Середа, 18 Жовтня 2017 року.   

У ТЕОФІПОЛІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИЛУЧИЛИ У ЖИТЕЛЯ ГРАНАТУ, НАБОЇ ТА НАРКОТИКИ:  Під час санкціонованого обшуку на господарстві у жителя селища Теофіполь поліце КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІ КІКБОКСЕРИ ВИБОРОЛИ ТРИ ЗОЛОТА НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ (: 12-15 жовтня в м. Дніпро відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу (фул контакт, ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЯВИЛИ П'ЯНОГО ВОДІЯ РЕЙСОВОГО АВТОБУСА: Цими вихідними працівники Теофіпольського відділення поліції задокументували жит У НОВОУШИЦЬКОМУ РАЙОНІ ГОРІВ ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ: 18 жовтня о 09:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ БЕРЕ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ: Цими днями Кам’янець-Подільський презентує свою привабливість на XVIII Міжнародн КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПРОСПЕКТУ ГРУШЕВСЬКОГО – I-Й ЕТАП СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ДОР: Під час засідання робочої групи з розробки програми «Стратегія розвитку доріг мі ЩО СТАНЕТЬСЯ З ОРГАНІЗМОМ,ЯКЩО ВИ ВІДМОВИТЕСЬ ВІД М'ЯСА: Останнім часом веганство стало не лише способом живлення, але і образом життя. УКРАЇНКА ПЕРЕМОГЛА НА ВОКАЛЬНОМУ КОНКУРСІ У ЯПОНІЇ: Переможниця українського шоу “Х-Фактор” Аїда Ніколайчук взяла участь у вокальном ХМЕЛЬНИЧЧИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ З ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ: До Вашої уваги вже традиційно щомісячний кейс, який готує Мінрегіон, моніторинг ДУМКИ ЕКСПЕРТІВ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ ОЦІНОК У ШКОЛІ: Напевно нема більш суперечливого запитання в сучасних педагогічних колах, чим пи

БАДМІНТОН НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Мабуть, вам доводилось бачити, як протягом серпня-вересня в центрі Кам’янця-Подільського на Європейській площі молодь грала у бадмінтон.

 

 Якби не знала, що це Кам’янець – 100% подумала б, що це десь у Європі. Пишаюсь моїм рідним містом, – коментували у Facebook-спільноті пряму трансляцію гри в бадмінтон з Європейської площі.

Волани яскравими світляками перелітали площу, і з кожним ударом азарт лише підвищувався. Все більше молоді долучалось до гри.

 Ми просто прийшли на площу та запропонували молоді, яка відпочивала на лавочках, пограти у бадмінтон, – розказує Руслан Константінов. – На наступний день, коли я приніс ракетки, охочих стало набагато більше.

Дмитро Бойко та Руслан Константінов – ініціатори бадмінтонного руху в Кам’янці-Подільському. І не лише бадмінтонного. Настільні ігри, теніс, кросмінтон, брейн-ринг, фотоквести, захоплюючі екскурсії – все це стає невід’ємною частиною молодіжного дозвілля в Кам’янці саме завдяки ініціативі громадських активістів, які на власному прикладі та ентузіазмі намагаються урізноманітнити дозвілля молоді в Кам’янці, пропонуючи цікаву альтернативу.

Взагалі ми вже давно почали поширювати бадмінтон у нашому місті, – додає Дмитро Бойко. –Там, де відбуваються якісь заходи, завжди демонструємо цю гру. Це було неодноразово і на площі Польський Ринок, у парках, на фонтані, на Соборні, під час різноманітних фестивалів та концертів.

Сьогодні тренування з бадмінтону проходять в спортивній залі по вулиці Драгоманова, 9 у понеділок, середу, четвер. Але це лише до жовтня. Тож ті, хто встиг захопитись цією грою, а серед них і автор цих рядків, змушені шукати новий зал для тренувань.

Дуже сподіваємось на підтримку мерії міста та керівників навчальних закладів, де є відповідні спортивні зали. Разом ми повинні дбати про розвиток молоді в Кам’янці-Подільському. А бадмінтон – чудова гра, яка годиться не лише для пікніків на природі, а є олімпійським видом спорту, у якому кам’янчани, за умов можливості тренування, можуть досягнути високих результатів.

 Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі