Субота, 25 Березня 2017 року.   

ФЛЕШМОБ «ПОСАДИ ДЕРЕВО»: КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ : Завдяки допомозі члена виконавчого комітету міської ради, директора КВЗП «Кам’ян Хмельниччина долучилася до збору гуманітарної допомоги для мешканців Балакл: Президента України Петра Порошенка закликав надати допомоги мешканцям Балаклії, Юнаку загрожує тюрма за крадіжку шоколадок: Молодий мешканець Красилова (фото з соцмережі) спробував непомітно взяти шоколад Флешмоб «Посади дерево» у «Сонечку»: До акції «Кам’янець - квітучий  сад», метою якої є збереження природи для майбут На Хмельниччині виявлено та вилучено більше 2 тисяч літрів фальсифікованого: 20 березня, під час проведення огляду гаражного приміщення, працівниками фіскаль Інвестори з Ізраїлю побудують у Кам’янці-Подільському медичний центр: Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Михайло Сімашкевич. Синоптики обіцяють потепління, але лише з початку тижня: На вихідних українцям варто приготуватись до прохолодної погоди – вдень буде 3-9 У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ СТАРТУВАЛИ РЕГІОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ «КАМ’ЯНЕЦЬКІ СКЕЛІ»: У ці вихідні наше місто прийматиме учасників ювілейних регіональних змагань з пі "Аваков – це один з главарів мафії": екс-нардеп Степан Хмара ошелешив украї: На чинного міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова свого часу було пору У Кам'янці-Подільському знайдені пам'ятки Трипільської культури: Археологи Кам’янця  та наукові співробітники історичного музею-заповідника берут
Редактор

Редактор

Завдяки допомозі члена виконавчого комітету міської ради, директора КВЗП «Кам’янець-Подільський» Сергія Чернявського, який забезпечив навчальний заклад саджанцями, у дворі коледжу культури та мистецтв з’явилася алея сакур.

Президента України Петра Порошенка закликав надати допомоги мешканцям Балаклії, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння.

Юнаку загрожує тюрма за крадіжку шоколадок

Опубліковано в Новини України

Молодий мешканець Красилова (фото з соцмережі) спробував непомітно взяти шоколад з вітрини магазину в Шепетівці. Він поцупив 4 плитки солодощів на загальну суму 130 гривень.

Флешмоб «Посади дерево» у «Сонечку»

Опубліковано в Новини міста

До акції «Кам’янець - квітучий  сад», метою якої є збереження природи для майбутніх поколінь, долучилися  діти, педагоги та батьки ДНЗ №30 «Сонечко» (завідувач Слободян Т.В.).

В Росії заборонили діяльність свідків Єгова

Опубліковано в Новини світу

Діяльність головної організації Свідків Єгови в Росії припинена через екстремістську діяльність.

20 березня, під час проведення огляду гаражного приміщення, працівниками фіскальної служби виявлено та вилучено понад 2 тисячі літрів підакцизної  продукції, з яких 845 літрів алкоголю під виглядом горілки.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

На вихідних українцям варто приготуватись до прохолодної погоди – вдень буде 3-9 градусів тепла, в суботу переважно без опадів, в неділю – дощ, місцями з мокрим снігом.

У ці вихідні наше місто прийматиме учасників ювілейних регіональних змагань з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі». Їх відкриття відбулося сьогодні у сквері Танкістів.

На чинного міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова свого часу було порушено сім кримінальних справ, - повідомляють «Вечірній Камянець» з посиланням на korupciya.com.