Неділя, 19 Листопада 2017 року.   

КУРСАНТИ 201-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СКЛАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ : Сьогодні, 18 листопада, на плацу на плацу військової частини відбулося урочисте В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ : У сесійній залі міської ради сьогодні, 17 листопада, яскраво й урочисто відзначи У КПНУ ім. ІВАНА ОГІЄНКА КОНЦЕРТОМ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СТУДЕНТА (ВІДЕО): Вчора, 16 листопада в актовій залі КПНУ ім. І. Огієнка відбувся урочистий концер КОНОНЕНКО НАЗВАВ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ОЧІЛЬНИКА НБУ: Серед претендентів на пост глави Нацбанку є кандидатури в. о. голови НБУ Смолія ЧИНОВНИЦЮ З ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ЯКА ВИМАГАЛА 1500 ДОЛ. США НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИП: 17 листопада 2017 року слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обр ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ПІШОХОДА І ЗНИК З МІСЦЯ ПОДІЇ РОЗШУКАЛИ: Дорожньо-транспортна пригода сталася 15 листопада близько 18.15 години у селі Ст КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ОТРИМАВ НАГОРОДУ ВІД НОВОГО КАНАЛУ: Вчора на запрошення Нового каналу взяв участь у зйомках новорічної програми "Стр УВАГА! УВАГА! УВАГА! РОЗШУК У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: Працівниками Кам'янець-Подільського відділу поліції розшукується безвісти зникли ХМЕЛЬНИЦЬКІ ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНИКИ НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ: За результатами фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2017 року МКП “Х КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ: Міжнародний день толерантності проголошений 16 листопада 1995 року на ХXVIII сес

АМЕРИКАНСЬКІ ВЧЕНІ З'ЯСУВАЛИ, ЯК МОЖНА ЗБІЛЬШИТИ ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Введення стовбурових клітин у мозок здатне збільшити тривалість життя людини. Так вважають американські дослідники з медичного коледжу Альберта Ейнштейна в Бронксі.

 

Про це пише Science Alert.

"Наше дослідження показує, що кількість нервових стовбурових клітин в гіпоталамусі, природно знижується протягом життя тварини, і це зниження прискорює старіння. Але ми також виявили, що наслідки цієї втрати не є незворотними", – пояснює один з авторів дослідження, молекулярний фармаколог Донгшенг Кай.

Науковці з’ясували, що поповнення запасу цих стовбурових клітини може уповільнити та навіть повернути назад різні аспекти старіння.

До таких висновків дослідники прийшли, спочатку знищивши нервові клітини гіпоталамуса у групи мишей. Це скоротило життя піддослідних мишей на кілька місяців, а також посилило деякі ефекти старіння.

Був спад в процесах навчання і пам'яті, координації, м'язової маси, витривалості і товщини шкіри,– розповідає Кай.

А щоб виник зворотний ефект, команда вчених імлантіровала клітини гіпоталамуса двом групам мишей. Одна з цих груп складалася з нормальних старих мишей, інша – з тварин, гіпоталамус яких пошкодили в попередній частині експерименту. З'ясувалося, що тварини після операції живуть значно довше. Термін їх життя збільшився приблизно на 15 відсотків.

У майбутньому вчені планують провести клінічні випробування нового методу на добровольцях, щоб побачити, чи діють на людей імплантовані нервові стовбурні клітини, як так званий еліксир молодості.

Остання зміна
Авторизуйтесь, щоб отримати можливість залишати коментарі