Четвер, 29 Червня 2017 року.   

РАДА ЄС ПРОДОВЖИЛА ЕКОНОМІЧНІ САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ: Радою ЄС офіційно затверджено продовження на шість місяців обмежувальних заходів В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2017: ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ Т: Міністерство освіти і науки України затвердило цьогорічні умови вступу до вищих НА ДОНЕЧЧИНІ ПІДРВАЛИ АВТОМОБІЛЬ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ДЕПАРТАМЕНТУ КОНТРРОЗВІ: Сьогодні, 28 червня, автомобіль із співробітниками Служби безпеки України був пі МЕНШЕ СЛІВ БІЛЬШЕ РОБОТИ (ВІДЕО): 27 червня народний депутат України Володимир Мельниченко разом із депутатом Кам’ ПОБЛИЗУ СМТ. СТАРА УШИЦЯ РЯТУВАЛЬНИКИ ВРЯТУВАЛИ РИБАЛКУ ЯКИЙ ПЕРЕВЕРНУВСЯ Н: 27 червня о 13:20 під час патрулювання на човні річкою Дністер поблизу смт. Стар СУД ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ЩОДО "РОЗБАЗАРЕНОЇ" ЗЕМЛІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО АЕРОПОРТУ: Суд щодо земельної ділянки - закінчився. Позивачі добилися свого. КАМ'ЯНЧАНИН ВИРІШИВ ПІДЗАРОБИТИ НА ОБІРВАНИХ ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ: Працівниками сектору реагування патрульної поліції Максимом Жулковським та Андрі ОСНОВНА ВЕРСІЯ – ПОМСТА: ХТО І ЗА ЩО ПІДІРВАВ ПОЛКОВНИКА СПЕЦНАЗУ ГУР ШАПОВ: У вівторок , 27 червня о 8:15 ранку в Солом’янському районі стався вибух “Мерсед УВАГА! В УКРАЇНІ З’ЯВИЛАСЯ ВЕЛКИКА КІЛЬКІСТЬ ФАЛЬШИВИХ КУПЮР НОМІНАЛОМ 500 : Як то кажуть: «Біда не приходить одна», разом із кібератакою, про яку ми писали НАБРАВ ЧИННОСТІ НОВИЙ ЗВІТ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ДОХОДІВ НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦ: 20 червня було опубліковано та набрав чинності Наказ №469, яким викладено у нові

"ДО ТАКОГО МОГЛИ ДОДУМАТИСЯ ТІЛЬКИ ЄВРЕЇ!": В ІЗРАЇЛІ ПАЦІЄНТУ ТРАНСПЛАНТУВАЛИ ЙОГО ВЛАСНЕ СЕРЦЕ, ВИДАЛЕНЕ ДВА РОКИ ТОМУ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Замінивши 28-річному пацієнту серце на штучне, ізраїльські кардіологи за 2 роки вилікували орган і вже здорове серце повернули пацієнту.

 

Вперше в історії світової лікарської практики лікарі відділення серцевої хірургії Хайфського госпіталю в медичному центрі Кармель під керівництвом доктора Офира Аміра зробили чергове криваве свавілля. Вони докотилися до того, що імплантували 28-річному пацієнту його старе серце, видалене ДВА роки тому !!! Про це в своєму блозі розповідає Михайло Гительман.

 

І як тільки таке могло прийти в голову!? Ну звичайно, до такого могли додуматися тільки євреї! Ну, а що ще від них можна очікувати, адже жодній нормальній людині таке в голову не прийде! Після архіскладної 10-ти годинної операції видаленого два роки тому серця 28-річного чоловіка, знову імплантували на колишнє місце, замінивши штучний рідний.

 

Старе 2 роки тому було замінене штучним через хронічну яскраво виражену аритмію, через це воно не забезпечувало організм в повному обсязі кров’ю, так як перекачувало всього 15%.

 

Весь цей час видалене серце було під наглядом лікарів, які проводили експерименти і відновлювали роботу функцій серця.

 

Наприкінці 2015 року на рідному серці чоловіка були проведено експерименти, діагностику, а після тестування виявилося, що серце знаходлось в штучному середовищі протягом 2-х року, приведене в повний порядок і готове виконувати всі передбачені організмом функції в повному обсязі.

 

Молодій людині лікарі зробили пропозицію, від якої він не зміг відмовитися, вони запропонували пересадити йому його, до болю рідне і вже здорове серце.

 

Те, що зробили лікарі медичного центру Кармель, відкриває новий розділ в трансплантаційній медицині, це кардинально вирішує проблему з донорськими органами і знімає питання з їх підбором і сумісністю, що врятує життя багатьом тисячам людей по всьому світу.

 

Скорочення терміну на відновлення роботи всіх функцій вилучених органів, дасть можливість виробляти тимчасову пересадку штучного з подальшим поверненням рідного органу.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі