Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

"АРТЕМСІЛЬ" ПОВІДОМИЛА ПРО МОЖЛИВЕ ПРИПИНЕННЯ РОБОТИ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

  Крихітна приватна фірма може зупинити найбільше в Європі державне підприємство "Артемсіль".

Про це заявили його керівники у своєму зверненні.

Ще 2005 року флагман української соляної промисловості домовився із соледарською фірмою про ремонт шахтного обладнання протягом 11 років на загальну суму понад 16 млн грн. Коли 2014-го переуклали договір, а потім підбили баланс, Артемсіль виявилася винною аж 63,95 млн грн - за порушення своїх зобов'язань. Усі суди закінчились перемогою приватного бізнесу.

"У результаті судових тяжб між КПВІ "Пам'ять" та ДП "Артемсіль" держпідприємство має виплатити штраф у сумі 63,95 мільйона гривень плюс судові витрати, - написало у своєму прес-релізі держпідприємство. - Вчора увечері, 2 листопада, заарештували рахунки ДП "Артемсіль". Робота підприємства може бути паралізована".

Керівник ДП "Артемсіль" Вікторія Луценко звернулася до комітету Верховної Ради з антикорупційної політики з проханням розібратися. У суді підприємство доводило, що останній договір уклали для створення штучної заборгованості.

Також у релізі написали, що переукладання договору "здійснювали особи, пов'язані між собою корпоративними інтересами і родинними зв'язками".

Джерело

Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі