Субота, 18 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

«ДЕРЕВА-ВБИВЦІ» В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ. ЯК БУТИ?

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Негода, яка пройшла влітку в Кам’янці-Подільському, принесла місту чимало збитків: пошкоджені лінії електропередач, понівечені дахи, пошкоджені автівки, затоплені вулиці.

 

Проте не тільки цим вона запам’ятається кам’янчанам. За 10 хвилин негоди в різних частинах міста близько двохсот дерев вирвало із корінням. Дякувати Богу тоді ніхто не постраждав фізично.

І все ніби зрозуміло в цій ситуації: саме сильний ураган призвів до того, що така велика кількість дерева була вирвана.

Проте нещодавно стався подібний випадок, який доводить що це твердження є хибним. Так у вересні цього року, як тільки до міста увірвався прохолодна осінь з властивим їй дощем та вітром в різних частинах міста знову почали падати дерева.

Як видно із фото у місцевому парку впало декілька дерев:

У парку

Крім цього мешканці міста на сторінці заступника міського голови Сергія Бабія повідомляли про подібні випадки:

Ніна Залевська у зв’язку із цим писала: «Ого скільки у вас об'єктів для відновлення, так і не подумала б що за годину скільки шкоди вітер наробив».

Журналіст газети «Вечірній Кам’янець» поспілкувався на тему небезпечних дерев із заступником міського голови Сергієм Бабієм.

Як розповів посадовець кількість дерев в Кам’янці-Подільському, які досягли вікової межі може встановити тільки спеціалізована інвентаризаційна комісія, в складі якої науковці-дендрологи. В місті такої інвентаризації не проводилось. Станом на жовтень поточного року офіційно  визнаних аварійних дерев які потребують видалення нараховується 756 шт.

На запитання чи можна вважати ці 700 дерев потенційно аварійними Сергій Віталійович дав однозначну відповідь:

"Так, це дерева-вбивці!"

Окрім цього Сергій Бабій зазначив, що на сьогоднішній день в міському бюджеті відсутні кошти на ліквідацію всіх аварійних дерева і до кінця року їх виділення на ці роботи не передбачається.

«Бригада яка займається деревами відправлена у відпустку за власний рахунок. До кінця року кошти відсутні», – повідомив чиновник.

ЯК БУТИ?

Сьогодні можна констатувати тільки те, що при погіршенні погодних умови одразу зростає небезпека для життя кам’янчан, а у зв’язку із  наближенням зими й кардинальною зміною погоди дерева-вбивці, враховуючи їх кількість, реально несуть загрозу для життя.

З першого погляду з деревом навпроти Центру розмінування все добре

Але якщо підійти поближче виявляється, що дерево несе загрозу

Вирішити цю проблему можна декількома шляхами:

1)    змусити владу відшукати кошти на проведення робіт із вирубки дерев та завершити роботи в найкоротший термін;

2)    громаді міста власноруч взятися за ліквідацію аварійно небезпечних дерев із дозволу виконкому міської ради.

Проте варто згадати і про ще один варіант, який скоріш за все найбільш компромісний як для влади так і для громади – залишити все як і продовжувати вірити в те, що все буде добре і хай собі зеленіє.

P/S. Культура українського народу багата на крилаті вирази, приказки та прислів’я. У випадку із деревами-вбивцями пригадується вислів: «Поки грім не вдарить, мужик не перехреститься».

Прийшов час оновити міський парк, перевірити насадження в дитсадках та школах, приватних будинковолодіннях. Підготуйте місто до снігопадів! Зима як завжди розпочнеться першого грудня!

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі