П'ятниця, 18 Серпня 2017 року.   

БИТВА ЗА КУБОК УКРАЇНИ ІЗ МОТОКРОСУ ВІДБУДЕТЬСЯ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ (ВІ: 16-17 вересня 2017 р. в Кам’янці-Подільському відбудуться змагання із мотокросу. ЧОЛОВІК ЗБИРАЄТЬСЯ СТРИБНУТИ З 3-ГО ПОВЕРХУ ГОТЕЛЮ Й ВИМАГАЄ РОСІЙСЬКОГО КО: У центрі столиці невідомий чоловік у цивільному одязі погрожує стрибнути з 3-го ПОЛІТОЛОГ ОЛЕКСАНДР КОЧЕТКОВ ОЦІНИВ ШАНСИ ПОРОШЕНКА НА ДРУГИЙ ТЕРМІН: Президент Петро Порошенко використовуватиме будь-які технології, щоб втриматися НАЦБАНК ГОТУЄ РЕВОЛЮЦІЮ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ: Нацбанк видав проект закону про валюту, яка призначена для лібералізації валютно ЯК ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ БЕЗ «ПРОПИСКИ»?: Громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої СТУДЕНТИ КАМ`ЯНЕЦЬКОГО ВУЗУ ВИРУШИЛИ НА ВСЕСВІТНЮ ЛІТНЮ УНІВЕРСІАДУ У ТАЙВА: З 19 по 30 липня місто Тайбей (Тайвань) прийматиме ХХІХ Всесвітню Літню Універсі ГРАНАТУ НА ПОДВІР’Я ТА НЕСПОКІЙНИЙ СОН ПООБІЦЯЛИ ГОЛОВНОМУ ПРИРОДОЗНАВЦЮ НП: Вже більше ніж місяць пройшло з того часу, як працівники НПП «Подільські товтри» В МХП ПРИПУСТИЛИ, ЩО АЧС ЗАНЕСЛИ ПТАХИ: Миронівський хлібопродукт рахує втрати від африканської чуми свиней. Спалах зафі СКІЛЬКИ КАМ’ЯНЦЕВІ КОШТУЄ РЕМОНТ ВНУТРІШНЬОДВОРОВИХ ПРОЇЗДІВ?: У цьому році на ремонт внутрішньодворових проїздів виділено 2950, 0 тис. гривень ЖІНКА - У РЕАНІМАЦІЇ: У КАМ’ЯНЦІ АВТІВКА ЗБИЛА ПЕНСІОНЕРКУ: Як інформує сектор моніторингу ГУ нацполіції у Хмельницькій області, вчора, 16 с

"ДО ТАКОГО МОГЛИ ДОДУМАТИСЯ ТІЛЬКИ ЄВРЕЇ!": В ІЗРАЇЛІ ПАЦІЄНТУ ТРАНСПЛАНТУВАЛИ ЙОГО ВЛАСНЕ СЕРЦЕ, ВИДАЛЕНЕ ДВА РОКИ ТОМУ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Замінивши 28-річному пацієнту серце на штучне, ізраїльські кардіологи за 2 роки вилікували орган і вже здорове серце повернули пацієнту.

 

Вперше в історії світової лікарської практики лікарі відділення серцевої хірургії Хайфського госпіталю в медичному центрі Кармель під керівництвом доктора Офира Аміра зробили чергове криваве свавілля. Вони докотилися до того, що імплантували 28-річному пацієнту його старе серце, видалене ДВА роки тому !!! Про це в своєму блозі розповідає Михайло Гительман.

 

І як тільки таке могло прийти в голову!? Ну звичайно, до такого могли додуматися тільки євреї! Ну, а що ще від них можна очікувати, адже жодній нормальній людині таке в голову не прийде! Після архіскладної 10-ти годинної операції видаленого два роки тому серця 28-річного чоловіка, знову імплантували на колишнє місце, замінивши штучний рідний.

 

Старе 2 роки тому було замінене штучним через хронічну яскраво виражену аритмію, через це воно не забезпечувало організм в повному обсязі кров’ю, так як перекачувало всього 15%.

 

Весь цей час видалене серце було під наглядом лікарів, які проводили експерименти і відновлювали роботу функцій серця.

 

Наприкінці 2015 року на рідному серці чоловіка були проведено експерименти, діагностику, а після тестування виявилося, що серце знаходлось в штучному середовищі протягом 2-х року, приведене в повний порядок і готове виконувати всі передбачені організмом функції в повному обсязі.

 

Молодій людині лікарі зробили пропозицію, від якої він не зміг відмовитися, вони запропонували пересадити йому його, до болю рідне і вже здорове серце.

 

Те, що зробили лікарі медичного центру Кармель, відкриває новий розділ в трансплантаційній медицині, це кардинально вирішує проблему з донорськими органами і знімає питання з їх підбором і сумісністю, що врятує життя багатьом тисячам людей по всьому світу.

 

Скорочення терміну на відновлення роботи всіх функцій вилучених органів, дасть можливість виробляти тимчасову пересадку штучного з подальшим поверненням рідного органу.

 

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі