Понеділок, 24 Липня 2017 року.   

ШКОЛЯРАМ ЗМІНИЛИ ЧАС І ТРИВАЛІСТЬ КАНІКУЛ: В новому навчальному році школярам змінять час і тривалість канікул. Навчальний ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА ММА CLUB GYNU (ФОТО, ВІДЕО): 23 липня в Чернівцях відбувся традиційний турнір зі змішаних єдиноборств серед п УВАГА РОЗШУК! ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ДОБРЮКА СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА: Кам’янець-Подільським ВП ГУНП в Хмельницькій області встановлюється місцезнаходж НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ «ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я: 21 липня у с. Довжок проходили районні змагання серед сімей «Тато, мама, я – спо СТУДЕНТ КАМ’ЯНЕЦЬКОГО ВИШУ ВИБОРОВ «СРІБЛО» НА КУБКУ ЄВРОПИ З ДЗЮДО: Леонід Гасюк, студент 4 курсу факультету фізичної культури КПНУ ім. І. Огієнка в В ДТП НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ТРАВМУВАЛИСЯ ЧЕТВЕРО ЛЮДЕЙ, ДВОЄ З НИХ - ДІТИ: Аварія сталася на автодорозі сполученням Кам'янець-Подільський - Білогір'я ОДРАЗУ П'ЯТЬ АВТІВОК ПОТРАПИЛИ У ДТП В КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: В Кам'янці-Подільському сталася аварія за участі п'яти машин, повідомляє «Вечірн КЕРІВНИЦТВО ФОРТЕЦІ ТА БУДІВЕЛЬНОЇ ФІРМИ ПІДОЗРЮЮТЬ У ПРИВЛАСНЕННІ ПОНАД 50: У Чернівецькій області керівництво Державного історико-архітектурного заповідник НА КАМ`ЯНЕЧЧИНІ ЦИГАРКА СТАЛА ПРИЧИНОЮ ПОЖЕЖІ: Вчора, 23 липня на території дачного кооперативу "Ліра", села Збруч, Кам'янець-П ПРАЦІВНИКИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ЦРБ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЕКО-ФЕСТИВАЛІ «ДНІСТРОВ: Різнокольоровими барвами були розмальовані обличчя дітей в стилі «аквагриму», де
Редактор

Редактор

ШКОЛЯРАМ ЗМІНИЛИ ЧАС І ТРИВАЛІСТЬ КАНІКУЛ

Опубліковано в До відома

В новому навчальному році школярам змінять час і тривалість канікул. Навчальний процес поділять на 6 триместрів.

ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА ММА CLUB GYNU (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано в Спорт

23 липня в Чернівцях відбувся традиційний турнір зі змішаних єдиноборств серед професіоналів MMA PRO UKRAINE - 11 пам’яті бійця АТО Андрія Василишина. Глядачам було представлено 10 боїв, серед яких 2 міжнародних.

Кам’янець-Подільським ВП ГУНП в Хмельницькій області встановлюється місцезнаходження безвісно зниклого ДОБРЮКА СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА.

Леонід Гасюк, студент 4 курсу факультету фізичної культури КПНУ ім. І. Огієнка виборов срібну медаль на Кубку Європи серед молоді до 21 року.

21 липня у с. Довжок проходили районні змагання серед сімей «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

В Кам'янці-Подільському сталася аварія за участі п'яти машин, повідомляє «Вечірній Кам'янець» за інформацією речника міської поліції Руслани Марчук в Фейсбук.

Аварія сталася на автодорозі сполученням Кам'янець-Подільський - Білогір'я

У Чернівецькій області керівництво Державного історико-архітектурного заповідника “Хотинська фортеця” та підприємства “Рембудгазмонтаж” привласнили бюджетні кошти в сумі понад півмільйона гривень. Повідомляє «Північно-бессарабський портал».

НА КАМ`ЯНЕЧЧИНІ ЦИГАРКА СТАЛА ПРИЧИНОЮ ПОЖЕЖІ

Опубліковано в Новини міста

Вчора, 23 липня на території дачного кооперативу "Ліра", села Збруч, Кам'янець-Подільського району виникла пожежа сінника. Рятувальники швидко ліквідували загоряння.

Різнокольоровими барвами були розмальовані обличчя дітей в стилі «аквагриму», де всі учасники свята перевтілювалися в героїв з книг.