Неділя, 22 Жовтня 2017 року.   

ЕСТОНСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ВІДВІДАЛИ ЦЕНТР РОЗМІНУВАННЯ (ФОТО): В період з 09 по 20 жовтня 2017 року, в Центрі розмінування Головного управління ГРОЙСМАН ПООБІЦЯВ ДОБУДУВАТИ ХМЕЛЬНИЦЬКУ АЕС: Україна планує з 2021 року розпочати роботи із завершення будівництва третього т МЕДИЧНА РЕФОРМА В ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ: "Вже з наступного року пацієнти та лікарі матимуть зовсім нові стосунки з систем «СВОБОДА» І «ПРАВИЙ СЕКТОР» ВИСТУПИЛИ ПРОТИ КОНЦЕРТУ БАБКІНА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМ: Відомий співак Сергій Бабкін в рамках туру «15Rоків» подорожує Україною. В понед ФОТО КАМ`ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО: 1860р. / 2017р.: Міхал Грейм (1828-1911) став засновником першого професійного фотоательє у місті В МЕРЕЖІ З`ЯВИЛОСЯ ВІДЕО ВИКРАДЕННЯ НЕМОВЛЯТИ ІЗ КИЇВСЬКОГО ДИТСАДКА (ВІДЕО: У Інтернеті опублікували відео викрадення двомісячної дитини із садочка на Оболо КИЇВ ТА ОДЕСУ ПЛАНУЮТЬ З'ЄДНАТИ "ЄВРОПЕЙСЬКОЮ" КОЛІЄЮ: Запланована майбутня залізниця, яка по прямій з'єднає Київ і Одесу, може отримат МЕР ХМЕЛЬНИЦЬКОГО СИМЧИШИН ОТРИМАВ НАГАНЯЙ ВІД НАРДЕПА ЗА НЕЕФЕКТИВНЕ ВИКОР: Член бюджетного комітету Верховної Ради і голова підкомітету з питань державних СТАТУС ЖЕРТВИ МІЖНАРОДНОГО КОНФЛІКТУ ПРАГНЕ ОТРИМАТИ КОЛИШНІЙ АТОВЕЦЬ: Встановити юридичний факт поранення, захворювання та перебування у полоні в пері У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ П’ЯНИЙ ВОДІЙ НАМАГАВСЯ ВТЕКТИ ВІД ПАТРУЛЬНИХ (ВІДЕО): Хмельницькі патрульні ганялися за нетверезим водієм, який втікав від них на вели

"ДО ТАКОГО МОГЛИ ДОДУМАТИСЯ ТІЛЬКИ ЄВРЕЇ!": В ІЗРАЇЛІ ПАЦІЄНТУ ТРАНСПЛАНТУВАЛИ ЙОГО ВЛАСНЕ СЕРЦЕ, ВИДАЛЕНЕ ДВА РОКИ ТОМУ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Замінивши 28-річному пацієнту серце на штучне, ізраїльські кардіологи за 2 роки вилікували орган і вже здорове серце повернули пацієнту.

 

Вперше в історії світової лікарської практики лікарі відділення серцевої хірургії Хайфського госпіталю в медичному центрі Кармель під керівництвом доктора Офира Аміра зробили чергове криваве свавілля. Вони докотилися до того, що імплантували 28-річному пацієнту його старе серце, видалене ДВА роки тому !!! Про це в своєму блозі розповідає Михайло Гительман.

 

І як тільки таке могло прийти в голову!? Ну звичайно, до такого могли додуматися тільки євреї! Ну, а що ще від них можна очікувати, адже жодній нормальній людині таке в голову не прийде! Після архіскладної 10-ти годинної операції видаленого два роки тому серця 28-річного чоловіка, знову імплантували на колишнє місце, замінивши штучний рідний.

 

Старе 2 роки тому було замінене штучним через хронічну яскраво виражену аритмію, через це воно не забезпечувало організм в повному обсязі кров’ю, так як перекачувало всього 15%.

 

Весь цей час видалене серце було під наглядом лікарів, які проводили експерименти і відновлювали роботу функцій серця.

 

Наприкінці 2015 року на рідному серці чоловіка були проведено експерименти, діагностику, а після тестування виявилося, що серце знаходлось в штучному середовищі протягом 2-х року, приведене в повний порядок і готове виконувати всі передбачені організмом функції в повному обсязі.

 

Молодій людині лікарі зробили пропозицію, від якої він не зміг відмовитися, вони запропонували пересадити йому його, до болю рідне і вже здорове серце.

 

Те, що зробили лікарі медичного центру Кармель, відкриває новий розділ в трансплантаційній медицині, це кардинально вирішує проблему з донорськими органами і знімає питання з їх підбором і сумісністю, що врятує життя багатьом тисячам людей по всьому світу.

 

Скорочення терміну на відновлення роботи всіх функцій вилучених органів, дасть можливість виробляти тимчасову пересадку штучного з подальшим поверненням рідного органу.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі