Понеділок, 11 Грудня 2017 року.   

У КАМ’ЯНЦІ ОДНА З ВУЛИЦЬ МІСТА ВІДКЛЮЧЕНА ВІД ОПАЛЕННЯ: У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт, 11 грудня впродовж дня буде в КИЇВСТАР ОПРИЛЮДНИВ НОВІ ТАРИФИ 2017 В УКРАЇНІ: Кожен з тарифів відповідає потребам різних груп абонентів. ПОНАД МІЛЬЙОН РАЗІВ ГРОМАДЯНИ ПЕРЕВІРИЛИ ЗНАННЯ ПДР: Нові тести зі знань ПДР сервісні центри МВС презентували 1 липня цього року. ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ І ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ З ПИТАНЬ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕ: В Україні як в соціальній, правовій державі - людина, її життя і здоров’я, честь У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУВСЯ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАТЧ МІЖ КОМАНДАМИ ЦЕНТРУ РОЗ: У суботу 9 грудня відбувся товариський волейбольний матч між командами Центру ро У ПОЛЬЩІ ПРИ ЗАГАДКОВИХ ОБСТАВИНАХ ЗНИК УКРАЇНЕЦЬ: У Польщі вже більше місяця шукають 25-річного Кирила Вознюка, який працював у пе СУД ЗАСУДИВ ЧОЛОВІКА ЗА КРАДІЖКУ М’ЯСА, ВСТАНОВИВШИ ІСПИТОВИЙ СТРОК 1 РІК І:    Новоушицький районний суд засудив жителя одного із сіл району за крадіжку сви У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНЕ ТЕПЛО У ДЕКІЛЬКОХ БУДИНКАХ: 11 грудня тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання у житлових буди У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СЬОГОДНІ БУДЕ ВІДКЛЮЧЕНЕ ТЕПЛО У ДЕКІЛЬКОХ БУДИНКАХ: 11 грудня тимчасово відключене опалення та гаряче водопостачання у житлових буди СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК НАРЕШТІ ПРОКОМЕНТУВАВ ЧУТКИ ЩОДО УЧАСТІ В ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ: "Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюсь цього робити

"ДО ТАКОГО МОГЛИ ДОДУМАТИСЯ ТІЛЬКИ ЄВРЕЇ!": В ІЗРАЇЛІ ПАЦІЄНТУ ТРАНСПЛАНТУВАЛИ ЙОГО ВЛАСНЕ СЕРЦЕ, ВИДАЛЕНЕ ДВА РОКИ ТОМУ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Замінивши 28-річному пацієнту серце на штучне, ізраїльські кардіологи за 2 роки вилікували орган і вже здорове серце повернули пацієнту.

 

Вперше в історії світової лікарської практики лікарі відділення серцевої хірургії Хайфського госпіталю в медичному центрі Кармель під керівництвом доктора Офира Аміра зробили чергове криваве свавілля. Вони докотилися до того, що імплантували 28-річному пацієнту його старе серце, видалене ДВА роки тому !!! Про це в своєму блозі розповідає Михайло Гительман.

 

І як тільки таке могло прийти в голову!? Ну звичайно, до такого могли додуматися тільки євреї! Ну, а що ще від них можна очікувати, адже жодній нормальній людині таке в голову не прийде! Після архіскладної 10-ти годинної операції видаленого два роки тому серця 28-річного чоловіка, знову імплантували на колишнє місце, замінивши штучний рідний.

 

Старе 2 роки тому було замінене штучним через хронічну яскраво виражену аритмію, через це воно не забезпечувало організм в повному обсязі кров’ю, так як перекачувало всього 15%.

 

Весь цей час видалене серце було під наглядом лікарів, які проводили експерименти і відновлювали роботу функцій серця.

 

Наприкінці 2015 року на рідному серці чоловіка були проведено експерименти, діагностику, а після тестування виявилося, що серце знаходлось в штучному середовищі протягом 2-х року, приведене в повний порядок і готове виконувати всі передбачені організмом функції в повному обсязі.

 

Молодій людині лікарі зробили пропозицію, від якої він не зміг відмовитися, вони запропонували пересадити йому його, до болю рідне і вже здорове серце.

 

Те, що зробили лікарі медичного центру Кармель, відкриває новий розділ в трансплантаційній медицині, це кардинально вирішує проблему з донорськими органами і знімає питання з їх підбором і сумісністю, що врятує життя багатьом тисячам людей по всьому світу.

 

Скорочення терміну на відновлення роботи всіх функцій вилучених органів, дасть можливість виробляти тимчасову пересадку штучного з подальшим поверненням рідного органу.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі