумовою діяльністю, ніколи не буде не зайвим. Все тому, що сало може підвищувати інтелект людини. Крім того, сало є дуже калорійним продуктом, тому 30-40 грам свинячого сала можуть швидко наситити організм, зарядивши його необхідною енергією. Вважається, що невеликий шматочок, з'їдений з ранку, допомагає запустити механізм травної системи, сприяючи очищенню організму.

Сало допомагає поліпшити роботу серця і судин, мозку і багатьох інших внутрішніх органів. Користь цього мікроелемента для організму безцінна, але він повністю відсутній в продуктах рослинного походження.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі