Середа, 25 Січня 2017 року.   

НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ ПРОКУРАТУРА ДОБИЛАСЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ ЗА КОРИСТУВА: За втручання прокуратури на Хмельниччині збільшено розмір орендної плати за кори В продажу з'явились карти України для дітей, на які не внесено Крим: Розвиваючі карти продають в Харкові У Чернівцях жінка народила дочку і задушила туалетним папером: Дитина з'явилася на світ абсолютно здоровою, але померла в результаті механічної У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ДЕМОНТУВАЛИ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ: 24 січня, на площі біля Ратуші, розпочали демонтувати головну ялинку Кам’янця-По У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ПОСТІЙНО ПРОЖИВАЄ МЕНШЕ 100 ТИСЯЧ: Станом на 1 грудня 2016 року у Кам’янці-Подільському  проживало 100 593 особи, п Хмельницькі прикордонники цілком в змозі взяти під контроль східний кордон : У єдиній в Україні академії, що готує прикордонників, говорять про високий рівен НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ У ПОЖЕЖІ ЗАГИНУВ 3-РІЧНИЙ ХЛОПЧИК: Подія сталася вчора, 23 січня, близько 16.25 години в селі Старий Майдан Деражня Вегетаріанство. Користь і недоліки вегетаріанства. Поради початківцям вегет: Всі вегетаріанські дієти засновані на харчуванні тільки рослинною їжею, що зазна В рамках 500-річчя Реформації у Кам’янці-Подільському пройдуть десятки захо:  2017 року весь християнський світ згадуватиме початок Реформації, котра дала ст У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ 20-РІЧНИЙ ЮНАК ВИКРАВ З КВАРТИРИ СВОГО ТОВАРИША ЗОЛ: Прикраси зловмисник здав у ломбард, а гроші витратив на власні потреби. Тепер мо
Редактор

Редактор

За втручання прокуратури на Хмельниччині збільшено розмір орендної плати за користування державними землями на понад 2 млн грн щорічно

Дитина з'явилася на світ абсолютно здоровою, але померла в результаті механічної асфіксії.

У Чернівцях 21-річна жінка народила вдома дитину, перерізала пуповину і "нагодувала" туалетним папером.

24 січня, на площі біля Ратуші, розпочали демонтувати головну ялинку Кам’янця-Подільського.

Станом на 1 грудня 2016 року у Кам’янці-Подільському  проживало 100 593 особи, повідомляють в Головному управлінні статистики в Хмельницькій області. Постійного ж населення в місті нараховувалось 99 889 осіб.

У єдиній в Україні академії, що готує прикордонників, говорять про високий рівень професійності своїх випускників.

Хмельницькі прикордонники цілком в змозі взяти під контроль східний кордон держави.

Подія сталася вчора, 23 січня, близько 16.25 години в селі Старий Майдан Деражнянського району. Пожежа виникла через дитячі пустощі з вогнем.

Всі вегетаріанські дієти засновані на харчуванні тільки рослинною їжею, що зазнала будь-якої кулінарної обробки. Прихильники цієї системи не їдять м'ясо і рибу.

Вважається, що сьогодні в рядах вегетаріанців перебувають понад 800 мільйонів чоловік. Одні, слідуючи за Л.М.

 2017 року весь християнський світ згадуватиме початок Реформації, котра дала старт новому періоду в історії Європи. Долучиться до святкування цієї річниці і Кам’янець-Подільський.

Прикраси зловмисник здав у ломбард, а гроші витратив на власні потреби. Тепер молодику доведеться відповідати перед законом за вчинену крадіжку. Йому вже оголошено про підозру.